Akú školu potrebujem na pozíciu sociálneho pracovníka?
Na pozíciu napríklad na UPSVR - kolizna opatrovníčka - sociálnu prácu?
Mám vyštudovanú bc a mgr predškolskú pedagogiku - viem z tohto odboru ísť študovať mgr sociálnu prácu? Ci najskor bakalára sociálnu prácu?
Budem rada za všetky info ďakujem
Kazdy rok koncia stovky absolventov socialnej prace...a potom idu do pokladne...uplatnenie na upsvar je ozaj skor po znamosti..preco nerobis so svojim vzdelanim ucitelku v ms? Tych bude stale treba a platovo to az taky rozdiel nie je
Socialna praca myslim a este asi socialna pedagogika. Ale tam len po znamosti. V Rakusku sa dostanes s tymto tiez ( ak mas nemcinu c1) na Jugendamt a podobne institucie. Dve kamosky to robia. Ale je to tazka robota, lebo riesia priserne pripady.
@sisa_s no tak v tom prípade som asi mala šťastie. Sociálnu prácu som študovala externe a nikdy som nemala problém nájsť prácu v tejto oblasti.
Ja som v marci menila prácu a naozaj na kuratelu požadovali II. Stupeň VŠ- sociálna práca.

Veď si pozri podmienky prijatia na magisterské štúdium v odbore sociálna práca. Alebo zavolaj / napíš mejl priamo na študijné oddelenie , kde vysvetlis akú školu, odbor máš ukončenú.
Jednu vš už máš, tá druhá dá platí aj to ti povedia. Takisto či je nutné denná forma alebo môže byť aj externá