Mamičky z Kramárov

ibajeho
22. apr 2012

Ahojte touto cestou si hladam nejake kamaratky mamicky s malymi detickami, najlepsie asi babatkami. Moj syncek ma 3 mesiace a odkedy sme sa sem pristahovali nikoho tu nepoznam a na ihrisku sa hanbim niektoru mamicku oslovit 😅

ibajeho
autor
23. apr 2012

To tu naozaj ziadna nie je? Ved kazdy den ich vidim cez okno po ulici prejst minimalne desat 🙄

p4
24. apr 2012

@ibajeho uz som tu. 😀

p4
24. apr 2012

@ibajeho len tak mimochodom. my chodievame kazdy den na to velke ihrisko na Uhrovej,tak ak ti nevadi,ze moj maly ma 14 mesiacov,kludne sa mi prihovor. my sa aj radi kocikujeme. 😀

ibajeho
autor
25. apr 2012

@p4
Ja sa tu moc neviem orientovat podla ulic ale na jednom ihrisku som tu uz bola parkrat, je oplotene takym zltym plotom 😕 a kedy tam asi chodievas?

p4
25. apr 2012

@ibajeho hej hej,to je presne ono. velke ihrisko so zltym plotom. my tam chodime okolo takej tretej, pol stvrtej. podla toho ako sa mi maly zobudi.

ibajeho
autor
25. apr 2012

@p4
Och az tak neskoro? Ked je najvacsia premavka a ja musim ist cez hlavnu cestu 😀 no ak tam chodis kazdy den takto tak snad sa mi tam podari v tom case prist, dnes teda urcite nie ale lebo mame ine plany 🙂

p4
25. apr 2012

@ibajeho chodim kazdy den, okrem vikendu. to sme s tatom. 🙂 tak sa potom kludne prihovor,hej? 😀

ibajeho
autor
25. apr 2012

@p4 oki prihovorim ak ta tam najdem 🙂

p4
25. apr 2012

@ibajeho pocuj a ty vlastne kde byvas,ked musis ist cez premavku? vies o tom,ze tu na ihrisko vedu 2 svetelne prechody a jeden normalny,ze? 😀

ibajeho
autor
25. apr 2012

@p4 😀 ano viem ale ja chodim cez ten normalny a niektori vodici su dost arogantni a nie vzdyjemi vsetko jedno ked vidia ze ide kocik a nema ani potrebu pribrzdit

p4
25. apr 2012

@ibajeho aha,tak to mas pravdu. 😀 ja nastastie byvam pod tym svetelnym. oproti Simensu,takze pohoda. mam na vyber. 😀

ibajeho
autor
25. apr 2012

@p4 a chodis tam sama ci este s niekym? Myslim s nejakou mamickou,je mi jasne ze chodis so synom 😀

p4
25. apr 2012

@ibajeho chodim sama. obcas sa ku mne prida moja mama,ale to fakt malokedy. a raz do mesiaca pride suseda navstivit rodicov na tyzden,tak to ideme spolu aj s jej synom. takze vecsinou sama, ak neratam ze uz poznam aj niektore mamicky z ihriska. 😀

ibajeho
autor
27. apr 2012

@p4 no my sme vcera ochoreli takze na ihrisko sa asi tak skoro nedostaneme 😖

p4
27. apr 2012

@ibajeho joj. ☹ a co vam je? my sme vcera aj dnes boli na ihrisku nad skolou tuto co je zakladna aj skolka. ideme rusit kocik,tak zatial len taketo male trasi mozeme,ale to mas tiez kusok,tak ked vyzdraviete,kludne sa mozete pridat. je tam aj taky maly parcik,kde sa mozeme poprechadzat. 🙂

ibajeho
autor
27. apr 2012

@p4
Mame nabeh na zapal priedusiek, sakra place musim bezat hned sa ozveeeeeem

ibajeho
autor
27. apr 2012

@p4
Teda maly ma nabeh, ja tiez soplim, kaslem a neni mi vsetko jedno. Vcera sme sa boli totiz prejs tutok po okoli a zrejme nas nejak ofuklo alebo co, teda mna urcite ale maly uz kaslal niekolko dni.

denulka028
2. máj 2012

Jeeeej konecne niekto z Kramarov.... uz som ani neverila ze tu niekoho najdem....mozem sa k vam baby pridat??? 😉

ibajeho
autor
2. máj 2012

@denulka028
Ale iste ;) my sme sa este sice ani s p4 nestretli, ale boli sme chori tak sme na ihro ani nesli. Az dnes rano sme tam boli a to som ju tam nevidela. Ona tam totiz chodi v case ked moj papava tak sa nam to nejak nedari sklbit 😉

denulka028
2. máj 2012

@ibajeho ahoj a ako mas stareho maleho? a odkial z kramarov si?

denulka028
2. máj 2012

@ibajeho a maly je uz ok?

ibajeho
autor
3. máj 2012

@denulka028
Maly ma skoro 4 mesiace a neviem ako su kramare rozdelene, byvam jak je hotel brix. Ty? Maly je uz ok, len ja som este chora 🙂

denulka028
3. máj 2012

@ibajeho Ja sa na hotel brix kukam z balkona... a tebe mozno aj do okna... 🙂 ja byvam v podstate nad tym prvym rodinnym domom... tak sa liec aby sme mohli ist cim skor na prechadzku 😎

ibajeho
autor
3. máj 2012

@denulka028 tak ako ja s malym na prechadzku dnes pojdem, minimalne si sadnut na ihro 😀
Ale vies bolo by nezodpovedne odo mna aby som sa teraz zoznamovala ked by som mohla este preniest nejake tie bacily tak radsej pojdem este sama a ked uz budem uplne fit tak budeme kolieskovy tym, ok? 😀

ibajeho
autor
3. máj 2012

@denulka028 a kolko ma tvoj maly? Ci mala? 😅

denulka028
3. máj 2012

No dnes to veru nie je ani na prechadzku ale ani velmi na sedenie na ihrisku, bola som u lekarky a zmokli sme jak mysi, akurat nas zastihol ten najvacsi dazd...maly bude mat teraz 9.5. 9 mesiacov 🙂

ibajeho
autor
3. máj 2012

@denulka028
Ja som nakoniec tiez nikam nesla, zima je tak sme doma ostali, mozno ked sa vycasi pojdeme. Och tak to ja tu mam najmladsie dieta z celych kramarov? Sak aj vcera boli na ihre same mamicky ktorych deti sa uz hraju same. Som tam sedela pri kociku jak taka kvocka a oni tam behali 😉 my budeme mat 9.5. 4 mesiace jeeej 😀

denulka028
3. máj 2012

@ibajeho Nie neboj urcite su aj mladsie na kramaroch 😀 no chodis na ihrisko kde su len take maminy ktore maju uz vacsie deti, lebo tie co maju deturence mensie tak tie sa skor prechadzaju ako su na ihrisku pri detoch kde je hluk, inak ja som na tom ihrisku bola raz aj to som tade len presla, lebo tam by mi maly nespal dlho. ja si dam vzdy u nas hore take kolecko aby maly zaspal a potom si sadnem do parku kde je tichucko a niekedy si len tak citam casopis a vychutnavam ticho ale skor telefonujem s kamoskou ktora je tiez na materskej ale je daleko... chodis len dole na to ihrisko alebo aj niekam inam?

ibajeho
autor
3. máj 2012

@denulka028
Vies co celkovo sa tu moc nevyznam takze vacsinou chodim len dna to ihro, aleminule som sla tutok po magurskej hore az k lesiku hoci som netusila ze tu taky kusok k lesu je 😀 a ako tak kukam tak vyslo slnko tak tam asi aj dnes vybehnem len tak kratko mi staci lebo fakt nejsom este uplne fit. A ani neviem o tom ze su tu nejake parky alebo co takze to tu pomaly zacnem asi v buducnosti preskumavat 😝

denulka028
3. máj 2012

Ako bolo vonku? Dost sa ochladilo, ked sme isli my domov z vonku tak normalne ze zima mi bola na nohy. ako dlho byvas na Kramaroch? povodom si z inej casty BA?