Vhodná značka topánok pre celoročné nosenie

janka2509
22. nov 2016

Ahojte mamičky, prosím vás viete mi poradiť značku celoročných/prechodných topánok. Pozerala som iba značku Protetika a tá topánočka sa mi zdala ťažká. Viete mi poradiť nejakú značku ktorej topánky sú "ľahšie" alebo také menej mohutné ako Protetika. Ďakujem pekne

stormie
22. nov 2016

Vivoberfoot - raz skusis a nebudes chciet ine, pozor vysoko navykove a kupovat len v akcii

laura0107
22. nov 2016

Wanda,d d step,fare

pele
22. nov 2016

superfit

katka253111
22. nov 2016

My mame Raky a velka spokojnost 🙂 maju aj celokozene, aj platenne a aj na doma papucky od nich nosime 🙂 teraz maju aj zimne, ale tie mame Protetiky 🙂

katarinadei
23. nov 2016

Raky sa mi velmi pacia, este sme nemali, d d step som zopar mala a velmi som bola spokojna, no boli trochu sirsie, nevadilo, ale asi by boli lepsie nasim malym trosku uzsie. No a o Superfite predavac hovoril, ze su na nizky nart, ze ked ma dieta vyssi, nehodia sa. Mne sa este velmi pacia Renbut, nemame. Protetika sa mi zda aj trochu tvrdsia ako ostatne, o ktorych tu pisu mamicky.

delmondo
23. nov 2016

D.d.step, kvalitné, mäkké, ohybne

janka2509
autor
24. nov 2016

Veľmi pekne vám ďakujem za rady.

gulolicko
19. dec 2016

Pozri Tripos.sk

inka04
19. dec 2016

Jednoznacne superfit;)

simsalabim
19. dec 2016

Za nas superfit alebo richter ( tie su vsak na uzsiu labku).

autumn11
20. aug 2017

ja som teraz kúpila synovi celokožené poltopánky geox a sú super. Ľahké, ohybné a dobre sa mu v nich chodí.

scsu
25. aug 2017
Používateľ scsu je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od scsu.

Pozri niečo v deichamane a ešte k tomu môžeš dosať zľavu na http://www.kuponyzdarma.sk/