Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

kili
23. jan 2009

vikinka a s manželom alebo bez?

kili
23. jan 2009

a píšte všetky nejaké špeci požiadavky na ubytovanie

bambusko
autor
23. jan 2009

ale nie ako hviezdy showbiznisu. ziadne kopy uterakov ani exoticke ovocie nebude 😲

vikinka27
23. jan 2009

no, kili, ja by som rada s manzelom, takze 2 dospeli, 2 deti.
lebo ked bez neho, tak to asi nedam... 😖 (jedine iba s malym...)
dokedy sa treba rozhodnut???

kili
23. jan 2009

viki, do 20.3.

kili
23. jan 2009

viki, a kúpeľňa na izbe je u vás nevyhnutnosť?

dorotka
23. jan 2009

kocky davam vam jeden tip na ubytko nie je to sice priamo v horach je to v dedine ale ak budete autami tak to nie je problem a len na upozornenie tie zvieratka su neni priamo pri penzione
http://www.penziongrunt.sk/penzion.html

dorotka
23. jan 2009

este to poopravim ten penzion je v dedine ktora je v horach ale je to taka vacsia dedina cize neboli by ste odrezani od civilizacie

lenki33
24. jan 2009

ja neviem, ja by som sa radsej drzala toho aby sme boli priamo bojniciach, lebo hladat miesto na parkovanie a platit za to brutalne palky mi pride zbytocne
bambu uzaaasny plagat,to si robila sama?? 😵 😵 😵

zuzana.k
24. jan 2009

Plagat je super 😵
Ja vas tiez chcem stretnut, len zatial cakam ako sa to vykrystalizuje a potom poviem ci aj na noc. Na den dobehneme urcite 😉

venonna
24. jan 2009

baby!!! Volala som kolegynke na VUC-ku, co ma kontakty na ludi v Bojniciach (odbor cestov. ruchu) a ta teda slubila, ze skusi nieco najst, takze mozno sa najde aj nieco hodnejsie ako chata stalica... Ale to sa uvidi az v pondelok...

indy
24. jan 2009

jeeej tak akurat som objavila plagat je skvelyyyyyy

venonna
24. jan 2009

ozaj, a Kundrik-klan uz niekto oslovil? 😕

valka
24. jan 2009

juj, ja som taka namotivovana...uz sa neviem dockat....bambusko a este si mala dopisat, co su to za prirodne farby 😉 😀

olinka6226
24. jan 2009

baby pocujte a co tam mam napisat ohladom ubytka keby niekto chcel aj prespat?

olinka6226
24. jan 2009

http://www.latkovky.sk/index.php?akcia=nase_akc...

tak ta moja predosla otazka uz neplati 😀 som si znovu preciala letak 😀

olinka6226
24. jan 2009

nieco som na stranke dovrzala 😅 uz sa mi pod akciami nezobrazuje kategoria nase akcie.... ale priamy link funguje. ale ratam ze do pondelka to bude ok.

wanda007
24. jan 2009

decka, ja mam akysi pocit, ze ten moj starigan by sa mal zucastnit, nebudem ho nutit, ale myslim, ze sa cosi zlomi v nasom vztahu, ak stretne partiu inac zapalenu pre zivot... zacinam sa tesit!

audreyd
24. jan 2009

baby, teda chvíľu tu nie som a nestačím mrkať!!!!!! 😲 😲 😲

tak my sa pridávame! predbežne 2ks dospelí + 2ks deti a tiež hlásim 2ks dospelí za fibi, 1ks dieťa + 1 v brušku 😵

ozaj, 20. marca mám tridsiatku 😵 mám aj nejakú zľavu alebo výhodu, hááá?! 😀 😎

kili
24. jan 2009

ja neviem, ja by som bola za, aby to ubytovanie malo aj dvor, kde by sa dali vypustiť deti a teda prípadne aj viazať, nie? 🙂 koľkokrát chcete ísť do centra? lebo ak sa pôjde do zoo a potom ešte neviem kam, tak za dva dni sa toho zas tak moc nestíha.

bambusko
autor
24. jan 2009

caute 🙂 poslala som plagat aj andrei na nosime.sk a pripisala srdecne pozyvame 😉 audreyy navrhuje aj oslovit ludi z noseniedeti.sk a babyvak.sk, myslim, ze nikto nema nic proti tomu, co vy na to?

lenki, sama, samucicka som to robila 😅 este aj ako modelka som si posluzila a hnusne vyuzila vlastne dieta na reklamu 😝 ale honoraru sa vzdavame 😀

oli, super 😉

valka sa zmienila o prirodnych farbach, tak to rozpitvem. dala som jej prvej a jedinej schvalit plagat, ci moze byt a povedala, ze moze, len ona by dala ine farby, take skor prirodne. ved same prirodne farby su tam nie? inac fakt neviem kto toto vymyslel, ze prirodne farby su zelene a hnede ap. 😕 😨 vsak take kanariky, papagaje, kvety a rozne ryby, to je cista priroda ako hraju farbami 😅

a este poznam take, ze "je namalovana ako plagat" 😀

kludne napiste aj ak by ste daco urobili inak, prerabat to sice uz nebudem, ale stale sa ucim, som samouk a kritik prevazne manzel

a k ubytku: ak bude brutalne velky zaujem, tak by asi ten zvysok mal dostat len info co a kde bude cez valku a tu a mali by si zabezpecit pobyt sami, no nie? lebo zhanat hotel a organizovat 100 ludi, to je uz dost a asi takych, co nas nepoznaju bude najviac zaujimat nejaka prezentacia, obzeranie satiek, skusanie uvezov a tak. to by sa mohlo urobit doobedu a poobede vylety, prechadzky podla vlastneho uvazenia, skor v skupinkach

kili
24. jan 2009

bambu, máš recht, zháňať ubytovanie ostatným sa nebude, len by sa malo potom informovať, kde a kedy sa stretne a nejaký program.

valka
24. jan 2009

bambu, ja som chcela, ze tam nepises ako mne do chatu--takze citujem:"sak to su prirodne farby - oleandre, pupavy, hortenzie...
co nemas noveho starkla? 🙂))))" 😀

olinka6226
24. jan 2009

este si myslim, ze ten program bude zavisiet hlavne od pocasia. ak bude liat, tak nepredpokladam ze sa budeme trepat do zoo alebo do nejakeho parku.

kili
24. jan 2009

oli, neblázni, bude pekne 🙂 /som práve dupla

tak MM určite nepôjde, že čo tam bude robiť, žeby sa starať o jedno dieťa? 😀 ale ani som nerátala, ale schválili mi to, čo ma príjemne prekvapilo, že nenadával na peniaze 😵

audreyd
24. jan 2009

a kde sa to vlastne koná? 😕 majú tam nejakú big spoločenskú miestnosť alebo dvor? 😕
je to baby friendly zariadenie? 😵

bambusko
autor
24. jan 2009

audrey, z toho zoznamu na umc poznam hotel hubert, no za tie prachy aby este nebol deti friendly 😅 ale je tam pekne, ak budete v okoli, daju sa tam decka vyvencit. kto ma na to, aj sa moze ubytovat v prezidentskom apartmane

program sa asi dajako vyvinie do toho aprila, no nie? sa potom upresni 😉

lenki33
24. jan 2009

no hello, tak som bola na Stalici
nikto tam nebol len kucharka, tak moc info nemam
ale mali tam asi nejaku akciu, alebo boli po akcii, no hned ako som vosla tak tam bol klasicky kuchynsky zapach 😅 ,ale to asi preto ze som bola pri dverach do kuchyne
vyzera to tam ako na stalici, akoze je to tam stale 😀 no je to klasicky komunisticky objekt ako si pamatame z cias sladkeho detstva, prve poschodie je 6 dvojlozkovych izeb, potom 2 apartmany ktore maju aj socialne zariadenia, potom mi hovorila ze hore je nejaka izba ktora je spolocna,ale da sa opticky rozdelit na 2 izby a este su tam izby pre 3
len som teda nic nevidela nechcela sa so mnou moc bavit, ze mame zavolat prevadzkarovi
mne to pripadalo ako nejaky tabor, ale v pohode, cistotu moc neviem posudit lebo tam akurat cosi robili a izby som samozrejme nevidela, takze fakt neviem, asi som moc nepomohla 😅
ale hned pri Stalici, asi 50m je Penzion Druzba a ten je zrekonstruovany takze komu bude vyhovoat Stalica bude tam, a kto chce moze ist vedla do Druzby
posielam link
http://www.hotelsite.sk/sk/penzion-druzba/
Val podla mna ked im napises mail, s poziadavkami, tak ich skor ukecas, neboj sa hned vypytat nizsiu cenu, ale najskor asi len zisti ako je to presne s tymi lozkami a izbami 😉
mylslim ze program sa neoplati planovat, ale zase ked aj bude prsat tak asi treba niekam vypadnut lebo na tych chatach tiez nebude co robit a zase zoo sa da absolvovat skoro v hocijakom pocasi, vsade su asfaltove chodniky 😉

lenki33
24. jan 2009

joooj hubert, ten ja mam rada, ale zase za tie prachy to su aj 2 hodvabne india 😀