Brat bije sestru

wejuska1230
19. sep 2017

Ahoj mamičky, malý stále buď bije malú alebo sa jej prieči... Keď majú ísť poobede spať mala zaspí ale on nie a hodinu na to ju zobudí... Strká do nej ťahá ju za vlasy... Nepomáha nič...☹ Ďakujem..

evittam
19. sep 2017

@wejuska1230 A co tak nedavat ich spat do jednej izby?

wejuska1230
autor
19. sep 2017

Ale aj keď spí každý inde tak ziape...

osky
19. sep 2017

@wejuska1230

kolko maju deti rokov?
co tak slopnut malemu po zadku?

wejuska1230
autor
20. sep 2017

2 a pol..a rok a pol... Akurát sa zasmeje a ide ďalej...

adriana377
20. sep 2017

Ahojte.Chcem sa spýtať má tu niekto skúsenosti s matracmi od spoločnosti Zaren? Dakujem

osky
20. sep 2017

@wejuska1230
Hm.nie som matkou tak radit nemozem.
Napadlo ma ci nema nejake prejavy autizmu alebo tak...skus detskeho psychologa.

osky
20. sep 2017

@adriana377 ???????

wejuska1230
autor
20. sep 2017

Práveže on je v poriadku... Len potrebuje byť stredobodom pozornosti... Doma sa nudi či sa hrá s autami bavi ho to Max hodinu... A keď prší tak sa nedá ísť moc vonku..:/

jana_eyre
20. sep 2017

Nevidim ziadne poruchy, len dieta co na seba upozornuje.. 😉

Ako sa sprava cely den, ako k detom pristupujes ty, ako sa hrate, zapajas ich oboch, ako berie svoju sestru mimo spanku?
To vsetko su skor otazky na ktore sa zameraj..

Vymyslaj cinnosti, v ktorych su zapojeni obaja, kazdy svojim sposobom.. Ziadne dieta v jeho veku nebavi dlho sa hrat jednu hru, to je uplne normalne.. A aspon na pol hodinu skakat do mlak sa ist da, pokial mate prsiplaste.. Prave sme sa z takej prechadzky vratili..

siska53
20. sep 2017

@wejuska1230 deti sa bit budu,to uplne neovplyvnis. Mozno chce jej pozornost,chce sa s nou hrat,len nevie ako. Skus mu ukazat.

S inymi detmi sa vie hrat?

ak nechce spat (aj nas s tym mal problem),tak sa s nil hraj ty alebo ho zapoj do domacich prac. Nas napr.v tom veku rad utieral prach,vysaval ci vyberal umyvacku.

Do skaredeho pocka - nepremokave oblecko,gumaky a mas to. Decka sa strasne radi blaznia v mlakach.
Chodte vela von medzi ine deti,ihrisko ci dake centrum alebo ak so to mozete dovolit,co tak skolka na pol dna aspon?

stanullik
2. feb 2018

Nevychova.sk veľmi dobrá výchova,nazeranie na takéto.problemy...mam doma 2,5 a 8 mesačného tak viem čo to je...presne tak ísť von je gro,ja mám dvoch chalanov..vidím ako starší potrebuje každodenný pobyt von..skúste menej rozkazovat staršiemu,nezapajat ho do starostlivosti a zodpovednosti o súrodenca,pochváľte ho,pritulte...to mám z tej nevychovy,kuknite to aj na FB,majú videá a dá sa aj online kurz,držím palce,teda nám aj vám;)