Značka detských topánok

12domi34
4. sep 2023

Ahojte maminky.

Môj malý začal teraz chodiť a ja sa akosi neviem zorientovať v tých detských značkách topánok. Viete mi poradiť, ktoré značky kupujete alebo kde nakupujete topánky pre vaše deti?
Zaujíma ma, či kupujete aj na e-shopoch ako napr. Next a pod. alebo len nejaké určité značky určené pre deti.

Ďakujem veľmi pekne za odporúčania.

alissa1222
4. sep 2023

Prve protetika určite nejaké barefoot sú aj iné značky napr jezko bežko papučky rak a neskôr som aj adidasky kúpila také štýlovky :D

anonymous87
4. sep 2023

Ja preferujem ecco a superfit. Mladsi ani ine nechce nosit 🤷‍♀️

majka1921
4. sep 2023

@12domi34 tak najdolezitejsie je spravne urcit typ nozky. V tom vam vedia poradit v predajni (resp.mali by). Nie kazda znacka sedi na kazdy typ nozky, aj ked vacsina vyrobcov ponuka modely pre rozne typy noh. Ale napr.mojej dcerke Protetiky vobec nesedia. Na prve krociky sme mali barefoot Froddo, DD step a potom uz len Superfitky - na jej tenucku nohu sedia vyborne. Este mam dobru skusenost so znackami Ricosta, Geox a Ecco

luxus10
4. sep 2023

adidas od 1 krokov...

banalu
4. sep 2023

Prve mala Raky a Wandy. Potom chvilu dd step, ale na fyzio jej zakazali uplny barefoot, tak nosi momentalne bundgaard petit. Mala aj protetiky (na odporucanie fyzio) no nesadli jej vobec aj predavacka co robila pre protetiku 20 rokov vravela, ze to s nimi akosi ide dole vodou, ale hodnotim len subjektivne, plno deti ich stale nosi 🤷‍♀️

banalu
4. sep 2023

@12domi34 tie froddo capacky su velmi oblubene pre prvo chodcov (nasa do nich nenarvala nohu😂) tak mala tie raky v inej farbe a na tie wandy nedam dopustit, tie boli uplne dokonale 👌

letfenixa
4. sep 2023

@12domi34 najlepšie je zistiť tvár nohy, vysoky/nízky priehlavok, ... A začať kozenymi capackami.