Nosíte šperky?

6. feb 2024

Ahojte baby,

nosite sperky? Poslednú dobu nikde nevidím nič pekné, kde si kupujete šperky?

vyzerá podľa vás bižu fakt lacno?

Trochu mením šatník kvôli robote a nejako neviem, čo s tým...nikdy som na šperky nebola, ale vidím, že kolegyne majú pekné kúsky a už mi aj povedali, že však čo nič na sebe nemáš...

Je to nutnosť pre pekne oblečenú ženu?

mirage
6. feb 2024

ano, nosim, mam zlato aj pozlatene od Monicy Vinader, ci len tak zo Zalanda, Manga. A keby som nechcela nosit, bolo by mi jedno, co by mi hovorili kolegyne.

autor
6. feb 2024

@mirage práveže to chcem zmeniť, trošku som do toho asi už dozrela

melanta
6. feb 2024

Áno, nosím. Dotvára to oblečenie. Či už mám na sebe business dress alebo rifle. Nosím biele a ružové zlato, mám svoje značky. A potom mám svoje značky bižutérie. Ale kúp si to, čo sa tebe páči a do čoho ťa pustí rozpočet. A ak sa ti to na tebe nepáči, tak nekupuj a nenos nič. Nerob veci iba preto, že kolegyne to robia.

milanemila
6. feb 2024

Teraz na materskej iba hodinky a snubak+obrucku, inak do prace som nosila aj sperky, ale teda len nieco velmi decentne ked som mala naladu. V lete obcas aj bizuteriu nejake naramky jemne. Vekom som uplne prestala kupovat bizuteriu skor mat par poriadnych sperkov, ako byt stale ovesana inymi blbostami 🙈

bessie12
6. feb 2024

Kedysi som nosila, ale teraz už nie. Jedine, ak niekam ideme, tak si dám náhrdelník a náušnice. Ale je to len obycajna bižu. Jediný šperk, ktorý nosím takmer 24/7 je zasnubny prsteň. Aj to som si musela na to zvyknúť 🙈

martinkatinka
6. feb 2024

Iba zásnubny a o rúčku. Keď si dám náušnice, ocerneju mi uši.
Keď som ešte pracovala v kancelárii, sem-tam som si dala náhrdelník.

4stanka4
6. feb 2024

Teraz už nie ako som na RD ale ked som chodila do prace tak som mala základ hodinky, náušnice a retiazka+obrúčka a snubný prsteň. Nosím biele zlato a mam rada jemne a decentne kúsky nič vyzyvave.Teraz nosím len fit náramok a retiazku s príveskom.

dadka1997
6. feb 2024

Nie, kazdy ma byt sam sebou ... 24/7 nosim retiazku od krstnej s dvoma priveskami od mami a na usnice od mami k narodeninam a od mami prsteň ... nehodlam si to dat zo seba dole abi nic meniť 🙃

ivangeline
6. feb 2024

Momentalne nie. ;D Iba náušnice.

vanilkovazmrzka
6. feb 2024

Nenosim nic, obtazuje ma to

zuzinabila
6. feb 2024

Nosim. strieborne sety hlavne v zime(vacsinou zn. Sofia) a v lete dva perlove nahrdelniky-kupovane od ruky v zahranici a jeden v rodinnej firme v UK,jeden ametystovy,hackovane sperky zo stredomoria rucne robene priamo od sperkarok a pod,podla farieb oblecka.v lete mam radsej farebne

zuzinabila
6. feb 2024

@dadka1997 tak ja sa necitim byt sama sebou bez pekneho sperku😀

ysseba
6. feb 2024

Nikdy si nebola na šperky, nemeň to iba kvôli práci a kolegyniam, kvôli tomu, že ti povedali, že čo na sebe nič nemáš. Buď sama sebou a keď nie si na šperky, tak ich nenos. Vybavené. Vôbec to nie je nutnosť pre pekne oblečenú ženu.

lonely66
6. feb 2024

netušila som, že k noseniu šperkov je potrebné dozrieť 🙄 a nie, nenosím, jedine náušnice. vždy tie isté, nemením ich.

mclissa
6. feb 2024

Mam zlate naustnice, zlatu retiazku, tri prstene (zasnubny, obrucku a eternity ring), diamantovy naramok, pri nom pandoru. Nosim sperky ale nemenim ich. Ked idem na dovolenku tak vsetko nechavam doma, dam si iba naustnice z chirurgickej ocele. Tieto sperky nosim iba preto, ze kazdy ma pre mna osobnu hodnotu.

autor
6. feb 2024

@melanta praveže vidím aj ja, že to pomôže dotvárať celok s outfitom

autor
6. feb 2024

@lonely66 netreba to brať doslova, myslela som skôr, že však sa trošku aj meníme my ľudia časom

autor
6. feb 2024

@melanta vieš dať pls aj tipy na pekné značky? Ďakujem.

autor
6. feb 2024

@zuzinabila perly sú krásne, už som nejaké pozerala, že to vyzera fakt elegante

lonely66
6. feb 2024

niekto možno áno, niekto nie. ja som rovnaká po celý svoj dospelý život. vôbec si neviem predstaviť, žeby som zo športového vzhľadu prehupla na šatičky a šperky 🙂 absolútne. osobne som názoru, že práveže málokto sa takto "zmení" 🙂
musela si k tomu vždy inklinovať, minimálne podvedome a teraz, keď nadišla "príležitosť", či nadišiel čas, to chceš "zmeniť". v skutočnosti sa len prejavíš tak, ako sa cítiš.

uglybetty1234
6. feb 2024

Ja som tiez dozrela nejako. Hladam kvalitne kusky, radsej menej a kvalitnejsie. Kukam na Beste secret. Mam odtial hodinky a nejake nausnice a anarmaky. Dobre znacky na jednom mieste. Teraz si chcem kupit na 40narodeniny prsten s diamantom 🤤

autor
6. feb 2024

@uglybetty1234 ohhh, kuknem to, dík za tip

walentina7
6. feb 2024

Toto sa kolegyne pýtajú? 😳 To sa ani nepatrí nevypustiť z huby. Oni maju IQ do mínusu zrejme.

ptvw
6. feb 2024

Nenosím vadí mi to ci prstene, náramky alebo retiazky, ani náušnice nenosím už roky vlastne 😁 nastastie to práca nevyzadovala

buberova
6. feb 2024

Iba náušnice, ktoré mi neprečnievajú cez ucho... A Smart hodinky ale to nerátam medzi šperky. Raz za uhorský rok si dám obrúčku

aaadkaaa
6. feb 2024

Bizu nenosim, mam retiazku a prstene z bieleho zlata a teraz som dostala perlovy naramok. Ine nenosim.

viera27
6. feb 2024

Bizu uz nenosim vobec. Uz nosim len jemne diamantove sperky. A ano,zaujimave kusky ako trebars Petra Toth vedia pozdvihnut outfit,ale nejak ma uz omrzeli a sedia roky v sperkovnici.

lavender94
6. feb 2024

Nosím šperky zo zlata na dennej báze a bižutériu si kupujem len take extravagantné kúsky, čo si človek nedá bežne na deň, ale na párty, alebo nejake plesy. Ono niektoré kúsky vyzerajú fakt lacno, ale to aj šperky z drahých kovov. Osobne si myslím, že sa dá vyzerať pekne aj za málo peňazí. Je však tenká hranica medzi pekným šperkom a gýčom. Ale keď by si chcela niečo nosiť denne, oplatí sa zájsť do zlatníctva. Jeden prsteň mám aj zo záložne, to len taky typ, že sa dá aj menej zaplatiť za to 😁

momoftwo35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1608
6. feb 2024

Mám šperky rada, ale aktuálne ich moc nenosím, keďže som na RD. Inak ja osobne zlato neznášam, tá farba sa mi protivý, neznesiem ju ani na oblečení (myslím žlté zlato), takže nosím striebro, niečo mám aj z chirurgickej ocele, hlavne teda náušnice, lebo bižutéria mi v ušiach nerobí dobre.