Novorodenec v izbe so súrodencom

7. máj 2023

Ahojte. Mame doma synceka, ktory spi s nami v spalni vo vlastnej postielke. V oktobri sa nam narodi dalsie babo, maly bude mat 2 roky. Chcela by som si oboch nechat v izbe len neviem, ci to bude fungovat. Mate to tak niekto? Nebudi sa starsie na plac novorodenca? Nechcela by som ho este v 2 rokoch davat do inej izby.

luciah187
7. máj 2023

Nasho sestra budila, tak sme sa s muzom rozdelili. Potom sme spali vsetci vyborne. Ale vyskusajte, uvidite. To sa neda naplanovat vopred, treba skusit, ako bude dieta reagovat.

nique
7. máj 2023

Mala som to rovnako. Vôbec s tým nebol problém. Nebudili sa navzájom. To skôr manžel mal problém. Keď bolo jedno z deti choré, išiel spat do hosťovskej.

domkakvet
7. máj 2023

Najlepsie bude ked vyskusas.

pribinak
7. máj 2023

Bude sa ti chcieť vstávať a chodiť do druhej izby keď sa bude bábätko budiť?
Pre mna bolo jednoduchšie mat babo v postieľke vedla mojej postele

autor
7. máj 2023

@pribinak ved prave ze oboch si chcem nechat pri sebe v spalni kazdeho vo vlastnej postielke

autor
7. máj 2023

@luciah187
@nique
@domkakvet
Dakujem. Vyskusame urcite, len som chcela tak predbezne ze ake su skusenosti. Starsi mi uz teraz spava pekne, zobudi sa max 1-2 krat v noci aj to mu len dam cumel a pohladkam a spinka dalej. Tak snad nam to bude fungovat vsetkym spolu

0silvia0
7. máj 2023

My sme takto spavali vsetci v jednej izbe. K manzelskej posteli sme mali prilozenu este jednopostel. Ked som potrebovala babo prebalit v noci, vzdialila som sa do obyvacky a potom som sa vratila do svorky😊

birika
7. máj 2023

spavali sme tak a problem nebol

dzina007
7. máj 2023

My sme presunuli starsieho do vlastnej izby este pred porodom. Aspon si to nespajal ze sme ho odsunuli kvoli babatku.
A teda ono zalezi aj od dietata ale som rada ze sme to tak urobili. Mladsi mal ukrutne koliky a prve tri mesiace ako zacal plakat o piatej siestej tak prestal o desiatej vecer ked uz od unavy zalomil...
plac bolo pocut cez dvoje dvere... a bol tak hnusny prenikavy ze starsi to niekdy nedaval ani cez den ako ho usi boleli...
takze to budenie podla mna strasne zalezi od toho ake je babatko... starsi bol uplne kludne babo pri ktorom sme sa vyspali vsetci, mladsi nam to vynahradil az dost,,,

som_ponorka
7. máj 2023

Moji sa navzájom nebudili. Prvých par dni som spala s bábätkom v inej izbe a manžel so starším v spálni a potom zasa ja s deťmi v spalni a manžel v druhej izbe. Teraz občas ku nám príde spať

bora0123
7. máj 2023

U nas tiez nebol problem 😊 obcas obaja revali statocne aj 15 min vkuse a okrem mna sa teda nikdy nikto nezobudil 😂 ale vsetky deticky su ine, uvidis 😊

kristinapetronela
7. máj 2023

Moja malá 3,5 roka keď sme do izby dali postieľku a malú sestričku .tým sme nedovolili a zabránili aj ziarleniu .krásne spali obidve

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trojnasobnamama
7. máj 2023

Ked sa narodila druha dcera prva mala 4roky.Nemala som ti srdce dať ju od nas preč.Prve 2noci sa zobudila potom jej to bolo jedno aspala.Potom som ich obe dala do detskej izby ked mala druha dcera 2roky.

sono2
7. máj 2023

Prvý mesiac som spala s dcérou mimo, kým mala riadne noc a den.
Potom spolu, dcéru som dojčila, čiže nestačila ani plakať a mala prsník.
Bolo to bez problémov

selest
7. máj 2023

Mali sme tak, starsi 2,5 a novorodenec. V pohode to fungovalo a to starsi maval vtedy nocny des a vrieskal v noci aj hodinu a zapaloval svetlo. Malicky ani nemrkol. Tak isto ked maly sa budil na zuby starsieho to nerusilo. Jediny kto musel do obyvacky bol tatko, jeho rusilo vsetko😅

autor
7. máj 2023

Dakujem krasne za skusenosti 😊😊 no u nas je manzel taky, ze ho nezobudi ani ked mu vysavam okolo hlavy takze on to zvladne najlepsie podla mna 🤣🤣🤣 tak snad si drobci na seba rychlo zvyknu 😊

terry658
7. máj 2023

Moja 2,5 ročná sa budila asi 2 týždne. Potom spala ďalej pekne v noci. Asi to záleží od toho, aké je dieťa citlivé.

nika23t
7. máj 2023

Ja som takto mala. Staršia mala necelé tri roky, keď sa narodila mladsia. Nechcela som manžela "vytrepať" zo spálne, tak sme obe deti nechali pri nás. A to mladšia bola prvé dva mesiace neskutočne urevana, celé noci preplakala. Dva týždne boli kriticke, staršia sa budila na každý zvuk, ale potom akoby utalo, prespala aj najhlasnejsi rev. Takže u nás sme to zvládli v pohode.

dominikag1507
11. júl 2023

Moje deti sa vobec nebudili…najviac zo vsetkeho som sa bala spanku 😀 a je to asi to najjednoduchsie zo vsetkeho…starsia ma 4 a pol a mladsia 2 a spime vsetci v jednej izbe a uplne bez problemov ale teda moje deti v noci nikdy neplakali ani prva ani druha len sa pomrvili nadojcila som a spali dalej…samozrejme na nejake vynimky ked ich nieco boli alebo su chore…

kris_tin257
Autor odpoveď zmazal
Zobraz