MUDr. Ludvik Grünwald Bošany verzus MUDr. Bilíková Topoľčany

maminka2013
27. apr 2022

Prosím Vás maminy, ktoré máte skúsenosti s týmito čelustnými ortopedmi.. musíme ísť s malým /8r/na konzultáciu kvôli strojčeku a netuším kam máme ísť.. od zubného lekára sme dostali tieto mená.. Neviete mi poradiť kam ísť a neskrachovať a zároveň "neublížiť" malému.. Koľko sa u koho platí za vyšetrenie/konzulácie/strojček a ako ste boli spokojné? Ďakujem za každú radu 🙂

adriana1978
27. apr 2022

@maminka2013 ahoj,my sme chodili Bilikovej. Bola na malú vždy príjemna,dala jej na výber gumičky...Platili sme len na začiatku,za vrchný okolo 25 a za spodny okolo 15 eur.To boli jediné poplatky.Kazde 3 týždne chodila na doťahovanie, výmenu gumičiek avzdy bez poplatku.

maminka2013
autor
27. apr 2022

@adriana1978 ďakujem veľmi pekne za odpoveď.. ja tomu už nerozumiem.. berie asi najmenej, čo nechápem to darebáctvo iných zubárov - keď to ide u iných, prečo nie inde.. no nevadí - ja som jej už aj volala, bohužiaľ má plno pre nás, takže si musím nachystať cca 700e :( ani sa nečudujem, že je obsadená.. keby nechamrali iní, aj oni by mali plno.. ale to je také slovenské.. joj, prepáč - som strašne rozčúlená...

vevapeto
14. máj 2022

@maminka2013 prosím vás u toho Grunwalda sa platí 700€? Mam ten istý problém s dcérou , Bilikova nás už nevzala tak zháňam. Dakujem za odpoved.

maminka2013
autor
16. máj 2022

@vevapeto dobrý deň, čo mám informácie, tak pýtal za 1 strojček 350,-e, avšak to išlo teraz hore, tak čakajte aj viac.. ja som obvolala všetko - aj poisťovňu nech poradia :D čo môžem poradiť, ak ste v dôvere, preplatia Vám 80% z toho, čo preplacajú u zmluvných lekárov.. napr. ak zmluvnému preplácajú 200e, tak tu Vám preplatia 160,-e /lepšie ako nič/.. treba len podať žiadosť do dôvery.. ak máte inú poisťovňu - skúste sa tam kontaktovať na čo máte nárok - podľa mňa ani o tomto mnoho ľudí nevie.. držím päsť..

vevapeto
16. máj 2022

@maminka2013 Dakujem veľmi pekne za info, keby to malo byt do tých 1000€ tak to som s tým ešte OK lebo som myslela ze to bude oveľa viac. Majte krásny deň.

maminka2013
autor
16. máj 2022

@vevapeto aj Vám prajem pekný deň.