Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
30. jún 2009

Tak to teda bol hic vonku....a keby sme to hodili na neskôr? ja som dnes bola v meste okolo 18tej a bolo veeeľa ľudí s detičkami...už sa aj dalo dýchať...

ja by som mohla aj neskôr...o tej 15tej bude ešte hic...napíšte kedy najneskôr môžte prísť... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
30. jún 2009

No my sme dnes boli vonku do siedmej a bolo úplne teplo.Takže tiež som za...Malý mi ešte berie ATB,tak aby sa z toho slnka nevyhádzal...Okolo pol šiestej by bolo tak akurát.
Mirri,ty kde si?Dúfam,že zajtra pôjdeme spolu 😉

mirrinka
30. jún 2009

Ahojte
tak my zajtra neprídeme,je mi to ľúto ☹ ja síce budem v HE,ale len na chvíľu - idem na úrad práce - skončila mi materská a do škôlky odhlásiť Lianku - cez prázdniny chodiť nebude,lebo budeme doma málo,väčšinou budeme u našich,lebo prerábajú dom a je tu kopec roboty,dnes som sa celý deň nezastavila - varila som pre 17 ľudí 😅 to by ešte nebolo nič,ale to umývanie toho riadu - bléééé 😝 😝 😝 😝 a behala som jak fretka,ked som dnes nespravila aspoň 10 km,tak ani jeden 😝 ešte len pred pár minútami som si sadla....

zajtra na vás budem myslieť,tak nezabudnite foťáky...papa 😉 😎 😎 😎

inna7
1. júl 2009

Dobre rano, tak čo robíme...stretáme či nestretáme? nepríde ani Sára, ani Mirrinka...alebo odložíííme? 😕

tamarka_na
1. júl 2009

Dobré ránko...tak mňa tiež napadlo,či neodložíme na nejaký iný deň,kedy by sme mohli byť komplet...

oriel
1. júl 2009

dobre ranicko.... LIANKE ZELAME VSETKO NAJLEPSIE K 3ROCKOM :::... 😀 😀 😀 😀 NECH JE ZDRAVUCKA A STASTNUCKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to stretko asi fakt prelozime..... niekedy na buduci tyzden,ked ani Sara nmohla by prist,ani Mirrinka..... pekny dnik

emita
1. júl 2009

všetko najlepšie Lianke!!! zdravie, veselosť a lásku na každý deň 🙂 🙂 🙂

17.30 je rozumnejší čas 😉 to by sme aj došli. tak čo? teda zase prekladáme na iný deň? ale pondelok, utorok nemôžeme (budúci týždeň)

inna7
1. júl 2009

aj my sa pripajame a zelame Lianke všetko len to NAJLEPŠIE !!! 🙂 🙂 🙂

no ja sa prispôsobím...mne vyhovuje skoro vždy...takže to nechávam na vás...ja by som prišla aj dnes...na predstretko 😉

tamarka_na
1. júl 2009

my tiež môžme hocikedy,nám by to vyhovovalo aj dnes,aj na ďalší týždeň...

Aj my želáme Lianke všetko naj,naj k narodeninám...veľa zdravia,šťastia a nech vám robí len a len radosť 🙂

emita
1. júl 2009

tak ja mám taký návrh že stretnime sa dnes 17.30 pri fontáne pri kaštieli v chládku-tie ktorí môžeme a budúci týždeň alebo za dva môžeme dať ďalšie stretko-možno zase niekto iný nebude môcť... hmmm? ak príde búrka tak to vyrieši za nás 🙂 tamarka prídeš? aj bez mirrinky?
nechcete nám prísť niekto navariť? 😀 ja už taaak nič nevládzem 😝

emita
1. júl 2009

malý sa mi práve popišal 30cm od nočníka 😠 no neporazí vás? piškal pred 15 min. tak som ho nechala bez plienky 😠 momentálne fakt nemám nervy na také veci 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
1. júl 2009

no jasné,že prídeme a už sa veľmi tešíme 😉
My dnes máme na obed tvarohovo-krupicové guľky a palacinky.Takže Emi,ak sa ti nechce variť,môžeš kľudne prísť na obed aj k nám a ešte si môžeš aj vybrať 😀
Takže o 17.30 pri kaštieli 😉

emita
1. júl 2009

mňam moje dve obľúbené jedlá 🙂 . aj tie halušky by mohli byť 🙂 . ďakujem vám obom za pozvanie ale už pečiem stehná 🙂

super. tak sa teším.

oriel
1. júl 2009

mali by sme prist aj my..... 😀 😀 😀 aspon na trocha urcite... takze 17.30...paaaa

mirrinka
1. júl 2009

ahojte 🙂
dakujeme za blahoželania,ste zlaté 😉 😉 😉
len pekne na to stretko chodte,tie ktoré môžete a presne ako povedala Emka,na bud.týždeň dáme dalšie 😀 a vlastne,prečo by sme sa nemohli stretávať každý týždeň? 😀 😀 😀 😀
prajem vám pekné počasie a troškú vetríka 😉 😎 😎 😎 a nezabudnite fotáky 😉

tamarka_na
1. júl 2009

Presne tak,Mirri.Teraz je teplo,takže tak podvečerom môžme stretko hodiť hocikedy 🙂
Mňam Emi,dala by som si také mäsko,nevymeníme taniere? 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
1. júl 2009

inna,dufam,ze pridete na stretkoooooo 😀 😀 😀 😀 tesim sa.... my uz vyrazame odteraz...... 😀 😀 😀 😀 posta,banka..... atd......

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
1. júl 2009

no tak to nam teda nevyšlo...teda mne...škoda...chcela som ísť...ale pred 10tou som vyrazila k našim...myslela som, že sa znova preloží... atam som nemala net... ☹

tak nahoďte aspoň fotočky, nech popozerám...no o ten týždeň sa už dohodneme na 100%....

emita
1. júl 2009

inna škoda ☹ bolo fajne hoci nás nebolo veľa. a oriel sa kde zatúlala? ☹

toto je náš fotoalbum https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... . vytvorila som spoločný účet, takže ktokoľvek budete môcť pridávať fotky aj z ďalších spoločných akcií. meno užívateľa je humenne a heslo to isté. andrii nezabudni na kočky na levoch 😀

sara2
1. júl 2009

Emi, krásne fotky.Ani som si nevšimla,že si fotila aj moju bambuľu.
Chlapci su krasnučkí 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
1. júl 2009

joj kocky moje.... mrzi ma to.... 😖 😖 😖 boli sme na ceste,ze ideme,no zasli sme k sestre za blok.... a Lilku z tamad odtiahnut bola hruza..... rev a tak 😖 😖 😖 tak som ju tam taku zarevanu tahat nasilu nechcela.... nabuduce prideme,aj keby ,,traktory,, padali........ fotock& uzasne....... ty kokso,ako ti chlapci vyrastli..... minuleho roku to boli take babatka

inna7
1. júl 2009

joooj ma to mrziii, no....keby som bola ostala doma, tak by som vedela, že stretko je...tak nabudúce..aj my prídeme aj keby traktory padali 😉
fotočky super...zlatí chlapi 😉

tak dobrú noc...idem vystreť kosti.. 🙄

inna7
2. júl 2009

Dobre ranko 😵 🙂 😉

oriel
2. júl 2009

inna,dobreeeee 😀 😀 😀 😀 Aj Lukasko ma prazdniny v skolke? 😀

inna7
2. júl 2009

Hej, Lukino je doma už dlhšie....vlastne celý jún nechodil do škôlky...najprv bol trošku chorľavý a potom som už nechcela riskovať, aby tam zasa niečo chytil.... 😖