Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sídlisko Ťahanovce Košice. Sú tu nejaké tehuľky?

dadatal
10. sep 2012

Ahojte. Bývam v Ke len pár týždňov a nikoho tu nepoznám ☹

lussy83
30. sep 2012

ahoj kocka.ja sice nie som priamo z kosic ale som z velkych ozoroviec a to je 30km od kosic,kde pravidelne chodievam.tiez cakam babetko na buduci rok,len o mesiac po tebe.. 🙂 rada sa zoznamim kocka,aj preto ze aj ja som tu v podstate nova na vychode.. 😉

kmkke
2. okt 2012

Síce už nie som tehuľka, som skoro 6 týždňov po, ale tiež som z Ťahanoviec ak by si chcela niekedy pokecať 🙂

dadatal
autor
4. okt 2012

@lussy83 Ahoj a už vieš čo to bude? Či sa necháš prekvapiť? Odkiaľ si prišla na východ?

dadatal
autor
4. okt 2012

@kmkke Tak to gratulujem k synčekovi, pozrela som foto, krásny je 🙂 Keď si z ke, tak mi možno poradíš... Budúci týždeň idem krstiť synovca a potrebujem šaty. Nechcem si objednať z netu, ktovie ako by na mne vyzerali. Nevieš o nejakom obchode s tehu oblečením v ke?

biancal
4. okt 2012

ahojte zienky, ja som tiez z KE 🙂 prave sa chystam menit gynekologa, poradte, ku akemu chodite vy? najlepsie gynekolog-porodnik 😉 dakujem pekne

@dadatal
@kmkke
@lussy83

dadatal
autor
4. okt 2012

@biancal Ja chodím k Mudr. Richard Matyi. Neviem či je najlepší, iného v Ke nepoznám, ale ja som spokojná 😉 Ty máš koho? A prečo chceš meniť?

biancal
4. okt 2012

ja mam mudr. Janovskeho, v Myslave no ale je to hruza des 😠 niesom vobec spokojna, za vsetko pyta len peniaze, nezaujma sa vobec o pacientky, dookola len predpisuje vitaminy, ktore mu opakujem uz X-krat ze ich mam... vobec nic sa ma nepyta, ako sa citim, doslova vyhana z ambulancie 😖 a kde ma ambulanciu ten dr. Matyi? nema nahodou stranku? ma 3D ultazvuk? dakujem 😝
@dadatal

dadatal
autor
4. okt 2012

@biancal Adresu má Poštová 15. A 3D nemá, ja som bola v myslave, vyšetroval ma mudr. Martin Juhas, v papieroch mám napísaného aj toho Janovského, ale s ním som sa nestretla...

lussy83
4. okt 2012

@biancal kocka ja chodim v secoviec 🙂 k doktorovi..

lussy83
4. okt 2012

@dadatal no vyzera to na dievcatko 9teho mam poradnu tak uvidim co miu povie zase doktor lebo sa zakryvala nozickami... 🙂 prisla som sem zo stred.slovenska od bojnic... 🙂

dadatal
autor
4. okt 2012

@lussy83 Ja z Lučenca. A prečo si prišla na východ? Tak potom daj vedieť, ja už mám dievčatko potvrdené 🙂

lussy83
4. okt 2012

@dadatal ja som konkretne z handlovej to je kusok od bojnic.. 🙂 tak to gratulujem k dievcatku,a v dobrom zavidim bo aj ja by som velmi chcela dievcatko,... 🙂

dadatal
autor
4. okt 2012

@lussy83 Ďakujem 🙂 Tak držím palce aby rozkročila nožky a nech jej tam nič netrčí 😉

kmkke
4. okt 2012

@dadatal S tehu oblečením je to pobiedne 🙂 Jediné dva obchody sú: Maderna v Barci, alebo v Dargove na prízemí je taký obchod s oblečením, zabudla som ako sa volá, ale hneď vedľa neho je zlatníctvo. Inak v celom meste nič 😀

kmkke
4. okt 2012

@biancal Ja chodím tiež k Matyimu, pre mňa je super, predtým som bola u Hoppana a odišla som po dosť veľkej hádke (aj keď väčšinou som vrieskala ja, keďže on kokce - no prestavte si ho hádať sa 😀 😀 😀 )

dadatal
autor
4. okt 2012

@kmkke V Maderne som bola, ale nič tam nemajú ☹ teda na mňa... Synovcovi som tam pokúpila nejaké vecičky, aj kočík som si tam našla 🙂 Zajtra ma príde pozrieť sestra z Malaciek, tak pojdeme popozerať, dúfam že niečo nájdeme...

dadatal
autor
4. okt 2012

@kmkke a môžem sa ešte opýtať kde si rodila? ja ani neviem aké sú v ke možnosti...

kmkke
4. okt 2012

@dadatal Ja som rodila na Terase v Novej nemocnici. Je to najbližšie a nedajbože by sa dieťaťu niečo stalo, aj tak ho z iných pôrodníc prevážajú sem, lebo len tu je neonatologické pre novorodencov. Na tejto stránke (str.177) som to pekne popísala 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/skusenosti-s-porodom-v-novej-nemocnici-v-kosiciach/

dadatal
autor
4. okt 2012

@kmkke ďakujem, super podrobný popis 😉

lussy83
5. okt 2012

@dadatal dakujem ti moc a samozrejme aj ja tebe prajem nech ste obe zdravucke a v poriadku..to je to najdolezitejsie.. 🙂

dadatal
autor
5. okt 2012

@lussy83 Ďakujeme 😉 Tak potom daj vedieť ako dopadla poradňa

lussy83
5. okt 2012

@dadatal jasne neboj..napisem ti do spravy.. 😉 ale snad dobre,lebo posledny mesiac bol u nas doma kvoli istej veci dost stresovy,takze..a citila som sa vselijko..ale citim ze je to ok,tak snad to tak aj bude.. 🙂

dadatal
autor
5. okt 2012

@lussy83 nechcem vyzvedať čo sa stalo, ale bábo cíti keď je maminka v nepohode, tak sa musíš prekonať a tváriť sa že nič 🙂 Aj ja sa snažím aj keď nie vždy sa to dá 🙂

lussy83
5. okt 2012

@dadatal neikedy ti to napisem do spravy lebo je to naozaj velmi sukromna zaketitost..hej snazim sa tvarit ze je vsewtko ok,aj ked obcas to nejde.. 🙂

januliatko1985
13. okt 2012

@dadatal ahoj, teraz som nasla tuto temicku a citam, ze si tu v KE nova, je som taka staro-nova, zijem tu uz 5rockov, najprv som byvala na tahanovciach, teraz na furci, ale v decembri sa stahujeme spat na tahanovce. Na ktorej ulici byvas?
A pozeram, ze mas len o par dni neskor termin ako ja.Je to vase prve babo? My uz mame 2 rocneho chlapceka a teraz cakame druheho.JA som rodila v starej nemocnici (Rastislavova) a pojdem tam aj teraz rodit, tak ak by si chcela daco vediet tak sa kluuudne pytaj, rada poradim ak budem vediet. 😉

dadatal
autor
14. okt 2012

@januliatko1985 Ahoj 🙂 ja bývam na Viedenskej. Prečo idete naspäť na ťahanovce? mne sa tu nejak nepáči, ale možno som si ešte len nezvykla 😉 Teraz čakám prvé bábo, chcela som ho síce neskôr, ale už sa naň teším... Ja ešte neviem kam pôjdem rodiť, ani neviem aké sú v Ke možnosti, ale už by som si to mala pomaly aj začať zisťovať 🙂

januliatko1985
14. okt 2012

@dadatal preto ideme spat na tahanovce, lebo teraz sme v podnajme a majitelka bytu ho chce predat, tak sme boli nuteni si nieco najst, tak sme si tam kupili bytik, na Europskej triede, ak vies kde to je.Na to sidlisko si zvyknes, to je asi jedine sidlisko kde je vela mladych ludi , mamiciek a deticiek, ja sa uz tesim 🙂 NO pomalicky by si mala rozmyslat, kde pojdes rodit, ved to zbehne ako vodaaaaaa, 😅

dadatal
autor
15. okt 2012

@januliatko1985 No tak to je super, vo vlastnom je predsa lepšie 😉 No mne to nejak rýchlo nejde, som na PN, len sa tu vynuďujem celé dni a na víkendy väčšinou chodím do Lučenca, aby som sa už načisto nezbláznila v Košiciach 😒 Už nech je február, konečne budem mať čo robiť 😅

januliatko1985
15. okt 2012

@dadatal ja som cele prve tehu bola na PNke, tak tiez som sa niekedy nudila k smrti, ale ked sa maly narodil, tak to uz bolo ine kafe 😀 mne to teraz velmi rychlo ubieha, kedze uz jedneho certika mame, ten ma zabava po cely den 😅

mata1976
16. okt 2012

ahojte baby, ak by ste mali zaujem:

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 19.10.2012 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli