Detský zubár v Trnave

janula_jana
20. jún 2022

Dobrý deň, prosím vás poraďte mi detského zúbara pre 7 ročného syna v Trnave.
Aktuálne som kontaktovala viacerých ale neberú nových pacientov.
Ďakujem za každý kontakt 🙂

miska444
20. jún 2022

Ahoj, my chodime do ŽOSky, MB Dent 0907 207 600

zdenka_28
4. júl 2022

@janula_jana my chodíme čerstvo do indentic a berú nových pacientov je to v arborii ..zatiaľ spokojnosť ☺️

hermiona368
5. júl 2022

@zdenka_28 a ošetrovali vás s klasicky či ste museli dávať premedikaciu. Nás tam poslala lekárka kvôli tomu že si nedá pichnúť injekciu. Aj jej dala taký jahodovy gel na omrtvenie ale ďalej sa už nedalo

zdenka_28
5. júl 2022

@hermiona368 my sme sa k nim dostali po tom čo nás zubár v polke trhania zubu odmietol ďalej trhať lebo malý sa sekol, začal sa triasť plakať ... Pritom predtým zvládol vŕtanie aj injekciu no ako malo prísť k trhaniu dostal blok ... Tu spolupracoval ako keby ho zacarovali a zúbok bol za pár minút vonku ... Pri trhani mal niečo čo mu to okolie zamrazilo a následne injekcia ..teraz pri plombovani dával injekciu sa mi zdá ...ale pozrite stránku prípadne si tam zavolajte majú na stránke vypísané rôzne ošetrenia detských zúbkov ... A hlavne berú nových pacientov...

hermiona368
6. júl 2022

@zdenka_28 mne to hneď pozerala lekárka a sme už objednaný na vstupné vyšetrenie. Len ma zaujímalo aku mate skúsenosť,načo sa prípadne pripraviť. Som rada ze citlivo vytrhli zubok a malý už ma dobrého zubára ku ktorému sa nemusí báť.

zdenka_28
6. júl 2022

@hermiona368 dúfam, že budete spokojní lebo nájsť zubára pre detičky je priam nemožné všetci majú plno, alebo Sabova, Andel až september ...v ten deň som obvolala snáď polku Trnavy a bez šance až som sa dostala k tejto klinike a tam zúbok ešte v ten deň vytrhli ... Tak som tam rovno obe deti dala ☺️ Malý vyšiel z kresla a hneď mama túto chcem chodiť k zubárovi ☺️

hermiona368
6. júl 2022

@zdenka_28 áno veď toto trnava je v tomto strašná. Sabovej som chodila so synom ale tie čakacie doby sú ozaj zdĺhavé. Tak super že hneď vás ošetrili.mne povedali že najskôr na vstupné vyšetrenie tak uvidíme čo nam povedia. A koľko ste prosím platili? Ja dúfam že nebudeme musieť dcéru uspavať a dopadne to ako s vašim synom že mi s úsmevom povie že už len sem budem chodiť 🤗

zdenka_28
6. júl 2022

@hermiona368 držím päste nech sa stane zázrak a spravia zúbok bez uspávania 🙏 cenovo som čakala omnoho horšie pálky, ale na môj vkus sú tie ceny také prijateľné trhanie bolo okolo 70€ vstupná prehliadka 40€ a teraz mu robil dva kazy naraz tie nás vyšli 90€ Hlavne som rada, že deti majú svojho zubára keďže snáď nikde už neberú za nás zatiaľ spokojnosť sú fakt milí ...tak držím päste a potom dajte vedieť ako ste dopadli ☺️

pillow11
2. sep 2022

@zdenka_28 dobrý deň, môžem sa spýtať ako je to cenovo pri vstupnej prehliadke? Malý ma 3 r. a zatiaľ žiadny problém so zubami, zatiaľ bol u jednej zubarky, ale ta povedala, že stačí keď prídeme keď bude mať 5 r - co sa mi zdá neskoro... Ďakujem.

adigo81
2. sep 2022

@janula_jana Dentálne centrum Limbová

zdenka_28
3. sep 2022

@pillow11 40€ je to vstupná a teda aj preventívna rovno ...s deťmi máme chodiť 2x do roka ☺️ mala má 3r starší 7r.