Nákup v Manor

little_pony
28. dec 2020

Ahojte 🙂
Mala by som na Vás dotaz / prosbu 🙏 Synček si veľmi praje jednu hračku - konkrétne je to sada Bakugan Battle Pack 5-Pack, Ventus Fangzor and Aquos Trox (obr. č. 2) a ja som mu sľúbila, že sa mu ju pokúsim zohnať.
Skúšala som ju objednať u nás na Slovensku ešte v novembri, dodanie malo byť 2-4dni, no po vyše 3 týždňoch mi prišiel iný tovar 😔 V iných slovenských e-shopoch to bolo vypredané, tak som skúsila nemecký Amazon, zásielka prišla deň pred Vianocami a opäť iný tovar 😕 Synček o nej stále rozpráva a vidím, aký je sklamaný 😥 Viem, že pre niekoho to je môže byť hlúposť, no snažím sa ho naučiť, že sľuby sa majú plniť alebo pre to urobiť maximum. Hľadala som teda ďalej a našla ju vo Švajčiarsku v obchode Manor - https://www.manor.ch/de/p/p1-37880301 . Chcela som ju objednať online, no na e-shope je žiaľ vypredaná 😔 Dá sa však rezervovať na konkrétnej predajni a potom vyzdvihnúť.
A tu začína moja prosba 🙏 Nenašla by sa tu niekto, kto chodí nakupovať do obchodu / nákupného centra Manor a bola by ochotný mi to kúpiť? 😊🙏 Aj keď sa priznám, že neviem ako to teraz je s obchodnmi vo Švajčiarsku 😕😔 Samozrejme by som zaplatila tovar aj náklady na poštovné (všetko vopred).
Vďaka ak ste to dočítali až sem 🙂





(alebo urobiť pre to maximum).

vilma7
28. dec 2020

Žijem vo Švajčiarsku, momentálne sme do 9.1 na Slovensku. Tiež je tam do 10.1.lockdown, čo bude ďalej sa ešte nevie.ale ak by to niekedy išlo, rada pomôžem.

little_pony
autor
28. dec 2020

@vilma7 vy ste úžasná 😍 Bolo by to super ak by to vyšlo a synček by mal neskutočnú radosť 🤩

vilma7
28. dec 2020

@little_pony ten link mi nejde otvoriť. Pošli mi prosím ešte raz všetko čo treba kúpiť.

vilma7
28. dec 2020

@little_pony a tykajme si prosím. Ďakujem.

sense
28. dec 2020

@little_pony ja bývam v ch, manor mam nedaleko... Nie je problém to vyzdvihnúť ale neviem kedy pôjdem na svk

little_pony
autor
28. dec 2020

@vilma7 úplne bude stačiť tá jedna hračka 🙂 pošlem link do správy 🙂

little_pony
autor
28. dec 2020

@sense ďakujem veľmi pekne za ponuku, uvidím či sa podarí zohnať mamičke, ktorá sa mi ozvala prvá 🙂 ak by nie, ozvem sa 🙂

little_pony
autor
28. dec 2020

Ahojte @vilma7 @sense toto sú mestá kde je to dostupné, je to pre niektorú z Vás reálne sa tam dostať keď sa bude dať?

sense
28. dec 2020

Môžem ti pozrieť v Bellinzone, 30.12 a aj v Ascona

little_pony
autor
28. dec 2020

@sense ok, to by bolo super 👌 a ako sa dohodneme s platbou? Môžem poslať € aj dopredu ak treba

sense
28. dec 2020

@little_pony ak by osm to nasla tak ti napisem...

little_pony
autor
28. dec 2020

@sense ok, pošlem do súkromnej správy kontakty, lebo tu mi nie vždy pípne upozornenie 😔 tak aby som vedela čo najrýchlejšie reagovať, ok?