Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spoločné kočíkovanie v Petržalke

dmkr25
3. jan 2016

Ahojte maminy🙂))
Rada by som nasla a zoznamila sa s maminou na kocikovanie s dietatkom v podobnom veku ja mam polrocneho synceka;) Sme z petrzalky;)))

beatrice3
11. jan 2016

Ahoj, ja som tiez z petrzalky a mam 6tyzdnovu dcerku, sice teraz v zime nechodime na dlhe prechadzky. Ale ked bude teplejsie tak sa s radostou pridame ;)

psychee
28. jan 2016

Ahoj 🙂 ja mam 4-mesacnu babulku... Rada sa niekedy pridam...

dadulienka28
7. feb 2016

Ahojte baby. Ja mam 7mesacneho synceka, rada by som sa tiez pridala 🙂

mary1510
8. feb 2016

Ahojte mamicky 🙂 ja mam 2 a pol mesacnu dcerku a prechadzky milujeme a kludne aj dlhsie 😉 tak ak by ste sa chceli pridat potesime sa.

beatrice3
8. feb 2016

Ahojte baby, kludne sa pridajte. My uz sme dnes so psychee boli na prechadzke. Z ktorej casti ste?

psychee
8. feb 2016

Jasne s beatrice3 sa nam usta nezavreli 😀 dobre sme pokecali... Tak ak sa chce niektora pridat ste vitane.

dadulienka28
9. feb 2016

No super tesim sa,ja som kusok od Drazdiaku velkeho,pri Topolcianskej,vy?

stuplicekba
10. feb 2016

Ahojte ja mam pol ročnu dcérku a bývam blízko alfy rada by som sa pridala 😀

dadulienka28
11. feb 2016

Tak super, ja pridem dalsi tyzden do BA, tak dame stretko dakedy v pondelok? okolo obeda ci poobede?

psychee
12. feb 2016

Tak ked bude buduci tyzden pekne mozeme si dat aj nejake vacsie stretko ak budete za 😀 ja byvam na zaciatku Petrzalky ale chodievam popri ramene sme Kaufland...

dadulienka28
14. feb 2016

Ja by som mala ist zajtra okolo 10 ku tpd a budem sa vraciat okolo ramena. Baby ak chcete zalozila som skupinu na fcb mamicky bratislava, mozte sa pridat 🙂 aspon si spozname identitu :D uz ma to nebavi byt casto sama :D napisem vam moje cislo do spravy a ak sa chcete pridat zajtra na kocikovanie tak prosim ozvat sa mi na mobil a nejak sa uz stretneme :D

dadulienka28
17. feb 2016

Babenky coze ste sa neozvali?

petako
18. feb 2016

Ahojte. Ja by som sa tiez rada pridala na kocikovanie v Petrzke , dala som sa aj na fcb do tej skupiny, ale sa tam o tom nediskutuje, tak mozem sa este pridat? dakujem.

dadulienka28
19. feb 2016

Jasne, napis mi ip. Tesim 🙂

monciny
14. mar 2016

Ahojte, da sa este pridat? My byvame pri technopole...

peggy10
5. apr 2016

@monciny Ahoj, my sme tiez nedaleko technopolu a hladame niekoho na prechadzky. Chodíme k drazdaku, okolo chor.ramena na ihriska. Mam 2 deticky.

mandevilla
26. apr 2016

Hladam maminku na travenie spolocnych chvil na ihrisku, prechadzky a rozne ine aktivity. Mam 17 mesacnu dcerku. Sme z petržalky okolie tesco, drazdiak atd. Najde sa mamicka, co by tiez prijala partacku na voľný cas s drobcami?

patriciaba851
10. máj 2016

Ahojte 🙂 ...rada by som sa pridala na kocikovanie, byvame na Namesti hraniciarov- Lachova (pri mrtvom ramene). Mame 8 mesacneho synceka.

mishka1987
30. aug 2016

Ahojte, nájde sa nejaká parťačka na kočíkovanie? Ja bývam na začiatku Petržalky - okolie Záporožská, Nobelovo námestie. Mám 2-mesačnú dcérku.

simca910
4. sep 2016

@mishka1987 ahoj ja mam tiez synceka ktory bude mat 12. Dva mesiace a byvam na lachovej

mishka1987
4. sep 2016

@simca910 tak to sú tí naší krpci rovesníci 🙂 Lachova nie je odo mňa veľmi ďaleko, tak niekedy môžme dať kočíkové stretko 🙂 Ak chceš, napíš mi cez IP, dohodneme to 🙂

hehelca
5. sep 2016

My sme z konca Petrzalky, moj syncek ma 5 mesiacikov, tiez by som si rada pokecala s mamickou rovesnika 🙂.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli