Máte skúsenosti s externým štúdiom angličtiny na UKF Nitra?
Prosím chodí/chodil niekto externe? Poprosila by som info napíšem správu.
Ďakujem 🙂
Ahoj, aj si sa zahlásila na štúdium? 🙂 Ja idem tiež externe a neviem čo od toho očakávať...🙂
Ahoj, aj si sa zahlásila na štúdium? 🙂 Ja idem tiež externe a neviem čo od toho očakávať...🙂
@witchytofu ideš na Bc. alebo Mgr.? Čo chceš potom robiť? pýtam sa, pretože zvažujem prestup z učiteľstva v kombinácii len na čistú AJ a najlepšie externe.
@witchytofu ideš na Bc. alebo Mgr.? Čo chceš potom robiť? pýtam sa, pretože zvažujem prestup z učiteľstva v kombinácii len na čistú AJ a najlepšie externe.
@anonym_84d0ae idem na Mgr. - odbor učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Mám titul Bc z prekladateľstva a tlmočníctva (aj + sj). V tomto som nevidela budúcnosť, takže som si to dobre premyslela a po 3 ročnej prestávke idem znova do školy 🙂 Chcela by som učiť angličtinu na základnej škole 🙂
@anonym_84d0ae idem na Mgr. - odbor učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Mám titul Bc z prekladateľstva a tlmočníctva (aj + sj). V tomto som nevidela budúcnosť, takže som si to dobre premyslela a po 3 ročnej prestávke idem znova do školy 🙂 Chcela by som učiť angličtinu na základnej škole 🙂
@witchytofu vidíš a ja práve naopak - nevidím sa v škole, tak hľadám iné možnosti.
@witchytofu vidíš a ja práve naopak - nevidím sa v škole, tak hľadám iné možnosti.
@anonym_84d0ae aké iné? Ak ti nerobí problém podeliť sa 🙂 Ja mám rada angličtinu a chcela by som s ňou ďalej narábať - preto tá škola 🙂

@anonym_autor anoooo ja tam studujem.napis mi 🙂