icon

Máte skúsenosti s mini PC od Minisforum na bežnú prácu?

Včera o 15:04

Premýšľam nad malým stolným počítačom na bežnú prácu a zaujala ma značka Minisforum. Na papieri vyzerajú dobre, ale rada by som počula skúsenosti niekoho, kto ho používa dlhšie. Nájde sa tu niekto? Vždy mi dobre poradíte. Ďakujem.

anonym_4c8823
Včera o 15:22

@anonym_autor kup si mac mini…

avatar
niekto2hy
Včera o 20:58

@anonym_autor Alebo repasovany biznis notebook.