Spoločné kočíkovanie Trnava. Hľadám spoločníčku

petra81
18. apr 2010

Hladam spolocnicku na kocikovanie z Trnavy, Lincianska. Nebyvame tu dlho a nikoho tu nepoznam 😒 Mam dcerku, ma 1 rok.

petra81
autor
20. apr 2010

Halooooo Trnavcanky, kde ste? Sa mi nechce verit ze tu nik nie je 😉

zuzanakarolinka
21. apr 2010

ahoj, moja sestra tam býva tiež a má teraz 2 mesačného syna

janula17
23. apr 2010

Ahoj Petra, ja som z Modranky a tiez mi chyba kocikova kamoska 🙂
Ak chces posli IP a dohodneme sa....

evula34
12. máj 2010

Ahoj, ja tiež bývam v Modranke a väčšinou kočíkujem sama - mám dcérku Tamarku - 11 mesiacov, ozvite sa ak budete mať záujem

ivka1603
12. aug 2010

Ahoj Petra, ja som z Linčianskej a zatial chodím kočíkovať sama...ak chceš, ozvi sa mi a dohodneme sa 🙂

sonkab
12. aug 2010

Ahojte kocky, ja som tiez z lincianskej a nikoho okrem muzovej rodiny v TT nemam. Mozem sa k vam pridat ? 🙂 Len u nas to je trosku tazsie, Maxino ma zajtra len mesiac takze este nemame ziadny pevny rezim . .

sonkab
12. aug 2010

@janula17 a do Modranky to mame popri riecke (ani neviem ako sa vola 🙂 na skok. Tak sa mozme niekedy stretnut 🙂

ivka1603
12. aug 2010

@sonkab
Ahoj Sonka, z ktorej časti Linčianskej si? Kde bývaš? Môj malý má iba tri mesiace aj kúsok, takže tiež ešte nemá pevný režim ☹ Ozvi sa mi....

janula17
12. aug 2010

@sonkab
@ivka1603
@evula34
caute baby, ja s evulou uz chodievame kocikovat spolu 🙂 byvame skoro vedla seba a takto nahodne sme sa nasli 🙂
Moj Dominik je uz starsi ako vase chlapciatka ale rada sa s vami stretnem. My uz rezim mame, takze sa niekedy urcite mozeme dohodnut na prechadzku. Ozvite sa do IP, pa

andykca
18. aug 2010

Ahojte baby...prepacte, ze sa vam sem vtriem ale hladam nejaky podnajom pre sestru mojho mm v TT....ide tam do skoly a potrebuje sa niekde ubytovat....nevedeli by ste o niecom? (ma aj kocura)....dakujem krasne a prepacte, ze som mimo temy 😀 😀 ......... 😉 IP

luciana157
10. jan 2011

@sonkab ahojcek,uz mas s kym chodit kocikovat?

sonkab
10. jan 2011

@luciana157 posielam IP 🙂

rosalia
11. jan 2011

@petra81 ahoj petra ,aj ja mam 13 mesačnú dcerku a byvam blízko Linčianskej.Tiež nemám žiadnu kamošku na blízku,nakolko sme sa sem prisťahovali.ak by si chcela mohli by sme sa stretnúť.

lubuska22
13. feb 2011

ahojte byvam tiez v TT ale na hlinach co mam celkom daleko chi ale tiez by ma potesila nejaka kocka s drobcom na prechadzky blizko nas.

alcaf
9. mar 2011

Ahojte baby aj ja som sa do TT prestahovala len nedavno a nemam kamosku na kocikovanie. Byvame pri kamenaci ale nevadi nam ked si spravime prechadzku aj do inych casti v TT , takze sa velmi rada k niekomu pridam 🙂
@lubuska22 ak chces mozme sa dohodnut kludne pridem kocikovat aj na hliny 🙂 Ak chces ozvi sa do IP 😉 pa

zuzulatko
9. mar 2011

@andykca Ahoj, neviem, či si už niečo našla, poznám jedného pána, čo prenajíma byty v Trnave, ti môžem dať na neho kontakt, ak je to ešte aktuálne, sa ho môžeš spýtať 🙂

zuzulatko
9. mar 2011

Ahojte žienky trnavské 🙂 Teraz to tu bude vyzerať ako nejaký inzerát hihi 😅 Je tu niekto z prednádražia? Nejaká mladá mamina. Ja síce bábo nemám, ale mám o moc mladšieho brata, má cca 1 rok aj trištvrte. Je tu niekto s podobne starým bábom? Môže byť aj dievčatko al. chlapček 🙂

lubuska22
10. mar 2011

@alcaf kludne sa mozeme dohodnut ked bude vonku pekne pocasie, a aby si nemusela lietat na hliny mozeme dat stretko v meste

1naty12
10. mar 2011

hladam si kamartkum Mam 21 rokov a krasneho 8mesacneho synka 🙂 Zijem tu asi rok a nikoho tu zatial nepoznam. Touto cestou si hladam kamaratku naj z Jiraskovej Lincianska. na kocikovanie 🙂)

1naty12
10. mar 2011

@petra81 ahoj aj ja som z lincianske Jiraskova 🙂) a tiez hladam kamaratku

1naty12
10. mar 2011

noooo halooo maminky 🙂) hladam si kamaratku na kocikovanie 🙂)))))

1naty12
10. mar 2011

to tu nikto nieje ? :(

alcaf
11. mar 2011

@lubuska22 super mozme aj v meste. Napisem ti IP 🙂

kali010
20. máj 2011

Ahojte, aj my sme z TT. Mohli by sme sa pridat na kocikovanie? 🙂

kali010
23. jún 2011

@1naty12 Ahoj, este hladas maminku na kocikovanie?

kali010
23. jún 2011

@lubuska22
Ahoj, chcela by som Ti predstavit novy web, www.mamavtrnave.estranky.sk. Je to stranka pre maminky z TT a okolia, aby sme nemuseli informacie z TT hladat po forach. Ak budes mat skusenosti z oblasti, kludne mi posli svoje postrehy, pripadne pridaj komentar. Katarina 🙂

kali010
23. jún 2011

@1naty12
Ahoj, chcela by som Ti predstavit novy web, www.mamavtrnave.estranky.sk. Je to stranka pre maminky z TT a okolia, aby sme nemuseli informacie z TT hladat po forach. Ak budes mat skusenosti z oblasti, kludne mi posli svoje postrehy, pripadne pridaj komentar. Katarina 🙂

kali010
23. jún 2011

@zuzulatko
Ahoj, chcela by som Ti predstavit novy web, www.mamavtrnave.estranky.sk. Je to stranka pre maminky z TT a okolia, aby sme nemuseli informacie z TT hladat po forach. Ak budes mat skusenosti z oblasti, kludne mi posli svoje postrehy, pripadne pridaj komentar. Katarina 🙂

kali010
23. jún 2011

@rosalia
Ahoj, chcela by som Ti predstavit novy web, www.mamavtrnave.estranky.sk. Je to stranka pre maminky z TT a okolia, aby sme nemuseli informacie z TT hladat po forach. Ak budes mat skusenosti z oblasti, kludne mi posli svoje postrehy, pripadne pridaj komentar. Katarina 🙂

kali010
23. jún 2011

@ivka1603
Ahoj, chcela by som Ti predstavit novy web, www.mamavtrnave.estranky.sk. Je to stranka pre maminky z TT a okolia, aby sme nemuseli informacie z TT hladat po forach. Ak budes mat skusenosti z oblasti, kludne mi posli svoje postrehy, pripadne pridaj komentar. Katarina 🙂