Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maminky z Prahy 11

pulsatilka
6. dec 2012

Ahoj 🙂 najde sa tu daka maminka na rozpravanie ci kocikovanie? Pred rokom a pol sme sa prestahovali do Prg. a poznam tu malo ludi :(. Priatelia chybaju... ☹ . Mam dve dcerky - 4 roky a 2,5 mesiaca 🙂

kabelka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pulsatilka
autor
6. dec 2012

@kabelka11ahoj, gratulujem manzelovi k novej pracovnej ponuke 🙂. my sme sem tiez prisli kvoli manzelovej praci 🙂 ja som tu stihla pracovat len 4 mesiace a potom som sedela doma na rizikovot tehot. :( planujete sa sem prestahovat?

demonique
6. dec 2012

Ahojte 🙂 aj ja som v Prahe, tiez koli manzelovi . Byvam v Jinonicich Praha 5. Chodi do Prahy 11 nejake metro?

monivo
6. dec 2012

@demonique ano, Praha 11 je metro Roztyly, Chodov, Opatov nebo Háje. Praha 11 je velká 🙂
Jsem z Prahy 15, respektive z jeho krajové části, která sousedí s Prahou 11, u Hostivařského lesoparku.

monivo
6. dec 2012

@pulsatilka koukám, že jsme stejně staré a máme i věkově podobné děti 🙂 Kde konkrétně bydlíš?

mufinka26
6. dec 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? bydlíme kousek od metra rostyly 😀 no kousek dvě zastávky autobusem 😀 sídliště spořilov 😀 😀 😀 😀

pulsatilka
autor
6. dec 2012

my sme z Ujezdu (pri Milicovskom lese) to je kusok od metra Opatova al. Haje 🙂 dala som to takto zosiroka, lebo ked som hladala Ujezd, Katerinky tak som nepochodila :(... na Hostivar chodim s dcerkou do kina do Parku Hostivar a minuly vikend sme boli na Toulcove dvore...je to niekde v tychto koncinach? :D

pulsatilka
autor
6. dec 2012

prave sedim na google. maps a snazim sa zorientovat... 😀 😀 😝

mufinka26
6. dec 2012

@pulsatilka já na hostivař koukám z baráku 🙂 já sem zase hledala nějakou maminku na spořilově a taky sem nepochodila 😀

monivo
6. dec 2012

@pulsatilka jo jo, bydlíme na tom sídlišti (konkrétně v té nové zástavbě) jak je Toulcův dvůr. Chodila jsem tam s dcerou do mateřského klubu Mateřídouška.

pulsatilka
autor
7. dec 2012

@monivo my sme tam boli tuto sobotu, starsia dcera tam vystupovala s folklornym suborom. Velmi sa mi pacil ten vianocny trh 🙂. Hlavne, ze to bolo zamerane deti... Ake bolo to mareske centrum, bola si spokojna? Musim vymysliet dake akcie kde mozem ist s oboma detmi. Ked bolo teplo nebol problem boli sme v Milicovskom lese, ci v Puhonickom parku niekedy aj ihriska postacili. Teraz ked mrzne je to tazsie ☹ nechcem byt s malou vonku dlhsie ako 2 hodky a ked sa prispospbime starsej s mladsou je to utrpenie, vascinou to odreve... ☹

bambola
7. dec 2012

ahojte 🙂
kolko vas tu je v Prahe kvoli muzom 😉 aj my sme sa stahovali kvoli muzovej praci 🙂

monivo
7. dec 2012

@pulsatilka to mateřské centrum vedou holky, které jsou většinou taky na mateřské, takže to nejsou vyloženě profesionálky. Ale je těžký chodit s oběma dětmi najedou. Program je vždy zaměřen na konkrétní věkovou skupinu. Hodně se tam využívá ten areál, že se chodí za zvířátky.

pulsatilka
autor
7. dec 2012

@monivo vyrera to super, ale situaciu mi to neporiesi :( takto uz chodim so starskou Darjou na gymnastiku a folklorny...ta si to uziva a mladsia Tatana si to vacsinou odreve, pripadne si ju odnosim... 😖 domov pridem uplne znicena...
boli sme aj v herni v obchodaku, ale tam sa bojim, aby mladsia nechytila daku virozu... asi to budeme musiet vydrzat do jara 😀 😀

monivo
7. dec 2012

@pulsatilka to naprosto chápu, máme podobně staré mladší děti. Já jsem do Mateřídoušky přestala se starší dcerou chodit, protože chodit tam i s malým miminkem nechci právě kvůli viroze a taky když by začal brečet, tak se zase nebudu moci věnovat starší. Tak trochu jsem to vyřešila soukromou školkou na 2x dopoledne v týdnu. Je to ale dost drahé.

aaa
7. dec 2012

Ahoj holk 🙂 y, bydlím mezi Opatovem a Hájema

pulsatilka
autor
8. dec 2012

@aaa tak to sme skoro "susedky" v tychto koncinach sa pohybujem aj ja 😀

aaa
9. dec 2012

@pulsatilka To je fajn, třeba se někdy sejdeme na procházku, až bude lepší počasí 🙂

lsx
22. dec 2012

@pulsatilka
@aaa
@monivo
@mufinka26
Ahoj holky, můžu se k vám přidat na pokec a ráda bych i na procházku? Mám dva kluky, 5m a 2,5r. Jsme z Hostivaře.

mufinka26
22. dec 2012

@lsx ahoj, tak to je dalo by se říct kousek od nás 😀 z paneláku kokám na obchodní centrum hostivař (vzdušnou čarou mi to přijde blízko) 😀 sem ze spořilova 😀

aaa
22. dec 2012

@lsx Navrhuju nějaký sraz třeba začátkem ledna. 🙂 🙂 🙂

monivo
22. dec 2012

@lsx fakt? já jsem taky z Hostivaře, konkrétně sídliště Košík.
@aaa ahoj, známe se z diskuze z Krče 🙂

lsx
22. dec 2012

@monivo Ahoj, tak to se musíme potkávat, my jsme taky z Košíku 😀
@mufinka26
@aaa Jsem pro. Koukám, že jsme opravdu všechny jen kousek od sebe. Jupí, dáme sraz teda v roce 2013 😎

lsx
22. dec 2012

@monivo Teď koukám na fotku, neviděly jsme se náhodou u dr. Schůtové asi tak před měsícem?

aaa
22. dec 2012

@monivo Já vím 🙂 . Bude fajn, když se sejdeme, já tu žádnou kamarádku s prckem nemám, všechny jsou daleko nebo bezdětné 🙂

mufinka26
22. dec 2012

@lsx
@aaa taky jsem pro pro sraz 🙂 taky tu nemám žádnou kamarádku. pro mne neni problém na košík dojet, koukám na něj z okna, přes pole 😀 😀 😀

aaa
22. dec 2012

@mufinka26 Já bych tam asi taky dojela. Bydlím kousek od metra Háje 🙂

mufinka26
22. dec 2012

@aaa já to mám kousek na roztyly nebo i chodov nemám daleko 😀

monivo
22. dec 2012

@lsx ano, chodíme k Schůtové. Jak jsme tam čekaly venku, protože byla čekárna plná nemocných dětí? Nešly jste na předoperační?

monivo
22. dec 2012

@aaa jenže s námi dvoudětnými je to již trochu komplikovanější. Nebo já to aspoň tak vidím. Ale dcera chodí do školky, zatím 2x týdně, tak se do takto vyřešit.

Jenže na sraz je dost blbé období. Nejlepší je, když se dá být trochu venku. Teď to na moc dlouho není.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli