Liečiteľ Jozef Tutko - Sečovce

jazlyn
5. nov 2020

Zdravim ma niekto skusenosti s liecitelom panom tutkom zo secoviec.. ?

lenusa20
5. nov 2020

@jazlyn Len tie najlepšie.

jazlyn
autor
5. nov 2020

@lenusa20 Vazne ? A smiem sa spytat s cim vam Pomohol?

simik7192
5. nov 2020

@jazlyn môžem vedieť bližšie info?

jazlyn
autor
5. nov 2020

@simik7192 Co konkretne chces vediet?

simik7192
5. nov 2020

@jazlyn že o čo presne sa zaujíma

jazlyn
autor
5. nov 2020

@simik7192 to prave by zaujimalo aj Mna citala som ze babam pomol otehotniet potom som zase citala ze pomaha vseobecne aky mas problem ked ta sekne bolia ta klby krize atd ... a zase pomahal aj detickam ak Mali nejake zdravotne problemy takze netusim preto sa pytam ci uz niekto u neho bol ci pomohol alebo nie ale zatial som citala len same pozitiva na jeho osobu

kucikuc
5. nov 2020

@jazlyn je to iba ďalší šarlatan takým ľuďom sa vyhýbaj bola som taktiež aj uňho. Žila som pár rokov tak že som sem tam nejakého "liečiteľa" navštívila nakoniec som skončila u exorcisty pokiaľ si nechceš zničiť život sebe alebo ľuďom okolo seba ktorých ľúbiš tak sa takým "liečiteľom" vyhýbaj 😉

jazlyn
autor
5. nov 2020

@kucikuc ja som zase nikdy takych ludi nevyhladavala ani som Nikdy u ziadneho liecitela nebola .. tiez mam pred takymi ludmi respekt a preto uz Par dni vaham ci ho Mam kontaktovat alebo nie
Potom som ale nasla starsie konverzacie kde si ludia pisu ako Im pomohol nejdem riesit nic duchovne alebo podobne ide o tehotenstvo teda chceli by sme babo a nedari sa par zien pisalo ze im prave on dopomohol netusim ako to nik nepise skor som si myslela ze .. poradi bylinky alebo nieco podobne

kucikuc
5. nov 2020

@jazlyn nie žiadne bylinky moja švagriná uňho bola tiež nemohla viac ako 5rokov otehotnieť tak šli za ním tak im odrobil malý totiž porobené a fakt že do mesiaca otehotnela musela ho ešte navštevovať aby nepotratila teraz už majú dve krásne detičky a rozpadajuce sa manželstvo.

jazlyn
autor
5. nov 2020

@kucikuc mozem ti napisat spravu?

kucikuc
5. nov 2020

@jazlyn kľudne ale som povedala asi tak všetko čo som vedela 🙂

jazlyn
autor
5. nov 2020

@kucikuc mam len jednu otazku ... aby som to sem tak nepisala verejne dakujem 🙂!

sebastianmichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jazlyn
autor
11. dec 2020

@sebastianmichal Ahoj nebola nejako som este nenasla odvahu

sebastianmichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akt1
13. dec 2020

@kucikuc ako si to myslela exorcistu to slovo ? Nejako som sa stratila

kucikuc
14. dec 2020

@akt1 tak ako som to napísala, myslím že je to dosť zrozumiteľné napísané 🙂

akt1
22. mar 2021

@kucikuc mudro sice neskoro som si vsimla tvoju odpoved ..........