Uprednostňovanie surodenca

20. nov 2022

Ahojte, prosim vyjadrite sa iba tie, ktore mate realnu skusenost s danym problemom.
Ako ste sa vyrovnavali/vyrovnali s uprednostnovanim surodenca rodicmi?

asia83
20. nov 2022

Nijako. Čo zmôžem? Iba sa s tým naučiť žiť. Ako sa hovorí, človek si zvykne aj na šibenicu.

viestta
20. nov 2022

Raz sme mali s brachom debatu. Už ako dospeláci a rodičia svojich detí. Každý z nás si myslel, že ten druhý bol uprednostňovany.

svetlanka111
20. nov 2022

Moj muz nijako ale na nom bolo pachanych viacero krivd takze on bude a je poznaceny do konca zivota.vztah so surodencom nemaju ziadny.

nikdenikto
20. nov 2022

Nijako, neriešim. Som už konečne niekoľko rokov z domu, mám vlastnú rodinu a budem si dávať sakramensky pozor aby ani jedno z mojich detí nemalo tento pocit

malacibulka
21. nov 2022

Jednoducho. Prerusenim vztahov v dospelosti. Mozu potom rumadzgat ze im nechodis pomahat alebo v nedelu na obed. Lahko sa im da pripomenut aj, ze aj surodenci tu nemusia byt navzdy a ze ake maju plany na starobu, kto sa o nich postara.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam11
21. nov 2022

Neriešim to, nič s tým nespravím.

asia83
21. nov 2022

@viestta Aj my sme mali so sestrou o tom debatu. Povedala mi, že vie, že ju má mama radšej, jej vtedajší priateľ to povedal tiež. Ja som jej povedala, že si to myslím tiež. Podobná debata ako tá vaša, že? Prosím vás, nereagujte, keď netušíte na čo sa autorka pýta.

viestta
21. nov 2022

@asia83 ja som napísala svoju skúsenosť. Je to nejaký problém?