Spoločné kúpanie súrodencov

6. júl 2023

Kedy ste začali spolu kúpať deti vo vani? Malá má rok, syn 4 roky.

macekovam
6. júl 2023

mala som minivanicku a tu som vlozila do velkej vane.. napustila vodu a tiez vodu do velkej vane.. len tak akurat a kupali sa...

rajc1nka
6. júl 2023

Ja kupem deti spolu od 1 mesiaca malej - mala ma aktualne 2,5, syn 5. Na zaciatku bolo uplne malicko vody, aby mala mala len okolo hlavky, maly akurat aby sa okupal. Musela som to tak riesit, lebo velakrat som s nimi bola vecer sama a inak by som to proste nevedela dat. Ale zvykli si velmi rychlo, v sucasnosti sa vela vyhraju s kyblikmi a je to super. Aspon efektivne straveny cas. Uvidime do kedy to pojde, vzhladom na rast deti. Ale kedze nahotu doma vnimame otvorene a nestaviame sa k nej sexualne (okrem partnerskeho zivota samozrejme), tak zatial s tym problem nemame.

otazka1
6. júl 2023

Odkedy vie samostatne sedieť používame toto 🙂

thoughtfulweirdo
6. júl 2023

Od asi pol roka mladšieho, lebo vtedy tam konečne prestal ručať, inak by som aj skôr 😄 napustila som trochu vody do veľkej vane, on si tam ležal, kopal, staršia ho celá šťastná polievala 😄

zorkahorka
6. júl 2023

Myslim,ze mladsi memal eate rok a vedel uz sediet. Strcili sme ich do malej vanicky

deti95060810
6. júl 2023

naše tri slečny sa nám nikdy do vane spolu nevopchali... takže kúpali sme vždy spolu len dve staršie a najml. osobitne....

nikasmile
6. júl 2023

@macekovam tak isto

euka210
6. júl 2023

Ked vedel mensi uz stabilne stat...cize kludne od roku a nieco.