Štúdium na stavebnej fakulte v Brne. Aké je uplatnenie?
zaujímal by ma názor na uplatnenie po ukončení tejto školy . Z vášho pohľadu áno či nie, išli by ste tam študovať.
nie.
@linola1 aaaanoo. Široký záber uplatnenia. Kludne viac napisem v sprave. A pomimo... zisiel by sa mi aj brigadnik student stavebnej fakulty.
@verus_16 zatiaľ nemôžem ponúknuť brigádnika, vnučka nastupuje od nového semestra do Brna, a ja som sa len zamýšlala nad tým, či nájde uplatenie. Je veľmi šikovná, ale odmietla medicínu, právo, farmáciu, ekonomiku a vybrala si práve toto.
@verus_16 zatiaľ nemôžem ponúknuť brigádnika, vnučka nastupuje od nového semestra do Brna, a ja som sa len zamýšlala nad tým, či nájde uplatenie. Je veľmi šikovná, ale odmietla medicínu, právo, farmáciu, ekonomiku a vybrala si práve toto.
@linola1 velmi jej drzim prsty, ak je sikovna - uplatnenie si urcite najde. Od ukoncenia skoly (a to je uz par rokov) som este hluche miesto nemala a dokonca som vedela pracovat aj popri detoch . Krasa spociva aj v tom, ze sa da pracovat odkialkolvek, a cestuje kamkolvek, spoznava nove miesta, novych ludi. Brigadnik sa zide vzdy. Ale nemusi ist nutne o brigadu, kludne napiste aj ked bude potrebovat s niecim pomoct - poradit. Prve roky sa bude venovat matematike a fyzike,chemii.
@linola1 velmi jej drzim prsty, ak je sikovna - uplatnenie si urcite najde. Od ukoncenia skoly (a to je uz par rokov) som este hluche miesto nemala a dokonca som vedela pracovat aj popri detoch . Krasa spociva aj v tom, ze sa da pracovat odkialkolvek, a cestuje kamkolvek, spoznava nove miesta, novych ludi. Brigadnik sa zide vzdy. Ale nemusi ist nutne o brigadu, kludne napiste aj ked bude potrebovat s niecim pomoct - poradit. Prve roky sa bude venovat matematike a fyzike,chemii.
@verus_16 momentálne si išla privyrobiť do Rakúska.
Aky odbor na stavebnej? Lebo studovat sa da aj architektura aj pozemne stavby aj geodezia a kedeco ine. Ako stavbarka uplatnenie najde, toho sa nebojte. Ked skonci bude mat remeslo v ruke a nebude z nej dalsi nezamestnatelny absolvent podivnej VS aj ked asi ste sklamani, ze z nej nebude ani lekarka ani pravnicka
Aky odbor na stavebnej? Lebo studovat sa da aj architektura aj pozemne stavby aj geodezia a kedeco ine. Ako stavbarka uplatnenie najde, toho sa nebojte. Ked skonci bude mat remeslo v ruke a nebude z nej dalsi nezamestnatelny absolvent podivnej VS aj ked asi ste sklamani, ze z nej nebude ani lekarka ani pravnicka
@anonym_360616 odbor ešte neviem, vraj sa rieši po prvom ročníku, ináč ste trafila kliniec po hlavičke, mńa to trocha zaskočilo že sa rozhodla pre toto. Ona je fakt šikovná, uvidíme čo prinesie život.
@anonym_360616 odbor ešte neviem, vraj sa rieši po prvom ročníku, ináč ste trafila kliniec po hlavičke, mńa to trocha zaskočilo že sa rozhodla pre toto. Ona je fakt šikovná, uvidíme čo prinesie život.
@linola1 a stavebni inzinieri maju byt tupci? Nemyslis si, ze taka statika je zlozita, tu treba pochopit a vediet? A statika je sakra dolezita a zodpovedna robota, takze ano, na stavarine je miesto pre sikovnych, ktorym to mysli

@linola1 Samozrejme a hneď. A to som vyštudovaný stavebný Ing. Ale na bratislavskej STU.