Aké ventilátory máte v dome?
Dnes o 16:48
anonym_b4e0ec
•
Dnes o 16:54Ziadne,25stupnov mame doma
anonym_b4e0ec
•
Dnes o 17:05@64jarka64
@anonym_b4e0ec my 32🤦♀️
@64jarka64 ja som si do prace kupila taky malinky rovno do ruky a ovievam sa.No my mame komplet vsetko zateplene,plus panely na streche,takze oni tiez dost pohlcuju teplo,nech mame v baterke energiu.
anonym_fe1ae5
•
Dnes o 17:11Z lidla stropný ventilátor so svietidlom
anonym_68c740
•
Dnes o 18:37V spalnach stropne, v obyvacke klasicky stojaty, nemame v sedacej casti luster, len v jedalenskej.
anonym_00a2b9
•
Dnes o 18:48Stropný 4 lopatkový so svetlom Westinghouse

V obývačke na plafone so svetlom a v spálni mám vežu