icon

Ako postupovať pri odvolaní na UPJŠ LF?

avatar
0tete0
20. jún 2026

Ahojte, chcela by som sa opýtať, ak vás nezobrali, ale čakáte na zníženie hranice, odvolávate sa nejak alebo čakáte? Pripadne ako. Ďakujem za zdieľanie tejto informacie.

anonym_394170
21. jún 2026

@0tete0 samozrejme, že sa treba odvolať. Ak bude znížená hranica, tak oni už budú kontaktovať len tých, čo sa odvolali, nie všetkých do radu...

avatar
0tete0
autor
21. jún 2026
@anonym_394170

@0tete0 samozrejme, že sa treba odvolať. Ak bude znížená hranica, tak oni už budú kontaktovať len tých, čo sa odvolali, nie všetkých do radu...

Vedela by si mi povedať, akým spôsobom sa odvolať? Volať na studijne alebo?
@anonym_394170

anonym_394170
21. jún 2026
@0tete0

Vedela by si mi povedať, akým spôsobom sa odvolať? Volať na studijne alebo?
@anonym_394170

@0tete0 určite písomne. Stačí stručne, ja, ten a ten (tá a tá) odvolávam sa voči neprijatiu na... (ten a ten odbor tej a tej fakulty atď), alebo niečo podobné + samozrejme podpis

avatar
0tete0
autor
21. jún 2026
@anonym_394170

@0tete0 určite písomne. Stačí stručne, ja, ten a ten (tá a tá) odvolávam sa voči neprijatiu na... (ten a ten odbor tej a tej fakulty atď), alebo niečo podobné + samozrejme podpis

@anonym_394170 dakujem veľmi pekne. Odvolanie však treba písať až keď mi príde list, ci?

anonym_394170
21. jún 2026
@0tete0

@anonym_394170 dakujem veľmi pekne. Odvolanie však treba písať až keď mi príde list, ci?

@0tete0 jaj, to ešte nemáš oficiálne? Tak asi áno, však potom sa nemáš voči čomu odvolať, možno Ťa ešte zoberú

avatar
0tete0
autor
22. jún 2026
@anonym_394170

@0tete0 jaj, to ešte nemáš oficiálne? Tak asi áno, však potom sa nemáš voči čomu odvolať, možno Ťa ešte zoberú

@anonym_394170 práve toto si chcem prezistit, ci je nutne sa nejak teraz odvolávať alebo čakať