Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

mamina27
autor
12. nov 2008

joj, ajb ja by som sa pridala, ale ... ked ja musim pracovat... ☹

chasencha
12. nov 2008

ved potom pojdeme cez vikend spolu 🙂 to nie je problem,a mamina uz si nasla niekoho co ti bude vanesku nosit do jasli?

mamina27
autor
12. nov 2008

.nie... takze to znamena, ze zajtra musim ist z domu o 7., aby so stihla do prace na 9.00 a skoncit budem moct o 17.30, o znamena, ze domov dojdeme o 19.30. ked to nevyrieasim, tak sa z toho zblaznim ☹ skusim zalozit taku temu, ci sa niekto nenajde

chasencha
12. nov 2008

no ksus hadam sa niekto najde,a co sa stalo s tou pani co ju vozievala?

mamina27
autor
12. nov 2008

uz ju nebude moct vozit. najala si tam vychovavatelky, takze tam nemusi chodit, jedneho chlapceks co vozila, uz budu bravat jeho rodicia, takze sa jej to neoplati, najma ked mne to poskztovala ako sluzbu gratis, kedze to mala cestou

samika
12. nov 2008

no mamina, tak to Ti dá zabrať, mile rada by som Ti pomohla, ale ja som ani len z Karlovky neni a momentálne som tiež bez auta.
držím Ti palce, nech čo najskôr niekoho nájdeš.
a nie je možnosť jasličiek kde by Ti to vyhovovalo viac. viem, že sú jedny jasličky v dúbravke. len neviem či je pre Vanesku lepšie cestovanie alebo zmena kolektívu

ena
13. nov 2008

mamina27 a rodicia toho chlapceka by ti nemohli pomoct? ci oni ta nemaju po ceste?
a skus aj nejaky inzerat, ja som tak chodila jeden cas pre jedneho chlapceka do skolky a bola s nim, kym nedosli rodicia domov. Tak sa mozno najde aj niekto, co by vodil malu rano do jasliciek.

ivkab
14. nov 2008

Baby boli ste v klbku? Ako bolo

chasencha
14. nov 2008

nieee neboli,nejako sa nam nechcelo a este stale neviem kde to je...ulica mi nic nehovoriiii

samika
14. nov 2008

ani my sme sa tam nakoniec nedostali. doobeda som riešila betonové tvárnice na chatu 😝 a potom prišla babka. a to sme nestihli ísť ani na nákup. naša chladnička zýva prázdnotou ☹

mamina27
autor
16. nov 2008

hlasim sa spat.... co mate nove?

novinka
16. nov 2008

ahoj mamina, ja som zatial cela a menime vanu v kupelni a posuvame umyvadlo, tak mame bordel v celom byte 😖 a popritom varim, vcera som vypekala cele poobedie. co robi malinka? a ako v praci? dufam, ze uz je to fajn 😉

chasencha
16. nov 2008

mozeme sa zase nejako stretnut hmm?vonku na prechadzku alebo tak?novinka admin ti vymazal fotky s kuchynou alebo sama si si upravila? 🙂
mamina tak co?nasla si niekoho ci ani nie?
nove mame asi len tolko ze mame objednany novy kocik,aaa vyplatene plavanie tak od 1.12.zaciname 😎

novinka
18. nov 2008

chasencha ja suhlasim, mozme dat stretko a dufam, ze nas pride viac aby sme sa spoznali 😉
tie fotky tam mam stale, to som fotila pre baby z decembroviek, boli zvedave 😀
a aky kocik si si vybrala? a kedy ho budes mat doma? 🙂

chasencha
18. nov 2008

novinka taaakze vybrala som si teutoniu vid link aaaaa zevraj pride nam az pred vianocami takze zatial sme v tom nasom starom 🙂

http://www.mypram.de/Teutonia+Spirit+Handbremse...

a ten cerveny 🙂

novinka
18. nov 2008

pekny je, a aspon vas vonku hned zbadam ked budete cerveni 😉 dobry vyber 😵

chasencha
18. nov 2008

dakujemeee,nemecka kvalitka 🙂 strasne sa nan tesime

novinka
18. nov 2008

🙂 to verim, aj ja sa hrozne tesim az raz za pol roka kupim sportak 😉 si neviem predstavit ako budem existovat s tym mojim koňom 😖 😝 a to mame malinky bytik ☹ no ale darovanemu koňovi na zuby...
no kedy bude to stretko? ci sme tu len my dve stale? 😅

chasencha
18. nov 2008

tak sa mi zda ze len my dve 😀 aj my mame velkeho kona a v pohodicke,ked sa chce da sa to 🙂 no stretko cim skor,vonku uz je riadna kosa,dnes mi tvar tak zmrzla ked sme boli vonku ze som ani telefonovat nemohla 😅

samika
18. nov 2008

no mne práve skončili seriály, už aj internet nám ide 😉
ja som za stretko 🙂
minule nám to nevišlo, tak teraz to napravíme 🙂
čím skôr. tím lepšie, rada by som novinku videla ešte s bruškom 😉

mamina27
autor
19. nov 2008

ahojte.. no mne sa nedari byt na internete, priznam sa, ze po robote sa mi uz nechce pozerat do PC... ale v robote to ide 🙂 ... myslim to pozeranie...zatial len to 😉
nic som nenasla chasencha... ☹ ale obcas mi ju stale vezme ta pani. ako napr. dnes. pretop mozem byt v praci tak skoro. no a inak nic nove. nedame stretko cez vikend? ten kociar stoji 520 EUR??? to vazne? ako vyzera super, ale je to strasne vela 😲

samika
19. nov 2008

dobre ránko, nám víkend vyhovuje. som sama s deťmi, tak už mi teraz do toho nič nepríde 😉

chasencha
19. nov 2008

dobre aj mne vyhovuje vikend 🙂 len sobota?ci nedela?
noooo hej stoji dost ale zase to bude aj posledny kocik,uz nic ine nekupujeme,sme z neho cely namakko 😅

ivkab
19. nov 2008

ahojte, my sa k vam nepridame ideme do PP svokra ma 70. ale nabuduce urcite. ideme uz v piatok takze ani do klbka nejdeme.

novinka
20. nov 2008

baby no co bude s tym stretkom?????? 😠 nejak sa nevieme rozhybat! ja by som v sobotu asi mohla a v nedelu urcite. teda az mi tie kontrakcie dovtedy prestanu a nie naopak 😀

chasencha
21. nov 2008

cooo?uz mas kontrakcie???no tak rychlo v sobotu sup sup

samika
21. nov 2008

dobre ránko, no ja mám určite čas. aj v sobotu aj v nedelu. len ja som lamača a vy ste tuším všetky z KV. tak si určite miesto a hodinu a ja dofrčím.teda dofrčíme aj so Samkom 😀 😀

novinka, ešte vydrž chcela som Ťa vidieť ešte s bruškom 😉

chasencha
21. nov 2008

tak teda sobota???ale kde????

novinka
21. nov 2008

som celaaa! niekedy ma chytia take stavy ale zatial to vzdy preslo. aj kamosky Decembrovky to maju. na monitore cinnost, ale neotvaraju sa a je to len falosny poplach.
takze sobota, mne by to vyhovovalo aj tak ako minule o 12-tej, navecer moc nie. ale ma byt 1 stupen Celzia!!! brrr!!! pojdeme do Liscieho alebo si niekam sadnut? kolko nas asi pride? hlaste sa!

chasencha
21. nov 2008

sadnut si ale kde?🙂ja by som kludne sla