icon

Štúdium na stavebnej fakulte v Brne. Aké je uplatnenie?

avatar
linola1
Dnes o 15:42

zaujímal by ma názor na uplatnenie po ukončení tejto školy . Z vášho pohľadu áno či nie, išli by ste tam študovať.

anonym_b42756
Dnes o 15:49

@linola1 Samozrejme a hneď. A to som vyštudovaný stavebný Ing. Ale na bratislavskej STU.

anonym_dc65f9
Dnes o 15:57

nie.

avatar
linola1
autor
Dnes o 16:22
@anonym_dc65f9

nie.

@anonym_dc65f9 prečo nie.

avatar
verus_16
Dnes o 17:23

@linola1 aaaanoo. Široký záber uplatnenia. Kludne viac napisem v sprave. A pomimo... zisiel by sa mi aj brigadnik student stavebnej fakulty.

avatar
linola1
autor
Dnes o 17:43
@verus_16

@linola1 aaaanoo. Široký záber uplatnenia. Kludne viac napisem v sprave. A pomimo... zisiel by sa mi aj brigadnik student stavebnej fakulty.

@verus_16 zatiaľ nemôžem ponúknuť brigádnika, vnučka nastupuje od nového semestra do Brna, a ja som sa len zamýšlala nad tým, či nájde uplatenie. Je veľmi šikovná, ale odmietla medicínu, právo, farmáciu, ekonomiku a vybrala si práve toto.

avatar
linola1
autor
Dnes o 17:44
@verus_16

@linola1 aaaanoo. Široký záber uplatnenia. Kludne viac napisem v sprave. A pomimo... zisiel by sa mi aj brigadnik student stavebnej fakulty.

@verus_16 ten brigádnik je aktuálny v akom časovom horizonte

avatar
verus_16
Dnes o 17:55
@linola1

@verus_16 zatiaľ nemôžem ponúknuť brigádnika, vnučka nastupuje od nového semestra do Brna, a ja som sa len zamýšlala nad tým, či nájde uplatenie. Je veľmi šikovná, ale odmietla medicínu, právo, farmáciu, ekonomiku a vybrala si práve toto.

@linola1 velmi jej drzim prsty, ak je sikovna - uplatnenie si urcite najde. Od ukoncenia skoly (a to je uz par rokov) som este hluche miesto nemala a dokonca som vedela pracovat aj popri detoch . Krasa spociva aj v tom, ze sa da pracovat odkialkolvek, a cestuje kamkolvek, spoznava nove miesta, novych ludi. Brigadnik sa zide vzdy. Ale nemusi ist nutne o brigadu, kludne napiste aj ked bude potrebovat s niecim pomoct - poradit. Prve roky sa bude venovat matematike a fyzike,chemii.

avatar
linola1
autor
Dnes o 18:15
@verus_16

@linola1 velmi jej drzim prsty, ak je sikovna - uplatnenie si urcite najde. Od ukoncenia skoly (a to je uz par rokov) som este hluche miesto nemala a dokonca som vedela pracovat aj popri detoch . Krasa spociva aj v tom, ze sa da pracovat odkialkolvek, a cestuje kamkolvek, spoznava nove miesta, novych ludi. Brigadnik sa zide vzdy. Ale nemusi ist nutne o brigadu, kludne napiste aj ked bude potrebovat s niecim pomoct - poradit. Prve roky sa bude venovat matematike a fyzike,chemii.

@verus_16 momentálne si išla privyrobiť do Rakúska.