Hľadám dobrú gynekologičku

nikoleta213
23. nov 2023

Žienky prosím Vás vedeli by ste mi poradiť nejakú dobrú gynekologičku (ŽENU) v Trnave. Za všetky rady budem moc vďačná

nika_val
25. nov 2023

@nikoleta213 nemožné!
Ja som hladala 2roky a nenašla som v TT.
Vraj je dobrá Semanová ale dlhodobo neberie nové..
Ja som tiež chcela iba ženu a prešla som všetko v TT a nenašla som. Mám teraz v NR jednu perfektnú 🙂

1sally12
25. nov 2023

Tiež som na základe recenzii prešla k Semanovej, ale stačila mi jedna prehliadka u nej...brrr nikdy viac.

domini221
26. nov 2023

Odporúčam Dečkovú Janu

vanilka7777
27. nov 2023

Semanova za mma nie,odisla som od nej. Ona je jedna arogantna zenska,bez zaujmu o pacientku...

ness222
28. nov 2023

Tiez chodim k dr.Semanovej, ja s nou mam zase len dobre skusenosti, vzdy bola ku mne mila a ochotne ma vysetrila. Teraz tam chodim aj ako tehotna a som priradena k dr.Bakovej, vsetko v pohode ale ocakavala by som taky individualnejsi pristup, je vidno ze maju vela pacientiek a na kazdu len urcity cas, aj to tam citit. No ale to je asi realita slovenskeho zdravotnictva, v Trnave toho nie je moc na vyber.

00kvetinka00
29. nov 2023

Ja som šla ugorovej a nikdy viac ..... drza plastika za to ze som nevedela rodné číslo tam ma urazala
A to ze visetrenie prebiehalo bolestivo(a to už sa počas tehotenstva vo mne sparalo dosť ľudí) toto boli doslova jatky. ..... pol dna sadnúť som si nemohla

nikoleta213
autor
2. dec 2023

@domini221 Prosím ako to u nej funguje, pretože som počula, že sa strieda s jej manželom. Má výlučne ona svoje pacientky a on svoje alebo to majú spoločne?

pepina13579
16. dec 2023

@nikoleta213 maju to spolocne. ale ked si u sestricky vyziadas ju tak ti da termin na nu. ale stalo sa mi ze som mala aj jeho asi nemohla akurat tak sa vystriedali