Súťaž o 3x 50 € poukážky do Bory Mall

7. máj 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Objavte tipy a zaujímavé informácie pre všetky mamičky.

Čakáte bábätko, ste čerstvá mamina alebo potrebujete poradiť s výchovou vášho dieťaťa? Tak to nesmiete chýbať na MAMA festivale, kde načerpáte nové informácie a skúsenosti založené na zdravom životnom štýle.
Spoločne si priblížime tipy a rady pre tehuľky, čerstvé maminy a v neposlednom rade sa pozrieme aj na to, ako zvládnuť výchovu detí do 6 rokov.
Byť mamou je jedným z najkrajších darov života, preto je dôležité dôkladne sa na prvé kroky svojho dieťaťa pripraviť. Spolu so skúsenými odborníkmi z Miracle Studio a EKO Mama sa na vás tešíme už **19. – 20.5. na MAMA Festivale v Bory Mall. 🙂

Môžete sa tešiť na obohacujúci program plný praktických rád od skúsených mamičiek pre mamičky. A to nie je všetko. Pripravili sme si pre vás aj SÚŤAŽ o skvelé výhry!

Súťažná otázka:
Aký obchod pre detičky a maminy by ste s radosťou privítali v Bory Mall?

1. cena: 50 € poukážka do Bory Mall + poukážka + DVD Wellness cvičenie pre tehotné a po pôrode od Miracle studio + 30% zľavová poukážka na nákup v eshope ekodieta.sk + EKO MAMA taška

2. cena: 50 € poukážka do Bory Mall + DVD Wellness cvičenie pre tehotné a po pôrode od Miracle studio + kartón Brezového nápoja (12 ks/bal) http://brezovynapoj.sk + EKO MAMA taška

3. cena: 50 € poukážka do Bory Mall + DVD Wellness cvičenie pre tehotné a po pôrode od Miracle studio + látková ručne šitá hračka z ekologických materiálov + EKO MAMA taška

Všetkým tehuľkám a mamičkám držíme prsty v súťaži a 19. – 20.5. sa na vás tešíme na MAMA Festivale v Bory Mall. 🙂

Svoje súťažne príspevky môžete posielať od 7.5.2018 do 20.5.2018. Zo všetkých príspevkov vyžrebujeme do 10 dní od skončenia súťaže troch výhercov, ktorých loginy na tomto mieste zverejníme a o výhre ich budeme informovať aj správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu do 5 dni neodpovie, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
@labutiatko
@lea2017
@zdesla

elka7
7. máj 2018

Mne u vás veru nič nechýba 😊 Všetky super obchodíky u Vás nájdeme pekne pokope!!

gretocka
7. máj 2018

V Bory Mall je uz teraz vyber kvalitnych obchodov a sluzieb pre mamicky aj deticky.... moje deti napr. miluju Buppi svet. A miluju hrackarstva - to je ich svet. No a kedze ja ako mamicka si prajem aby sa hrali s vecami ktore ich budu rozvijat, vitam kreativne papiernictvo - hobby obchodik, v ktorom najdu mnoho napadov co si mozu vyrobit. A velmi sa nam u vas pacila vystava (bolo to uz davno) Mestecko povolani - mame zazitok i vela peknych fotiek....

dimbo
7. máj 2018

@sutaz ZOOT

beky1813
7. máj 2018

Jednozna primark by ma tam potesil

eta
7. máj 2018

Mozno nejaku predajnu barefoot obuvi pre celu rodinu

ivani11
7. máj 2018

Napríklad Pepco😉

jankap55
7. máj 2018

Ja by som určite privítala tehotenskú módu, nakoľko mám problém zohnať letné tehotenské oblečenie za prijateľnú cenu

leelooo
7. máj 2018

Dracik

nellita
7. máj 2018

Napr. Miminkovo,predeti,fairyland obchid spolu s detskou hernou jednoducho a radosť nakupovat

nikamo33
7. máj 2018

Mna by tam potesil obchod so sirokym vyberom barefootovej obuvi pre deticky🙂

wilma
7. máj 2018

Chicco

liubov
7. máj 2018

BABYPRESTIGE ❤

1adkaaa1
7. máj 2018

@sutaz PRIMIGI 🎀👶

matazirafa
7. máj 2018

Mne sa zac al pozdávať George, maju super veci a paci sa mi kvalita aj cena a aj dostupne veľkosti.. Keby sa to tu otvorilo isto by mali vela zákazníkov.

inka04
7. máj 2018

Ja som mala rada znacku Mothercare - bolo by super, ak by sa vrátili🙂

christina1703
7. máj 2018

Uvítala by som baby Market 🙂

melesmeles
7. máj 2018

@sutaz mne by sa pacil obchod v ktorého strede by bolo veeelikanske detske ihrisko. ja by som si nakupovala a deti by sa mohli vklude pohrat. na ihrisko by bolo vidiet z kazdej casti obchodu, ja by som tym padom mala prehlad o tom, kde sa decka nachadzaju.

jannka89
7. máj 2018

@sutaz Potesila by nas ZARA ;)

meryen1
7. máj 2018

@sutaz mama a ja

mabliss
7. máj 2018

@sutaz Ja by som privitala obchod Kik. Maju tovar vsetkeho druhu, pre deti aj mamicky, hracky, doplnky. 🙂

sklenarova
7. máj 2018

V zivote som v Bory male nebola,tak som si pozrela ake tá su vlastne obchody a bola som milo premilo prekvapená. .však co som chcela napísať, som totiž našla,ze uz máte..trebárs Dm-ko,H&M,Pepco. .ja len chcem aby ste si zriadili pobocku v NR!!!♡ Prosiiiim!!!

danmik
7. máj 2018

Napríklad Brendon.

angie_l
7. máj 2018

@sutaz takých obchodov je veľmi malo keď som bola ešte tehotna nevedela som si v boroch zohnať ani tehotenské leginy veľmi mi to tam chýbalo momentálne som čerstvá mamička mám 3m dcérku a tiež by som prijala obchod pre mamičky neviem ani názov obchodov pre tehulky a mamičky pretože je ich veľmi malo väčšinou sú to e-shopy čiže hocijaký len aby nejaký konečne bol 🙂

lenkarobko83
7. máj 2018

V podstate žiadny, myslím, že Bory má kvalitný výber, moje naj je H&M a Lindex

miirca
7. máj 2018

@sutaz s barefoot obuvou alebo nieco multifunkcne ako brandon a predeti.sk

lkll
7. máj 2018

Ja by som velmi rada privitala obchodik2v1 detsky aj pre maminky kde si najdu nieco pre seba a zaroven pre svoje ratolesti. Aby je naozaj obrovsky aby je tam siroky sortiment

onikaa85uk
7. máj 2018

Predajňu v ktorej by sa predávalo oblečenie a hračky pre deti ktoré boli vyrobené na slovensku

angela85
7. máj 2018

@sutaz predeti.sk

xlolax80
7. máj 2018

Kadernictvo prip.kozmetiku s detskym kutikom

luz5
7. máj 2018

Dobry den, v prípade výhry by som urcite navstivila Babyprestige. Byvam blizko, ale v centre som bola len raz, jednoducho je nad nas rozpocet. Dakujeme.