Maminy vo Viedni

ivana86
31. júl 2013
Ahojte mamicky,som mamina 7 mesacnej dcerky a radi by sme sa zoznamili so slovenskou maminkou zo 4-5-6 bezirku na spolocne kocikovanie a prechadzky po Viedni. My byvame v 5 bezirku 🙂
chiamaka
11. aug 2013
ahojte mi byvame tiez v 5 .mam 9mes. dcerku .tak by sme sa mohli stretnut niekedy v parku mi byvame na spengergasse
chiamaka
17. aug 2013
hallo ivana86 kde si.........
ivana86
autor
19. aug 2013
jee,ahojky chiamaka 🙂 dlho som tu nebola,boli sme na Slovensku svadbovat 🙂 my byvame na Pilgramgasse,jasne,ze sa mozeme stretnut,uz teraz sa tesim 🙂 len malicka je teraz trosku chorucka,tak pockame,aby nenakazila tvoju malicku...a ako sa vola tvoj poklad?nas sa vola Lia 🙂
ivana86
autor
19. aug 2013
@chiamaka jee,ahojky chiamaka emoticon dlho som tu nebola,boli sme na Slovensku svadbovat emoticon my byvame na Pilgramgasse,jasne,ze sa mozeme stretnut,uz teraz sa tesim emoticon len malicka je teraz trosku chorucka,tak pockame,aby nenakazila tvoju malicku...a ako sa vola tvoj poklad?nas sa vola Lia emoticon
chiamaka
19. aug 2013
ahojte 🙂 tak byvame blizko mi na spengergasse pri hoferi...aj mi sme boli na sk 9.8 a este ideme 4.9.. a co je malinkej... mozes poslat cislo a mozeme sms.lebo tiez sem nechodievam lenka5671@azet.sk.. moja sa vola viktoria chiamaka
ivana86
autor
21. aug 2013
@chiamaka tak,uz som ti poslala moje cislo,teskame sa na vas 🙂
ivana86
autor
21. aug 2013
my sme boli vcetci trosku prechladnuti,mali sme nadchu a kasel,ale malicka a muz uz su z toho vonku,len mna to este drzi :-| boli sme v Ziline aje to trosku ina klima,tak si myslim,ze to nas skolilo 😃
putecka12
22. aug 2013
Ahojte
Rada by som sa aj ja touto cestou zoznamila so slovensk.mamickami zijucimi v ASPEN 22bez.winter@centrum.sk ak ma niekto zaujem ozvite sa🙂Mirka
chiamaka
22. aug 2013
@ivana86 ahoj prosim ta neprisiel mi ziadny e mail skus este raz...dakujem alebo lenkalekwauwa@yahoo.com
ivana86
autor
22. aug 2013
@chiamaka ahojky, tu je moje cislo 06889720029
lubawp
25. jan 2015
Ahojte maminky, som tu nova, neviem, ci to tu uz bolo.
Vo Viedni je slovensky spolok, SOVA a byvaju tam kazdu druhu stredu stretnutia s detickami, spolu si zaspievame, zatancujeme a vytvarame "male umelecke diela". Ak mate chut a cas, radi Vas medzi nami privitame.
Je to v 6. Bezirku, Otto-Bauer-Gasse 23, je to nedaleko U3 Zieglergasse, vychod Andreasgasse/Otto-Bauer-Gasse.
od 16:00 do 18:00, vhodne pre deti asi tak do 6 rokov
cuca1988
10. feb 2015
ahojte my sme z 15 bz 🙂
lusev
17. feb 2015
ahojte som tehotna v juni cakam prve dieta a chcea by som sa vratit do Rakuska..prosim o rady ako na to alebo na koho sa obraatit.....dakujem za pomoc
prosim piste na moj e-mail: lusev@centrum.sk
suzantt
31. aug 2015
Ahojte maminy!
Byvame v 8 Bz blizko radnice a rada by som niekoho spoznala na spolocne kocikovanie a pokec😉
Malinka ma 6 mes.
Velmi sa tesime na odpovede😀
paujan
3. okt 2015
Ahojte.
V juli sme prestahovali do 22 Bezirku ( Aspern ).Hladam kamaratov pre mojho 6- rocneho syna.
Zatial tu nikoho nepozname. Bolo by super keby sa niekto prihlasil.
18081980
6. jan 2016
maminy nepoznate neaku spolahlivu milu pani najlepsie z 20 bezirku ktora by bola pri mojej dcere ked pride zo skoly az kym nepridem z prace ca od 15:30d19:30 alebo aky cas si tam daj . dcera je velmi samostatna len ju nechcem nechat dlho samu kym sa vratim z prace.Plan prace mam vzdy mesiac do predu. blizsie info v sprave aj ohladom zaplatenia dakujem Tel. 069912759824 Prosim volat Po 20:00
lenkaaa08
25. nov 2016
Ahojte! Hľadám kamaráta pre môjho 6 ročného syna ktorý sa tiež veľmi rád hráva s vláčikmi. Najlepšie v okolí 5. Bezirku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli