Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

sinova
29. jún 2009

sisa29 : to ano aspon trosku 😝 prajeme skore uzdravenie a potom krasnu dovolenku. 🙂 aj my mame radi prirodu 😉

sisa29
autor
29. jún 2009

dakujem sinova uz sa moc tesim na dovcu.a nasa ninka les miluje a hlavne hladat hribiky

sinova
30. jún 2009

sisa29 : dobre ranko. Aj my sme hubarska rodinka 😉 no teraz ma vynechavaju z hribov kvoli nasej malej Kristinke. No ked trosku podrastie tak sa pridame k chlapom hubarom 🙂 uz sa moc tesime 😀

sisa29
autor
30. jún 2009

sinova ja chodim aj s malou aj s ninkou som chodila ked bola este v hlbokom kociku.vzdy sme vibrali take miesto kde jje rovinka najcastejsie chodievame na zahorie tak je super.

sinova
30. jún 2009

sisa29 : aj my chodime na zahorie. No nasa mala ma len 2 mesiace a to je este moc skoro. S druhorodenym Martinkom sme hodili ked bol este v klokanke alebo na tatovom chrbte v nosici. Milujeme prirodu a hribiky. Tento rok prerabame dom a asi na dovolenku nepojdeme. Ak tak tak az v oktobri. Ale na hribiky urcite pojdeme 😀

sisa29
autor
1. júl 2009

no my sme boli s ninkou ked mala mesiac bolo to super cely cas prespala potom som ju v aute nakojila. 😉

sisa29
autor
1. júl 2009

kto pride na to stretko dneska o 10,00 na uzbecku postu?????????????dufam ze pocet bude hojny

sinova
1. júl 2009

Ake stretko ???

sisa29
autor
1. júl 2009

vsak dnes o 10,00 pri uzbeckej poste ja uz idem pomaly mam fialove tielko ruzove gate a slapky zelenoruzovy kocik a dve deti.

sinova ked chces pridi budeme tam.pa

sinova
1. júl 2009

Skoda, ja som o nicom nevedela a teraz to nestiham - pred chvilkou som dala malu spat do postielky a umyla som si hlavu ☹ o ake stretko vlastne ide ???

claudinka
1. júl 2009

ahoj,nikto neodpisoval,tak varim.. Hmh do ritky tak to nestihame..

claudinka
1. júl 2009

sisus dokedy budete?mne maly akurat zaspal..

sinova
1. júl 2009

sisa29: skoda ze si to nepovedala vcera alebo skor. Urcite by sme si nasli cas a zastavili by sme sa.

claudinka
1. júl 2009

sinova tusim vo vrakunskej teme sa toto stretko planovalo

sisa29
autor
1. júl 2009

baby cafte super stretko.stretla som sa az sama so sebou

sinova
1. júl 2009

Tak uz sa dozviem o ake stretko islo ???? Islo o stretko maminiek z biskupic ????

majka_dk
1. júl 2009

sisa my sme sa naozaj chystali, ale sli sme vonku uz o 9.00 a o 9.50 sme leteli domov lebo straaasne plakal ☹

sisa29
autor
1. júl 2009

sinova ano vsak som o tom pisala v nedelu ze by to mohlo byt.asi si si to nevsimla.

majka vsak mozno nabuduce

sinova
1. júl 2009

ahoj, pozerala som si to. Ja som sa prihlasila az po tom ako si organizovala stretnutie takze som o nicom nevedela. A starsie prispevky som si nepozerala. Az teraz.

sisa29
autor
1. júl 2009

neva dame dalsie

claudinka
2. júl 2009

jasan a ja osobne rozposlem ip-cky, nech to vie kazda 😉

sisa29
autor
3. júl 2009

no claudi tak budem cakat 😉

claudinka
4. júl 2009

sisus 😉 😉 😵 😵 uz ste zdravi?

sisa29
autor
4. júl 2009

jej ano uz hej vcera som bola na kontrolu deti uz su fit a ja este musim dobrat antibiotika ale inak sa citim dobre len ma hlava strasne boli.vcera sme boli konecne po mesiaci normalne vonku na terase prisli sme az o 23,00 domov 😀 😀 😀

claudinka
4. júl 2009

eeeejha to ste teda mali vylet 😀 my sme dnes este doma pre istotu, kedze v noci sme este teplotovali.. ale zajtra snad nebudeme doma, i ked tu je asi najlepsie 😝

claudinka
4. júl 2009

Hello, hello, co tak stretko streda, stvrtok alebo piatok poobede? Ja navrhujem okolo stvrtej, piatej, lebo skor v tychto teplotach aspon u nas nehrozi 😒 tak na hodinku, dve by sme sa mohli stretnut napr. vo vrakunskom lesiku alebo stretnut sa niekde inde a vybehnut do chladku do lesika alebo niekam, kde bude tien 😉 ak pojdeme do lesika, tak to mozeme ist aj skor a zobrat deky a spravit piknik 😀 hmh?

greguska
6. júl 2009

ahojte,
my by sme sa v stredu pridali, len neviem, či mi drobec obsedí v kočíku, ale piknik by hádam zvládol 😉

a nemali by sme dáko spojiť tie témy vrakuňa a biskupice, nech nepíšeme do oboch do isté ?

sisa29
autor
6. júl 2009

baby tak sa vsetky skuste presunut do vrakune a budeme pisat tam aby to nebolo zlozite.ja to budem priebezne sem pisat aby si to kazda maminka precitala a pridala sa tam lebo niektore necitaju temu od zaciatku.

claudinka
6. júl 2009

sisus oki 😉

vevusiatko
12. okt 2009

uz sem nik nechodi??