Súťaž o detské rastúce lyže od INTERSPORTu

15. nov 2017
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Lyže, ktoré rastú s deťmi
Pamätáte sa ešte na svoje začiatky? Takmer každý rok ste potrebovali dlhšie lyže. Tie minuloročné už boli prikrátke a keďže peňazí nebolo, bežne ste jazdili na starých nevhodných, alebo ste zdedili pridlhé po staršom bratovi či sestre. Ten pocit za veľa nestál, možno vám pokazil aj radosť z obľúbeného zimného športu. Navyše, toto riešenie nie je ideálne ani z hľadiska výučby lyžovania.

Ak lyže celkom nesedia alebo sú prikrátke, bude mať malý lyžiar problémy s rovnováhou. Bude pre neho ťažšie udržať v oblúku správnu stopu. Pri vyšších rýchlostiach lyže môžu začať vibrovať. Ak sú lyže naopak príliš dlhé, dieťa si lyžovanie veľmi neužije, lyže sa nedajú dobre ovládať a spôsobia mu problémy s nástupom do oblúka.

Riešením pre lyžiarsky dorast od INTERSPORTu sú detské „rastúce“ lyže značky TecnoPro, ktoré dieťaťu vydržia aj niekoľko sezón za sebou – ak budú už lyže prikrátke, nemusíte kupovať nové za plnú sumu, dlhší model získate len za malý príplatok. Viac o ponuke sa dozviete na našej stránke, alebo na každej predajni INTERSPORT.

[youtube 7CszSwakNM8 600 339]

Súťažná úloha
Pre zapojenie sa do súťaže nám sem do fóra napíšte, ako riešite nákup detských lyží (či a kde si kupujete nové alebo jazdené, alebo si ich požičiavate) a pridajte správnu odpoveď na súťažnú otázku
Akú najvyššiu dĺžku detských / juniorských „rastúcich“ carvingových lyží zn. TECNOPRO nájdete v našej ponuke?

Správnu odpoveď nájdete na našej stránke www.intersport.sk.

Cena do súťaže
Ako výhru získa 1 výherkyňa detské / juniorské carvingové lyže značky TECNOPRO model XT Team alebo Sweety spolu s viazaním „TC 45 / TL 75“ podľa vlastného výberu v hodnote až do 229,98 € (v závislosti od veľ. lyží a vrátane poukazu 10 € na výmenu lyží). Výherkyňa si v prípade záujmu môže do dvoch rokoch tieto lyže vymeniť, a prevziať v predajni Intersport nový, väčší model za neuveriteľných 25 € (tento symbolický príplatok hradí výherkyňa a výmena nie je podmienená).

Trvanie súťaže
Na vaše príspevky sa budeme tešiť od 15. do 21. novembra do polnoci. So správnych odpovedí vyžrebujeme do 5 dní od ukončenia súťaže jednu výherkyňu a o výhre ju budeme informovať internou poštou.
Kompletné podmienky súťaže nájdete TU.





















Ďakujeme za všetky odpovede, výherkyňou sa stáva:
@stierankova
Gratulujeme!

aktiz
15. nov 2017

Odpoveď 140/150
Syn sa naučil lyžovať na lyžiarskom na požičaných lyžiach a bavilo ho to, tak sme mu kúpili na začiatok jazdené lyže z bazáru.

kajkach
15. nov 2017

Deti podrástli a chcela by som sa vrátiť k lyžovaniu, čo ma veľmi bavilo. Od rana do večera som bola na svahu ako dieťa som aj vyhrávala rôzne súťaže, tento šport ma vždy bavil preto, by som chcela naučiť lyžovať aj moje deti, aby mi boli parťakmi na lyžiarskú sezónu. Snáď sa pridá aj manžel. Lyžovanie je nádherný šport a nikdy ma nelákal snowbord. A to nie som mama starej generácie 🙂 všetci moji rovesníci snowbordovali a ja som si ako jediná z partie ťahala lyže 🙂 výhra, by potešila a také čo rastú s deťmi lyže by sme brali. Pretože mne museli rodičia kupovať lyže každú chvíľku tak riešili to bazárom. Čo podľa mňa ako lyžiara nebola moc šťastná voľba, no naučila som sa aj na takých a teraz mám svoje vlastné 🙂 už nerastiem 😁😁

zuzzit
15. nov 2017

Do 150 cm, lyže som zatiaľ nekupovala, minulý rok to syn len 2 krát vyskúšal na svahu a to sme mu požičali v požičovni, ale túto zimu sa tomu chceme už viac venovať a preto zvažujeme kúpu lyží buď z druhej ruky, alebo aj táto ponuka od Intersportu ma celkom zaujala... A keď mu budú už aj tie druhé malé, tak ich cez bazár určite ľahko predám a budem mať príspevok na ďalší nový pár od Intersportu 🙂

barbi68
15. nov 2017

Tému lyže pre detičky riešime jednoznačne obnosenými lyžami ktoré dnes nájdete v každom dobrom slovenskom bazáre 🙂
Správna odpoveď na súťažnú otázku znie : 140 cm ..

reni1512
15. nov 2017

Odpoveď - od 70cm do 140cm
Detske lyze sme este nenakupovali, preto sa zapajame do tejto sutaze, nasa slecna ma skoro 4,5r. a radi by sme absolvovali kurz detskeho lyzovania 🙂

jelus
15. nov 2017

Dobry den, nas maly zacal lyzovat minuly rok, lyze sme si pozicali, tento rok mu planujeme kupit nove( takze by sme nemuseli, kebyze vyhrame 🙂 ), ale asi (urcite) skor z bazara ako cisto nove...
A spravna odpoved je 140 cm.

s1m.one
15. nov 2017

zatial doma lyze nemame, ak by sme isli lyzovat, zrejme by sme volili pozicanie, lebo by to bolo cela ta vybava a lyze dost financne narocne, najvyssia dlzka rastucich detskych/juniorskych lyzi je 140cm

cialka
15. nov 2017

Najvacsie rozpatie je 140cm. Lyze by nas velmi potesili😉

zdenkazdenicka
15. nov 2017

Myslím, že správna odpoved je 140 cm. My sme teraz vyriešili lyžovačku našich detí tak, že mladšia dcéra zase chúďa, len podedila po staršom synovi chlapčenské lyže a synovi budeme určite kupovať s bazaru kvôli cene nových lyží.
Pekný deň prajem Zdena

nikol2701
15. nov 2017

Správna odpoveď je dĺžka 130-150 cm, toto by boli prvé lyže pre našu princeznú. Moc by sme sa potešili 💜💜💜

mata24
15. nov 2017

prvé lyže pre deti sme kupovali jazdené, keďže sme nevedeli či ich to bude baviť, ďalšie lyže sa staršiemu kupujú už nové a tie potom zdedí mladšia dcéra 🙂
odpoveď na otázku: najvyššia dĺžka detských lyží je 140 cm

zuzin78
15. nov 2017

140 cm

eilatka
15. nov 2017

Dobrý deň, zatiaľ lyžuje len dcéra, prvé lyže sme jej kupovali nové priamo v predajni, ale neskôr sme lyže kúpili v bazare, kde nám ich každoročne prekontrolujú, nadstavia prípadne vymenia za väčšie s tým ,že doplatíme nejakú čiastku. Tento rok plánujeme naučiť lyžovať aj syna.
Odpoveď na otázku: vo Vašej ponuke nájdeme najvyššiu dĺžku detských carvingových lyží zn. TECNOPRO - 140cm

topas103
15. nov 2017

Práve zháňame lyže pre našu 7 ročnú dcéru takže výhra by veeeeeeľmi potešila. Zháňame ich aj v obchodoch aj na rôznych bazároch nakoľko klasické lyže by sme museli po čase vymeniť za väčšie a preto sa nám Vaše "rastúce" lyže veľmi páčia.
Správna odpoveď: do 150 cm.

sisy222
15. nov 2017

Do 140cm a za príplatok do 150cm.

nellita
15. nov 2017

Max do.150'cm za príplatok ,inak.do 140'cm. Lyze zatiaľ nemame pre drobceka,chystame sa tento rok.prvykrat ju postavit na lyze,kedze mi s manzelom lyzujeme od detstva,cize nateraz poziciame,ale urcite chceme aby mala vlastne lyze,potesila by nas vyhra

kacur
15. nov 2017

Do 140 CM nastaviteľné lyže , a my vecsinou kupujeme z bazároch alebo od ruky lyže

bbbarunka
15. nov 2017

Lyže\ snowboard si zatiaľ požičiavame. Lyže Tecnopro sú v ponuke do maximálnej dĺžky 150 cm.

andreavnl
15. nov 2017

Najvyššia dĺžka detských / juniorských „rastúcich“ carvingových lyží zn. TECNOPRO je
150 cm
Máme dve deti. Lyže kupujeme v bazárikoch alebo na inzeráty od súkromných osôb.
andrea.vnl@gmail.com, 0910976528

danmik
15. nov 2017

Dobrý deň, detské lyže sme doteraz riešili požičaním priamo v lyžiarskom stredisku.

Odpoveď na súťažnú otázku - detské / juniorské „rastúce“ carvingové lyže zn. TECNOPRO sú ponuke do dĺžky 140 cm, s možnosťou výmeny za nový model až do 150 cm.

zuzana2607
15. nov 2017

My sme este lyže nekupovali ale vzdy sme si v lyziarskom stredisku poziciavali. Nakolko to nieje celkom lacna zalezitost nove lyze by nas potesili. Najvyssiu dlzku lyzi mate 140 cm ⛷

lenkafirka1
15. nov 2017

140cm

emita
15. nov 2017

140 cm

stella14
15. nov 2017

140

moonglow
15. nov 2017

max. dlzka rastucich lyzi TECNO PRO je 140cm

prave hladam v bazare prve lyze pre obe deti

renass
15. nov 2017

Zatial sme kupu lyzi neriesili, deti boli malicke, teraz ma uz dcera takmer pet rokov, tak rozmyslame kupit na zkusku jazdene, aby sme zistili, ci ju bude lyzovanie bavit 🙂.Odpoved je : najvyssia dlzka je 150cm

manee
15. nov 2017

Max dlzka je 140. A lyže sme dcere poziciavala zatial len v pozicovni na svahu. Lyzovanie jej ide, bavi ju to a tak tento rok chceme, aby mala vlastnu vystroj

mata128
15. nov 2017

Dobry den. Dcera idu prvy krat na lyzovacku,tak si budeme musiet lyze tam pozicat...priniesla zo skoly papier a prenajom lyzi s viazanim na jeden den 9€ ☹

05ada
15. nov 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Tecno Pro maximálne do dĺžky 150 cm.
My sme este lyze neriesili, ale ja rada lyzujem tak tento rok by bolo celkom realne aby aj mala skusila lyze. Asi by som jej lyze pozicala na zaciatok a ked ju to bude bavit urcite by som rozmyslala nad kupou. Je to nakladna zalezitost ale keby boli vyuzite tak by som silno uvazovala nad kupov novych lyzi - tento napad s rastucimi lyzami stoji na zamyslenie.👏

nicky8477
15. nov 2017

Najvyššie sú 150cm.