Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
21. aug 2009

janke
Prekrásne meniny ako tie kvetiny,
šťastia plný les,
želáme Ti dnes.
Nech máš život ako sen,
užívaj si každý deň.
Od starosti žiadne vrásky ,
v každej chvíli veľa lásky.
Všetko naj naj naj

andulkau
21. aug 2009

Vsetkym Janka vsetko naj. 😉
Hasleerka neuvarila som sa.Bolo celkom o.k.Bolo vela ludi.
sebastianela.Uz sa ozval?

hasleerka
21. aug 2009

bambulka všetko najlepšie k dnešným meninkám ... aj ostatným Jankám!!!

jankabambulka
21. aug 2009

ĎAKUJEM za blahoželanie, je to od Vás milé 😵

nany100
21. aug 2009

ďakujem aj ja 😉 a prajem menovkyniam všetko naj, naj 🙂

sebastianela
21. aug 2009

To je super. Myslim, že jej muž sa vola Stanko. Bol s nou aj pri pôrode. Aj ja mam čislo, no nevolala som s ňou. Musim jej niekedy cez víkend zavolať.

sebastianela
21. aug 2009

Ozaj. Ten môj kokso rano o osmej volal. Stratil telefon. Typicke. Tak som mu nadala. Ešte že žije.

dadulaa
21. aug 2009

jankabambulka, všetko naj,naj,najlepšie k meninkám, aj ostatným Jankám 😉

neviete niečo nové o Miselin a malej?

andulkau
21. aug 2009

Vidis ja som ti pisala ,ze kdesi dal telefon. 🙂 Aspon ,ze sa ozval. 😀

Hasleerka bude volat s Misel ,tak isto napise co a ako.

kaciatko68
21. aug 2009

Všetkým Jankám prejeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka pre všetkých a poslušné detičky.

jankabambulka
21. aug 2009

hej volá sa stanko a robia s netom....

kaciatko68
21. aug 2009

Bola som dnes s malou u doki na kontrole a dostali sme ďalšie antibiotiká. Vraj má ešte na jednej mandli hnisavé vačky ☹.
Však sa po dovolenke z tých chorôb ani nevyhrabeme. Asi sme mali sedieť doma 😠.

jankabambulka
21. aug 2009

teda on a jeho ocko - predtým orbili na telekomunikáciach. majú chlapčeka sa mi marí. iuž som ich pár krát stretla v meste . malý je rozkošný 😵 . s Ňou som to mala chodiť na tie orientálne tance

andulkau
21. aug 2009

Kaciatko divala si sa na tie svetriky?Ci si zabudla?Ak ich nechces v pohode. 😀

hasleerka
21. aug 2009

ahojte kočendy ... no vidím že aj Linduška je choručká, tak sa tiež chytro vyliečte ... malá Dominička má ešte teploty a bakteriálny zápal obličiek, tiež to asi chytila na dovolenke ... berú tiež antb. ...

my sme si choroby vybrali vždy pred dovčou ... tak dúfam, že už nás to teraz nedrapne

jankabambulka
21. aug 2009

ahojte
misel Vás pozdravuje.

ivka000
21. aug 2009

ahojte všetkým Jankám len to najlepšie veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. Hlavne detičky nech poslúchajú. Jankabambulka a tebe osobitne dobre sa vyspinkaj ako si si priala.

ivka000
21. aug 2009

dnes tu nikto nieje??? alebo už spíte? ☹

hasleerka
21. aug 2009

ivka som tu len blúdim v iných témach

ivka000
21. aug 2009

ja nemám cez den pri tom mojom stribre kolkokrát čas sa ani najesť nie tak ešte na net. 😀 tak sem chodím len ako taký netopier večer alebo ked spí.

hasleerka
21. aug 2009

no mne sa občas cez deň podarí pokial nie sme vonku ... popri varení sa občas dá

ivka000
21. aug 2009

u nás je to čím dalej tým pestrejšie pred nedávnom sa naučil štvornošky tak sa dostane všade a v poslednom čase sa všade stavia a behá okolo nábitku. Tak ja aj popri varení a iních aktivitách ho len naháňam aby nespadol. No ty a vlastne skoro vštky čo ste tu už máte toto obdobie za sebou. uf už aby chodil sám lebo prídem o kríže 😖

sebastianela
22. aug 2009

Ivka, nas to tiež čaká. Zatiaľ chodí,že sa drží dvoch prstov. No potom to bude takisto nahanačka.

sebastianela
22. aug 2009

Ja, že si ideme pospinkať, no brách zapol vŕtačku a vŕta a vŕta. Ideme asi von na prechádzku. Je to tu jak na staveništi.😠

sebastianela
22. aug 2009

Dnes idem urobiť páperové vankúše. Som si kúpila už ušité angínové vankúše a napchám tam perie a zašijem. Máme doma takú duchnu-perinu, no nikto pod ňou nespáva. Je ťažká ako sviňa a vankúše mekučké sa zídu. To bude peria. Už to vidím. Ešte 2 tyždne to bude lietať po dome. Paráda😀

jankabambulka
22. aug 2009

baby ak niektorá piekavate oblátky - dajte mi vedieť. ja ich piekavam roky ale to čo sa mi teraz deje to je zaujímavé. potrebujem poradiť- DIKES

ivka000
22. aug 2009

ahojte ten môj neposeda zasa nechce spať to je hrúza. už je ako ,,zdochlinka,, očká má ako čínanko ale behá a lieta po izbe že za ním nestíham. sebastianela teš sa je to krásne obdobie ale náročné. vôbec sa nehrá s hračkami len uteká a uteká. ked sa náhodou s niečim hrá tak to hračka určite nieje. jankabambulka si to ako zvládla dvojmo?

jankabambulka
22. aug 2009

ani neviem ale ošedivela som hodne ☹ je to náročné ale ale aj tak by som nemenila dve za jedno 🙂

ivka000
22. aug 2009

to ti verím ved sú zlatučký. aj ja mám toho niekedy plné zuby ale ked sa na mňa pozrie tými jeho nevinnými očkámi a hodí usmev od ucha po ucho tak zabudnem na všetko. 🙂

ivka000
22. aug 2009

s tými oblátkami ti poradiť neviem. a to pečieš doma?