Sú tu mamičky z oblasti Košice Mier?

simbbaa
19. nov 2008

ahojte vsetky mamicky....volam sa ivka a rada by som spoznala zopar sparavnych mamiciek,pisem uz len preto,pretoze sa prveho dec.stahujeme s manzelom a syncekom na uplne nove miesto kde nikoho nepoznam,tiez by ma nebvilo chodit kocikovat sama,,,budem rada ak tu najdem nejake super baby..piste ....piste budem len rada cmuk 😉

simbbaa
autor
22. mar 2009

uz som ti poslala ip ale asi ti nedosla hmm ☹ a studenska 8

janka1874
25. mar 2009

simbbaa došla ale nejako som zabudla odpovedať 😀 😀 😀 😀 😀 vtedy som prečítala a že neskôr a hľa ako to dopadlo
ja bývam na 2

simbbaa
autor
25. mar 2009

hhehe ahoj nevadi....tiez sa mi to obcas stane🙂 😝 takze dvojka?tak to je niekde blizko hned na zaciatku bloku ze?inak malicka?ako sa ma?uz je jej lepsie?

janka1874
30. mar 2009

hej my sme hneď na začiatku
a ďakujeme už je jej konečne dobre už je zas smejko 🙂

simbbaa
autor
31. mar 2009

no takto som rada ze jej je lepsie aj my uz sme zdravucky musim poklopat🙂tak potom kedy dame stretko vonku? 😉

janka1874
1. apr 2009

fu ha neviem my sme boli včera s odrážadlovým autíčkom na Aničke ale dnes určite vybehnem tu pred blok aspoň na hodinku niekedy okolo obeda keď mi malá vstane dáme si polievočku a pôjdeme len ešte neviem kedy

simbbaa
autor
5. apr 2009

ahojky...aj my mame take odrazadlo ale mam co robit aby som ho niekedy dohnala hehe..taky cert to je... 😀 tiez sa chystamz e sa vyberiem na anicku inak je tam pootvarane co sa tyka butikov?

janka1874
5. apr 2009

simbbaa ešte na Aničke nič otvorené nie je akurát včera dávali do kopy detský kútik ale sned bol ešte zavretý
no a my s tým odrážadlom prejdeme za hodinu od jedného konca bloku ku druhému no o nervy je to ale trojkolka čo sa tlačí pred sebou má väčší úspech 🙂

simbbaa
autor
7. apr 2009

aha skoda ze este nie je tam nic otvorene:(..a ano aj my s tymodrazadlom bludime hodiny a v podstate sanehybemeheh 😀 a co sa trojkolky tyka tak tammi uz ledva vojde heh my sme totiz vysoky 😒

zade
22. apr 2009

Ahojte dievcence! Troska Vam sem vtrhnem, nakolko by som Vam rada ponukla moznost navstevovat so svojim dietatkom predskolske hudobne programy v Hudobnej skole YAMAHA Class. Chcela by som si otvorit pobocku v septembri v MC Haliganda a MC Stonozka v KE. Som z PO, u nas to otvaram tiez. Rada by som poznala vase reakcie, ci by sa vam to pacilo a pod.
V marcovom cisle Mama a ja bol o tom krasny prispevok, z pobocky v Prievidzi. Ide vlastne o hudobnu pripravku pre deticky od 4 mesiacov az do siestich rokov. Jednotlivy vek je rozdeleny do kurzov. Nechcem sa rozpisovat, aby ma niekto zle nepochopil. Taktiez si touto cestou hladam mamicku na MD, ktora by sa rada stala lektorkou. Ma pozitivny vztah k detom, ovlada hru na klavesova nastroj, resp. zobcovu flautu a pekne cisto spieva....
Ak by to niekoho zaujalo, blizsie info cez IP.

Posielam odkazy na stranky, kde sa o tomto projekte pise viac. Budem rada, ak sa vyjadrite.
Vdaka....

www.yamahaskola.cz
www.yamahakurzy.cz
www.yamaha-skola.sk

janka1874
28. máj 2009

jeeeej simbbaa teraz som si všimla že aj ty čakáš druhé bábo
čo keby sme sa už niekedy stretli vonku
kam vlastne chodievaš s malým vonku

nájde sa ešte nejaká mamina čo býva na blízku 🙂 🙂 🙂 🙂

simbbaa
autor
29. máj 2009

ajooooojjj no dlhu dobu si sa neozvala myslim sem tak som to aj vzdala sem tam tu nakuknem 🙂 ale som rada ze si napisala🙂velmi rada by som sa s tebou stretla vec byvame len par bran od seba 😉 tak sa dohodnime ja neviem na druhy tyzden ja neviem v utorok?v ponedelok muisim na gyndu,tak z toho nic a to sa musim trepat na kvp 😒 a vikend ideme ku svokrovcom 😠 hehhe..tak sa tesim ozvi sa budem cakat snad to uz vyjde viem ze mas dcerku rada by som ju spoznala 🙂 tak zatim papappa

janka1874
29. máj 2009

chodila som nakúkať ale nikto nič nepísal tak mi to prišlo že sama so sebou si písať predsa nebudem aj keď nechápem to sme len 2 maminy z mieru čo chodia na koňa 😀 😀 😀 😀 😀
no mohli by sme sa stretnúť len nie v utorok to zas nemôžem ja ale ináč kedykoľvek no cez víkendy tiež chodíme hore dole takže v pohode niekedy cez týždeň sa už určite stretneme

simbbaa
autor
29. máj 2009

dobre moja tesim sa ...napiseme si tu v utorok vecer sa mozme dohodnut na stredu hmm?dufam ze nam vyjde pocasie aspon mi ukazes to sidlisko nemam ho este tak obkukane heh alebo mozme zajst na anicku 🙂 tak tesim sa papap pekny vecer prajeme 😉

janka1874
31. máj 2009

o.k. simbbaa napíšeme si v utorok ale v stredu nemôžem lebo zabudla som ale som objednaná o 12.30 na nefrologiu tak neviem do kedy tam budem a malá bude u babky takže skôr vo štvrtok to určite nič nemám a snáď aj počasie už bude normálne

simbbaa
autor
1. jún 2009

dobre jani🙂 😉 dohodnute inak dnes som bola u doktora na potvrdenie tehotenstva a srdiecko nam uz veselo bije a som v 7 tt 😉 tak sa tesime inak pravdu povediac mam obdobie ze mi je blbo od zaludka hmm...ale nevadi ak nebude prsat ide sa von 😉

janka1874
1. jún 2009

no tak to gratulujeme
ja našťastie také nepoznám ani pri malej a ani teraz 🙂 nebolo mi ani raz zle
určite sa ešte spojíme

simbbaa
autor
4. jún 2009

AHOJ JANKA ...NEVIEM AKO TY NO JA IDEM TERAZ S MALYM VON OKOLO JEDENASTEJ NEVIEM CI TI TO VYHOVUJE 😅 ale ak nahodou ma nevymahnes tak pojdem aj poobede ak nebude prsat ..budem na ihriskutu za skolou neviem je tu take vacsie ihrisko oplotene s takou velkou smykalkou..vlastne je tam velky park 😝 tak snad ma tam zastihnes 😉

janka1874
4. jún 2009

kde za školou tam ako je antik za ním
no u nás sa ešte spí tak neviem kedy pôjdete domov ale asi aj my vybehneme okolo obeda tak na hodinku ale to bude cca okolo 12.30 aspoň dúfam, že sa nám podarí vypadnúť o tom čase

simbbaa
autor
4. jún 2009

ano asi tam je to,dobre to tu nepoznam ale myslim ze tam 🙂 tak my vydrzime snad sa stretneme vezmem mu hracky do pieskoviska tak vydrzi dlhsie a spat pojdeme okolo druhej snad no ved uvidime ak tam budes tak budes ak nie hmm tak snad nabuduce sa stretneme musim ist von lebo je zly a nevie obsediet doma...do pol jednej by to doma asi nevydrzal 😀 😝 strasne sidlo to je

janka1874
4. jún 2009

no o druhej chodíme aj my druhý krát vonku takže dovtedy ťa stihnem tak prídeme aj slečna vstane a naje sa

simbbaa
autor
4. jún 2009

ok tak dufam ze sa stretneme a ze mi maly vydrzi do vtedy heh 😉 tesim sa na vas 😉

janka1874
4. jún 2009

no boli sme vonku a Vás nikde nebolo tak neviem či sme sa minuli alebo čo no nevadí išli sme domov okolo 13.30

simbbaa
autor
5. jún 2009

ahojky janka 🙂 asi sme sa minuli maly bol unaveny sa pytal domov bolo asi 12 45 ked sme sli domov skoda no..nevadi tak snad nam to uz vujde na druhy tyzden lebo dnes je katastrofa vonku 🙄 tak pekny dnik...

janka1874
5. jún 2009

no tak to sme sa museli tesne minúť
no uvidíme ako na budúci týždeň budeme stíhať lebo od piarku budeme preč tak vo štvrtok ešte nákup a pobaliť caky paky

simbbaa
autor
6. jún 2009

ano?a ak smiem vediet kam sa chystate?na nejaky vylet? 🙂

janka1874
6. jún 2009

máme koníkovské stretko decembroviek 2007 sme tam super partia tak konečne robíme veľké stretko len nejak veľa detičiek je chorých z toho šiši počasia tak len dúfam, že nás tam nebude 5ks 😢 😢 😢 je to totiž dosť ďaleko od Ke až 260km tak by som sa nerada trepala zbytočne

simbbaa
autor
6. jún 2009

aha no to je krasne 🙂 takto sa stretnut...mas kopu kamaradiek 🙂 to jje mile naozaj tak vam prajem aby vas tam bolo co najviac 😝 a hlavne prijemnu zabavu nezabudni na fotak .... 😉 v akom je to meste?

janka1874
6. jún 2009

no nie je to moc mesto ale penzión v Oravskej lesnej
no a malo by nás byť asi 30 dospelých a 15 detí no uvidíme ako to nakoniec bude lebo dosť detičiek je choručkých

simbbaa
autor
7. jún 2009

aha no tak to je odst ludi dokopy 🙂 tak este raz drzim place nech je vas co najviac...a este som sa chcela spytat ,tebe nebolo vobec zle zo zaciatku tehotenstva? 😕