Mám pekné manželstvo, dospievajúce dievčatá, ale cítim sa osamelá

kaddy
17. máj 2024

Zdravím mám pekné manželstvo, dospievajúce dievčatá, ktoré sú už úplne samostatné ( riešia furt mobil, kamarátky-puberta ) , predsa sa cítim smutná a sama.Každý deň okolo dokola to isté von už z kamoškami nechodím keďže každý má už ten svoj kľud neviem či len ja mám ten pocit samoty, alebo je to úplne normálne.

7miriam77
17. máj 2024

Treba si nájsť nejaké koníčky,hobby ...na čo si nemala čas, keď boli deti malé. Vychádzky,túry, koncerty....čo ťa baví, a možno nájdeš aj nové kamošky. No chápem ťa, mna už dcérka tiež už tak nepotrebuje a to ma len o chvíľku 9 rokov. Pobede lieta s kamoškami....tiež vypĺňam čas už inak ako pred rokom, dvomi

zuzidr
17. máj 2024

@kaddy tiež som to začala pociťovať a kúpila som si psa 🙂 aj ked zostanem sama doma ( dcéra s kamoškami, syn s manželom na rybách a pod....) tak s ňou idem von, rozpávam jej, ona počúva - pre niekoho zvlášte - choré, ja som spokojná. nestáva sa to úplne často, ale ked už príde na to, že som sama, tak mi ona úplne stačí. inak veľa času trávim s manželom....radi trávime spolu čas, mám veľa tém na rozhovor, doplňame sa

kaddy
autor
17. máj 2024

Pracujem v obchode kde som tiež sama, lebo ten sortiment je sezónny ,chodím na prechádzky do prírody alebo bicyklovať, manžel má stále robotu tak ho neobťažujem. Ďalšia vec je,že som dlho žila v zahraničí a neustále riešim výlety dovolenky, lebo to ma ozaj robí veľmi šťastnou, zvykla som si na ten ich životný štýl a mentalitu a hlavne to more čo asi každého psychicky doplňa, proste tu na SK je to ťažké každý každého furt rieši, takže ja som sa tu usadila kvôli láske čo nelutujem len sa ako keby nedokážem začleniť.

7miriam77
17. máj 2024

@kaddy ako keby som čítala o sebe 🤭😃, tiež pracujem v obchode,kde som sama, síce som majiteľka, ale to je jedno. Môj priateľ je tiež dosť zaneprázdnený, je to kutil, teraz sa dlhú dobu venoval skladaniu veterána, čas väčšinou trávime spolu cez víkendy. Tiež som žila roky v zahraničí, naspäť som len niečo málo cez 9 rokov. A tiež mi to chýba, ten "iný"život, no už by som nemenila. Ja si veľmi ľudí nepripúšťam, a zvlášť nie takých, čo vkuse majú potrebu niekoho riešiť. Na víkend vždy vypadneme na chatku, a pohoda. Tiež sa nestretávam s kamoškami, buď sú v zahraničí, alebo už majú svoje životy. Mne to ale ani nechýba. Uvidím čo prinesie budúcnosť 🍀🍀🍀

kaddy
autor
17. máj 2024

Rozmýšľam ,že začnem chodiť na jogu myslíte,že by to malo pomôcť? Proste musím niečo robiť vždy som bola plná života a elánu a posledné roky toto.Ďakujem za podporu a odpovede ste super.❤

luccija
17. máj 2024

@kaddy začni chodiť na jogu spoznas nových ľudí. A skús oprášiť kamarátstva možno sa kamarátky cítia rovnako🙂