icon

IPhone 16 fotí horšie

25. jún 2026

Presla som na novy iPhone 16 a uprimne som cakala, ze fotky budu vyrazne lepsie. Zatial mam vsak presne opacny pocit. Niektore zabery mi pridu menej prirodzene a farby akesi zvlastne.
Je to len o nastaveniach?

avatar
biba_18
25. jún 2026

naopak, v recenziách som našla že farby sú v 16- ke prirodzenejšie a má lepšie kamery… takže to bude asi v preferenciách…

anonym_686d6f
26. jún 2026

@anonym_autor mnohokrát je to vec 1) "zohratia sa" s novým zariadením, naučenia sa všetkých jeho nastavení, 2) vkusu - niekto má rád nádherné prefarbené "samsungovské" foto, akoby cez polarizačné okuliare a iný prirodzené, verné, reálne farby, aké vidíme pri danom osvetlení.