Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nájdem maminu na kočíkovanie v Starom meste v Bratislave?

lulu883
14. aug 2015

nájde sa mamina na "kočíkovanie", trávenie spoločného času s deťmi v Bratislava Staré mesto?

dhabi
10. nov 2015

Ahoj🙂 Ja som tiež s dcérkou zo starého mesta.

vikiamisko
16. dec 2015

Ahojte, my by sme sa tiež S Miškom radi pridali 😉

100lambi
11. jan 2016

caute, zaujem 🙂

krikina
8. feb 2016

Ahojte, aj ja by som mala zaujem.

lenkajuckova
9. feb 2016

Ahojte, aj ja by som rada spoznala niekoho noveho, mam 2 rocnu dceru Dominiku.

olena123
1. sep 2016

Ahojte! Ja by som mala zaujem 🙂 Este aktualne? Mam 4. mesiacne dievcatko 🙂

vikiamisko
5. jan 2017

Ahojte všetci, či všetky 🙂 Čo sa tak dať hromadné stretko napr. 9.1.2017 o 15:00 v Domčeku v Medickej? Kto sa pridá?

lulu883
autor
8. jan 2017

@vikiamisko
Ahoj, bude zajtra stretko? Pridala by som sa, len neviem ci by som vedela prist na 15tu..dcera spava tak vseliako a len vonku v kociku a nie vzdy to viem nacasovat :--)...Lucia

vikiamisko
8. jan 2017

Zatiaľ sa nikto okrem teba neozval. Skúsime ešte počkať a navrhnúť napr stredu? Predsa je ešte skoro po sviatkoch ;)

lulu883
autor
8. jan 2017

oki, moze byt streda 🙂

melishka
8. jan 2017

@vikiamisko ahojky, ja by som sa tiez rada pridala s Eliskou na kocikovanie, do medickej chodim skoro kazdy den.... inak domcek medicka je zatvoreny, prerabaju ho, od februara bude fungovat

lenkajuckova
9. jan 2017

Ahojte, ja chodím do medickej celkom často, ale skôr doobeda, pretože dcéra mi práve o 3 spí a malý je zase hore. Tak ak by bol záujem nielen v stredu, ale aj iný deň tak sa rada pridám🙂

melishka
9. jan 2017

@lenkajuckova cauky, chodievam von doobeda o 10tej alebo poobede o 14tej, dcera mi vtedy spi 😊 tulam sa v okoli medickej alebo pri dunaji alebo v okoli mlynske nivy, ako kedy podla nalady 😀 ak budes niekedy chciet, tak daj vediet, nemam s kym kocikovat 😀

lenkajuckova
20. jan 2017

Ahojte :D chcem sa pýtať, či ste sa nakoniec niektoré stretli v Medickej.

vikiamisko
20. jan 2017

Ahoj, nestretli. Domček je zatvorený, ale ak baby niečo navrhnú, tak sa radi pridáme.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli