Chlapčenské boxerky z Aliexpresu - skúsenosti?

lukrec
19. jan 2019

Kupili ste niekto. Aka je kvalita?
Nepiste mi ze by ste nikdy nekupili z aliexpresu!!!!
Pytam sa tych co kupili na skusenosti.
Je ich bavlna naozaj navlna
Poprosim aj foto ci linky z vlastnou skusenostou

hettinka
19. jan 2019

@lukrec z Alí objednávam často, ale oblečenie bolo vždy sklamanie, materiál umelý, zle vypracované, musela som zo poobsivať a ani veľkosti nesedeli.

lindusss2016
19. jan 2019

@lukrec ja ti nenapisem, ze z ali by som spodne pradlo nikdy nekupila (aj ked nekupila), ale nejde o to, ci je bavlna naozaj bavlna, lebo pravdepodobne je, ide o to, ako sa ta bavlna spracovava. V nekvalitnych a fakovych fabrikach pouzivaju rozne chemikalie, aby tie latky aspon chvilu vydrzali byt pekne, nesetrne farbia atd, je toho vela, treba si to nastudovst. Pokozka je najvacsim organom ludskeho tela, preto treba davat pozor, co na nu natiahneme, kedze nasava vsetky tie skodliviny z latky. A teda odev, ktory je s nou v priamom kontakte by mal byt urcite kvalitny.

lukrec
autor
19. jan 2019

Ved aj ja tak na to pozeram preto som chcela vediet ci je aspon jedna dobra skusenost. Lebo som sa dnes dozvedela ze v jednom obchodiku u nas predavaju z ali.
A prave tie boxerky ma zaujali lebo som ich chcela kupit a ak su z ali tak sa bojim ci a tak ...

hettinka
19. jan 2019

@lukrec ja kupujem v Tesco a v Lidl na bežne nosenie. Sú fajn v pomere cena/kvalita.

lukrec
autor
19. jan 2019

A este mi bolo povedane ze aj veci v pepcu su vlastne akoby z ali. Zevraj tam predavacky bezne pri vybavovani najdu mrtve exoticke pavuky a tak.
A mame doma pradlo z pepca...
Ake mate skusenosti s pepcom kvalitou a nasledkami...
Teraz neviem ci su to len reci a ci ako..
Pepco ali ????

hettinka
19. jan 2019

@lukrec z pepco oblečenie tiež nekupujem, ani z kik. Len veci ako dekorácie do bytu, sviečky a tak. Ono sa veľa veci šije v Číne, alebo v Ázii, ale v bežných obchodoch dúfam prejdu aspoň trochu kontrolou.