• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
@harvi79 jeeeej tak to sme skoro rovnako starí:slight_smile: náš mal teraz 4teho 11 mesiačikov:slight_smile:
9. feb 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme mat o tyzden 11 mesiacov :slight_smile: asi sa prihlasime na cvicenie do judo haly na dalsi kurz...ale budeme si musiet este pockat, zacina az po velkej noci...
9. feb 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicka1982 my v jednej mame dcerku. nechcem tu pisat o vsetkych, ale ak mas zaujem, posli mi IP, a napisem ti nas nazor :slight_smile:)
boli sme par osobne pred pol rokom omrknut.
15. feb 2012 o 09:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete o nejakom dobrom obchodiku pre deticky v Pk alebo okoli??? Aj ceny aby neboli prehnane....Chystame vybavicku tak ci sa da nieco najst aj v PK
Dakujem za info
21. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka ahoj, prosim Ta, citam, ze si tu pisala o tych ziadostiach o prijatei do skolky.Chapem to spravne, vytlacim si tu ziadost, a s nou idem k lekarke na potvrdenie a potom s potvrdenou od lekarky idem do konkretnej skolky a potom toho 14.steho marca odnesiem komplet prihlasku na MU?ci zle chapem. a este nieco v ziadosti sa pisu MS 1. MS c.2 - cize mam dve skolky moznost si vybrat a ak si vyberiem, musim ist do oboch za riaditelkou?
dakujeeeme.)
21. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luccille1 ahoj, nic dobre a lacne tu nie je, jedine ze si to pozliepas z toho co tu je (v pluse na 1. poschodi rusia jeden obchod, maju tam vypredajove ceny dojcenskeho oblecenia) ale ja odporucam pockat si na burzu, ktora byva v PKC a tam sa da nakupit za par supiek cela vybava, su to sice nosene veci ale nakupis si urcite:slight_smile:
21. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon a už vieme aj termín :wink:
predaj bude v druhú sobotu v marci :slight_smile:
/tuším 11-teho je to? :sweat_smile:/
21. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magimary ale no toto, ved ale to su volby:slight_smile:)) a je to 10.3. no budete mat plno, bo volit asik moc ludia nepojdu :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaxamon hej, hej, to sú aj voľby :grinning:
tak im budeme trošičku konkurovať :wink: :sweat_smile:
21. feb 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magimary tak sa uz teraz tesim na dalsiu burzu:slight_smile: ale ty tam uz asi nebudes, ze?
21. feb 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaxamon aj ja :wink:
a budem :wink:
ak narážaš na moje tehu tu v pase :wink:
to je opäť zas raz také naše "virtuálne očakávanie",
kým k nám "na chvíľu" príde nové miminko z domova :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. feb 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@prettybaby ahoj, nie, nie.. Na to sú ak si dobre pamätám 2 tlačivá. Jedno, s ktorým pôjdeš ku vašej pediatričke, aby potvrdila, že dieťa je zdravé a môže navštevovať MŠ. Druhé vyplníš - 2 škôlky, ktoré si vyberieš, druhá sa dáva v prípade, žeby ho nevzali do uvedenej na 1.mieste a potom 14.marca pôjdeš s tou prihláškou na mestský úrad. Do škôlky nepotrebuješ vôbec chodiť.
Nie som si istá, či boli na to 2 tlačivá alebo len jedno, ale to už zistíš. Jednoducho len potvrdiť lekárke a s prihláškou ísť potom na Mestský úrad.
22. feb 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka dakujem .)
22. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon
dakujem za info, tak si pockam do marca a pojdem pozriet co tam pekne bude :slight_smile:)) a do toho plusu zbehnem kuk ci aj tam sa este nieco pre nas nenajde :slight_smile:)))
dakujem este raz za info :slight_smile:)))
22. feb 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katavinka
@prettybaby
Je to jedno tlačivo. :wink:
22. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prettybaby je to jedno tlacivo, ale potrebujes ho mat 2x, original si daj potvrdit u lekarky a potom si z neho sprav kopiu. Pri zapise na MU sa jedno tlacivo odovzda pracovnickam MU a druhe riaditelke prislusnej MS, ktore tam 14.3. budu tiez. Moze sa stat, ze ti pri odovzdavani tlaciva riaditelka polozi nejake otazky...a potom uz len ostava cakat na pisomne vyjadrenie, alebo na telefonat zo skolky.
Nejake info je aj tu http://www.pezinok.sk/?yggid=629&id=3495. Drzim palce :slight_smile:
23. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s MUDr. Gabrielou Mészárosovou, príp. iným gynekológom v PK či v okolí?
1. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. mar 2012 o 12:40 • dulkagabulka
aj ja pozývam na (už spomínanú) našu pravidelnú burzu:
http://www.pezinskerodiny.sk/

/kto chce predávať, tak už je len zopár miest voľných na registráciu :wink: /
2. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mamicky.nenasla by sa tu nejaka kamoska z Cajle? pripadne sever,muskat? byvame na cajle uz skoro tri roky a takmer nikoho tu nepoznam :frowning2: mame jedneho certika a chceli by sme druhe babo.tak ak sa medzi vami najde nejaka kocka na pokec,kavicku a pod. budem velmi rada. krajciovar@centrum.sk
14. mar 2012 o 01:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. mar 2012 o 10:12 • dulkagabulka
ahojte, chcem sa spytat, mate niektora skusenosti s tym novym fitkom pri starej poliklinike v Pezinku ?
14. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska ja som tam chodila, ako fitko fajn, ale ak chceš skôr tie cvičenia tak to sa mi nepáčilo, fakt len občas sa mi stalo, že som sa dostala na cvičenie ktoré som chcela....stále mali plný stav....
14. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2012 o 13:21 • dulkagabulka
20. mar 2012 o 12:48 • dulkagabulka
@lucia20 tu nič nie je zabehnuté :grinning: sem sa chodí len pýtať a kto má čas a vie tak odpovie :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to nevadi, my sme si spravili uz novu temu Pezincanok a tam to fici kazdy den. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ahááá :grinning: ja nechodím sliediť po koňovi tak neviem nič, občas niečo prečítam keď mám čas, ale už chodím už len do súkromnej témy kde sme baby, čo sme rodili v máji/júni a do témy o tortách :grinning:
18. apr 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som zalozila sukromnu temu, resp. najskor bola verejna a az potom sukromna. pretoze som sa na konovi stretla s vela mamickami, co sa stazovalo, ze tu to vobec nefunguje a nemaju si kde pokecat a tak ma velmi potesilo ked sa nejakych 40 maminiek naslo a zacalo kecat. a potom sme sa uzamkli. ja sem tiez chodim len do par tem.
18. apr 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok