Odporučte detského urológa

jurko357
14. apr 2020

Dobrý deň mamičky, prosím vás poradíte mi nejakého dobrého urológa pre môjho 5 ročného syna. Máme problém s predkozkou. Ďakujem

princeznasevera
14. apr 2020

@jurko357 skuste doktora chocholateho robi na urologii v nemocnici v trencine ale je mozne ze ma aj ambulanciu v banovcach. Je to vynikajuci lekar a ma velmi pekny pristup k detom. Budete spokojna

jurko357
autor
14. apr 2020

@princeznasevera a niečo bližšie najlepšie v Topoľčanoch aby som stihla aj do roboty ísť.

princeznasevera
14. apr 2020

@jurko357 v topolcanoch neviem iba tohoto lekara poznam

jurko357
autor
14. apr 2020

@princeznasevera aj tak ďakujem

simonka1304
18. apr 2020

@jurko357 Dr. Veselý v Bošanoch

jurko357
autor
27. apr 2020

Ahojte mamičky nakoniec som nemusela riešiť urológa ale ďakujem za typu do budúcna.

1bubko2
8. okt 2020

oživujem temu... nejaky urolog, co rešpektuje nestrhavanie predkozky a nemá praveke zmýšľanie o nutnosti pretahnutelnsoti predkozky do určitého veku za každú cenu? keď to chcem dat len pozrieť a zásade odmietam nasilnosti na 2 ročnom decku. idealane Trenčiansky alebo Žilinský kraj. kľudne aj súkromnik za poplatok, hlavne respektujuci zelania pacienta
@princeznasevera mate osobnu skúsenost s dr. Chocholatym?

gopika
10. apr 2023

@1bubko2 ahoj, nasli ste nakoniec niekoho? Tiez zhanam. Dakujem 🙏

jurko357
autor
10. apr 2023

No ja som bola u Pažického a ten mu to nasilu stiahol ale stále hľadám doktora a asi vyskúšam dr. Veselého z Bosian či bude mať také isté praktiky aj on dúfam že nie...