Pediater v Považskej Bystrici

zuzanaa82
5. júl 2014

Ahojte mamicky. Neviete mi prosim poradit dobreho pediatra v Povazskej Bystrici? Bola by som vdacna za radu ... termin porodu mam v oktobri, ale rozmyslam uz teraz nad pediatrom. Dakujem

petuska777
5. júl 2014

Ahoj mamicka 🙂, my chodime k pani doktorke Balaburovej, v nemocnici, je velmi dobra, tiez som ju dostala na odporucanie sanitara, ktory pracoval v nemocnici a poznal vsetky detske lekarky, tiez si vybrali pani Balaburovu pre svoje dieta, tak som nevahala, lebo aj tak som nepoznala nikoho, takze som chcela skusit a mozem povedat, ze do dnesneho dna som velmi spokojna, je tam aj prijemna pani sestricka, co malokde byva, po vacsine ked je dobry lekar, je nanic sestra, aj ked od nej nezalezi, ale aj tak, nemusi byt neprijemna. Syn mal v skolke velke problemy, boli sme stale chorí, takze sme boli casto u pani doktorky a nemozem povedat, som velmi spokojna, nemenila by som, to je ale moj nazor, nechcem samozrejme nikoho nijak ovplyvnovat, alebo nieco podobne 🙂 inak my tiez cakame v oktobri babatko, takze urcite navstivime pani doktorku aj s daslim clenom nasej rodiny 😀

zuzanaa82
autor
5. júl 2014

Dakujem velmi pekne za nazor 🙂 j
Jeej gratulujem a kedy mas termin? 🙂

hlupyzajko
5. júl 2014

my mame pani doktorku Micudovu, tiez bez problemov, mala je predcasne narodená a stara sa o nu naozaj dobre, posielala na odborne vysetrenia,....., aj sestrcika je prijemna

zuzanaa82
autor
5. júl 2014

@hlupyzajko Tiez robi v nemocnici?

hlupyzajko
5. júl 2014

ano

jerryjanka
5. júl 2014

Tak skusenosť mojich kamaratok a mna - Balaburová je dosť katastrofa kamoška od nej zdrhala velmi skoro, od Mičudovej som ja osobne odišla, a aj kamaratka od nej odišla, tak si vyber, vždy bude niekto nespokojný,
ja som mala s Mičudkou svoj vlastny konflikt, ona nie je zla lekarka len sme sa proste nezhodli na jednej veci a ona urobila na mna hnusný podraz, vlastne kvoli rovnakej veci od nej odišla aj ta moja kamaratka. Dalšia však na nu neda dopustiť

som ti pomohla čo? 😀

zuzanaa82
autor
5. júl 2014

@jerryjankahmm to ano...

drobcek26l
6. júl 2014

Tiež chodíme k doktorke Balaburovej a nemôžem na ňu povedať jedno krivé slovo. A jej sestrička je naozaj jedno milé a príjemné stvorenie

danulicek
6. júl 2014

my chodime so synom k dr. Valkovej a som velmi spokojna. aj pristup k detom skvely, vysetrenia prebiehaju podla mojho nazoru kvalitne, neodflakne to. Nedava za kazdu cenu antibiotika tam, kde netreba. Velmi mila, kludna a prijemna lekarka. Sestricku ma tiez velmi dobru. Ked nieco nevies, vysvetlia, ked maly vrestal, uplne s kludom reagovali, ze to len trenuje pluca 🙂 🙂 Poznam pripady, ked ina lekarka pri uplakanych detoch chyta hysaky atd. Takze ja rozhodne odporucam dr. Valkovu 🙂 Tiez je v nemocnici.

kataria318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz