icon

Máte skúsenosti s externým štúdiom angličtiny na UKF Nitra?

23. mar 2026

Prosím chodí/chodil niekto externe? Poprosila by som info napíšem správu.
Ďakujem 🙂

avatar
jana0608
1. apr 2026

@anonym_autor anoooo ja tam studujem.napis mi 🙂

avatar
witchytofu
30. máj 2026

Ahoj, aj si sa zahlásila na štúdium? 🙂 Ja idem tiež externe a neviem čo od toho očakávať...🙂

anonym_84d0ae
30. máj 2026
@witchytofu

Ahoj, aj si sa zahlásila na štúdium? 🙂 Ja idem tiež externe a neviem čo od toho očakávať...🙂

@witchytofu ideš na Bc. alebo Mgr.? Čo chceš potom robiť? pýtam sa, pretože zvažujem prestup z učiteľstva v kombinácii len na čistú AJ a najlepšie externe.

avatar
witchytofu
30. máj 2026
@anonym_84d0ae

@witchytofu ideš na Bc. alebo Mgr.? Čo chceš potom robiť? pýtam sa, pretože zvažujem prestup z učiteľstva v kombinácii len na čistú AJ a najlepšie externe.

@anonym_84d0ae idem na Mgr. - odbor učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Mám titul Bc z prekladateľstva a tlmočníctva (aj + sj). V tomto som nevidela budúcnosť, takže som si to dobre premyslela a po 3 ročnej prestávke idem znova do školy 🙂 Chcela by som učiť angličtinu na základnej škole 🙂

avatar
wagea
Autor odpoveď zmazal
anonym_84d0ae
30. máj 2026
@witchytofu

@anonym_84d0ae idem na Mgr. - odbor učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Mám titul Bc z prekladateľstva a tlmočníctva (aj + sj). V tomto som nevidela budúcnosť, takže som si to dobre premyslela a po 3 ročnej prestávke idem znova do školy 🙂 Chcela by som učiť angličtinu na základnej škole 🙂

@witchytofu vidíš a ja práve naopak - nevidím sa v škole, tak hľadám iné možnosti.

avatar
witchytofu
30. máj 2026
@anonym_84d0ae

@witchytofu vidíš a ja práve naopak - nevidím sa v škole, tak hľadám iné možnosti.

@anonym_84d0ae aké iné? Ak ti nerobí problém podeliť sa 🙂 Ja mám rada angličtinu a chcela by som s ňou ďalej narábať - preto tá škola 🙂

avatar
wagea
Autor odpoveď zmazal