Máte skúsenosti s mini PC od Minisforum na bežnú prácu?
Včera o 15:04
Premýšľam nad malým stolným počítačom na bežnú prácu a zaujala ma značka Minisforum. Na papieri vyzerajú dobre, ale rada by som počula skúsenosti niekoho, kto ho používa dlhšie. Nájde sa tu niekto? Vždy mi dobre poradíte. Ďakujem.

@anonym_autor kup si mac mini…