Hľadám dobrého gynekológa v Starej Ľubovni

zuzkazivcak
26. apr 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či neviete ktorý gynekolog je v Starej Lubovni dobrý a vedel by mi poradit s mojim problemom. Nemozem otehotniet...stale nejaky problem....A moj gynekolog sa velmi nema k cinu....Ak by ste mi vedeli pomoct budem Vam velmi vdacna. Ďakujem vopred za kazdu radu🙂

lana28
26. apr 2012

Ahoj, ja chodim k primarovi Dr.Pruzinskemu.....

bibiana20
26. apr 2012

ahoj,ja chodim k doktorke Samudovskej a som veeelmi spokojna 😉

zuzkazivcak
autor
26. apr 2012

@lana28
Ahoj a to by ma zobral, lebo pokial viem tak on uz nema svoju ambulanciu. On je primar na gynekologii v nemocnici, nie?

lana28
26. apr 2012

zuzkazivcak, pisem ti do ip

zuzkazivcak
autor
26. apr 2012

@bibiana20 ,hej o nej som pocula ze je dobra. A kde ma ambulanciu?keby som sa rozhodla

bibiana20
26. apr 2012

v meste ma ambulanciu,ale neviem ti tak vysvetlit...daj si do google viera samudovska stara lubovna a tam ti ju vyhodi a aj mapa tam asi je...skus 😉 ale ked tam chces ist prve zatelefonuj a sa objednaj...bo inak sa tam nacakas 😨

zuzkazivcak
autor
26. apr 2012

@bibiana20
No to je fakt...najdem si ju a zavolam tam najprv urcite....musim si este rozmysliet ze komu sa zverim🙂 dakujem velmi pekne

bibiana20
26. apr 2012

@zuzkazivcak za malo 😉

mima595
26. apr 2012

@zuzkazivcak - na neplodnost je Pruzinsky fakt dobry..chodi k nemu vela zien aj z inych okresov..on nema osobitnu ambulanciu, ale myslim, že v piatky ma v nemocnici vyhradene dni na liecenie neplodnosti

lenn1101
8. jún 2012

Čo sa týka Šamudovskej a Rafkovej tak na tie som nepočula ani jeden dobrý ohlas....Hlavne ohľadom Refkovej.. A to som počula aj z úst primára....
Doteraz som mala kartu pri Dr.Vatraľovi....a bola som spokojná....ale od pondelka mením....Dávam kartu k známemu 🙂

kikaneu
14. aug 2012

objavila som túto tému.....ja nemôžem na Refkovú povedať nič zlé.....som tam síce len od decembra, ale zatiaľ som spokojná 😉

slnieckolu
26. aug 2012

Napodobne...s dr.Refkovou som velmi spokojna,Nemozem osobne pov.nic zle,aj moje zname...ale pocula som aj negativa...Naopak Samudovsku neodporucam...mali ju sestra aj mamka,ale ak mali problemy,neriesila ich nijak...A na neplodnost,ako uz bolo spomenute,je na to odbornik primar Pruzinsky

minv
3. máj 2015

@mima595 ahojjj mozem sa opytat pises ze je dr.pruzinsky dobry lekar na neplodnost mas aj meake skusenosti snim ?? To tis chcem si dat unho kartu ale neviem sa rozhodnut nad pruzinskym a refkovou prosiiim o radu uz dlho sa snazim otehotniet ...

minv
3. máj 2015

@slnieckolu tak ze pruzinsky riesi neplodnost najlepsie ??

minv
3. máj 2015

@mima595 to vazne je taky dobry na neplodnost ...

minv
3. máj 2015

@lana28 ahojj a mozem sa opytat si s nim spokojna je naozaj taky dobry na neplodnost

lana28
3. máj 2015

minv máš IP

mima595
4. máj 2015

@minv - nemam s nim skusenost pri lieceni neplodnosti, lebo ja byvam v PO a riesila som si to tu....

minv
4. máj 2015

A pomohly ti tam otehotniet ??

tomasko9
4. máj 2015

Mne pomohol dr Peter Brtko, ale je to už peknych 15 rokov, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velka vdaka a ak sa nemylim brala som tabletky clostinbelgyt??

minv
4. máj 2015

@tomasko9 A ak sa mozem opytat aj ty si mala pco syndrom ci islo o nieco ine ??

tomasko9
5. máj 2015

fuha, neviem čo to je pco?, ale ja som mala polycysticke vaječniky,

minv
5. máj 2015

@tomasko9 no to je to iste len ke tam skratka a ako ste to vyliecili mam to aj ja a dr.mi ponukol laparoskopiou poprepichovanie vajecnikou uz vam to robyli ci ako to je u vas??

tomasko9
5. máj 2015

laparoskopiu mi robil, mala som cisty, ale prepichovanie vaječnikov, to veru nie , možno si vela nepamätam, je to už fakt viac ako 15 rokov, ale pamätam si iba dr brtka, že mi pomohola brala som clostynbelgyt

minv
5. máj 2015

@tomasko9 no tak to je uz dost dlho 15 rokou a teraz uz nemate ziadne problemy ci ?? Clostylbegyt uzivam aj ja uz 5 mesiac no nic nereagujem na tie tbl asi potrebujem slnejsie ;)

moor
8. jan 2016

Ahojte, staršia téma, ale pre mňa aktuálna 🙂 Hľadám si gynekológa v SL, keďže som sa prisťahovala z iného kúta Slovenska. Koho by ste mi odporúčali? Keď som pozerala aj iné fóra na nete, na každého sú chvály aj nadávky. Tak ja už naozaj neviem, podľa čoho si vybrať....

julajlatvar
18. máj 2016

@moor ahoj, ja chodim k p.dr. Pruzinskemu. Podľa mňa je to veľký odborník a je veľmi ludsky a mnohým ženám pomohol. Napr.mojej sestre,kt.nemohla veľmi dlho otehotnieť. Ja mam s nim zatiaľ veľmi dobre skúsenosti,škoda však,že už nechodieva k porodom.ja som aktuálne tehu,rizikove,uvidíme ako to celé dopadne. Ako bonus ešte vypichnem jeho sestricku,kt.je snáď najmilsou osobou na svete. Žiadne dlhé cakania,všetko uňho zatiaľ slape ako hodinky 😊

jajka7677
1. mar 2017

Ahojte. Viete mi niekto poradiť gynekológa v Starej Ľubovni? Čakáme dvojičky po IVF a aj s ohľadom na môj vek to je rizikové tehotenstvo. Mám kúsok obavy zostať pri súčasnom gynekológovi. Síce nie som z Ľubovne, ale práve tam by som chcela rodiť. Myslíte, že by ma zobrala k sebe napr. MuDR. Eliášová?

bulisca
26. apr 2022

Pan primar Pružinsky. Nema stvrtok ordinačné hodiny na nete. To pracuje aj vo štvrtok? Svojej anbulanci