Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nájdem kámošku v Bratislave?

71282
8. máj 2015

ahojte kocky, uz to tu pisem asi treti krat ale nevzdavam sa 🙂 Mam 32 rokov , dvoch uzasne krasnych synov vo veku 13 rokov a 6 mesiacov a mam muza bordelara , asi ako vecsina zien 🙂 V Bratisalve zijem tri roky, no nemam tu ziadnu kamosku, na spolocne kocikovanie, aktivity, pokecanie, nakupy alebo kavicku. Nieze by som pri dvoch detoch mala tolko volneho casu, ale predsa len, uz mi z toho doma pekne sibe . Hladam si nejaku maminu, mladsiu, alebo starsiu, to je jedno, hlavne aby bola pozitivna, a dobre naladena v tejto hektickej dobe 🙂 Bratislava Nove mesto ...Blizko Polus City Center ..Najdem si ta ??🙂

pidicek
15. júl 2015

Ak máš stále záujem o spoločné kočíkovanie, nákupy a pokec, kľudne sa mi ozvi, určite niečo vymyslíme. Budem sa tešiť.

dhabi
10. nov 2015

Ahoj🙂 ja mam malu dcérku a som z BA, stare mesto. Rada sa zoznamim s tebou

olena123
30. aug 2016

Dobry den! Hladam kamarata ci kamosku pre svoje 4. mesiacne dievcatko 🙂 Byvame vedla Racianskeho myta, ale vieme prist do Kuchajdy, Medickej alebo Janka Krala. Ja som mam 26 rokov a rada by som si tu nasla kamosku na spolocne kocikovanie 🙂 Tiez byvame v Bratislave 3 roky a hladame kamaratov s detmi na spolocne vylety, prechadzky atd.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli