icon

Aké ventilátory máte v dome?

avatar
64jarka64
Dnes o 16:48
avatar
stellarstar
Dnes o 16:51

V obývačke na plafone so svetlom a v spálni mám vežu

anonym_b4e0ec
Dnes o 16:54

Ziadne,25stupnov mame doma

avatar
64jarka64
autor
Dnes o 17:00
@anonym_b4e0ec

Ziadne,25stupnov mame doma

@anonym_b4e0ec my 32🤦‍♀️

anonym_b4e0ec
Dnes o 17:05
@64jarka64

@anonym_b4e0ec my 32🤦‍♀️

@64jarka64 ja som si do prace kupila taky malinky rovno do ruky a ovievam sa.No my mame komplet vsetko zateplene,plus panely na streche,takze oni tiez dost pohlcuju teplo,nech mame v baterke energiu.

anonym_fe1ae5
Dnes o 17:11

Z lidla stropný ventilátor so svietidlom

anonym_68c740
Dnes o 18:37

V spalnach stropne, v obyvacke klasicky stojaty, nemame v sedacej casti luster, len v jedalenskej.

anonym_00a2b9
Dnes o 18:48

Stropný 4 lopatkový so svetlom Westinghouse