Dobrý fyzioterapeut

4. apr 2024

Ahojte, poraďte mi prosím naozaj špičkového fyzioterapeuta ktorý vie dať dokopy jemnú motoriku a funkčnosť ruky po náročnej zlomenine? Nepotrebujem bežného fyzio ktorý rieši chrbtice.. ďakujem

elenka1907
4. apr 2024

FyReMas pán Obertáš👍

autor
4. apr 2024

@elenka1907 máte s ním skúsenosti aj pri končatinách a jemnej motorike? Ako špičkového maséra a fyzio ho poznám veľmi dobre, len neviem či je dobrý aj v tomto

lenuliatkotn
4. apr 2024

FyzioCare

luciferka93
4. apr 2024

Fyziocare 👍

gastanica
5. apr 2024

Nám pomohol najviac pán Marián Pagáč v AVK. Medea. Pracuje aj s akupresurnymi bodmi atď. Priateľovi z večera do rána znecitlivela ruka, nevedel nou takmer pohnúť ani prstami, následne mal veľké bolesti a strieľalo mu do prstov ci lakta. Mne riešil aj veľké bolesti ramien, zavrate. Najskôr sme chodili častejšie a teraz chodíme tak preventívne raz za mesiac. Cenovo veľmi prijateľný. Tichý skromný pán ale podla mňa vie co robí. Pomohol mi aj s bolesťami kolena, mala som vraj celu pravú stranu tela vysunutu vyššie, tým pádom skrátenu jednu nohu. Môžem ho len odporučiť. Pomohol aj mojej mame co mala roky problémy s kadecim. A to predtým chodila k vychyrenym odborníkom ale ani jeden jej nepomohol ako pán Pagáč. Ak chcete vyskúšajte párkrát a zistíte či je to to čo hľadáte.