Hľadám kamarátku - Trnava a okolie

de_de
26. aug 2020

Ahojte maminky.Hladam nejaku kamosku na kecanie,kocikovanie,kavicku,grilovacku,chodenie s detmi na ihriska😊byvame v Trnave sice uz par rokov no kamosky co mam su bezdetne🙈a bezdetnu kamosku fakt nechces otravovat materskymi povinnostami a starostami😂to pochopia iba maminy proste🤪 mam chlapceka 15m,ktory ma rad spolocnost deti aj ihriska a aj jemu by sa uz hodil nejaky stály partak/partacka.

majka1884
26. aug 2020

@de_de Ahoj, to by bolo fajn, tiez by sa mi zišla taka kamoška 😊 mam síce syna 7 a pol r. A čakáme teraz dievčatko 😊 možno by sme našli témy na rozhovor pri káve. Len som zo Sládkovičova, tak neviem, s kocikovanim by to bolo asi ťažšie

de_de
autor
26. aug 2020

@majka1884 Ahoj, urcite by sme nasli temu na rozhovor 😊 len teda ta vzdialenost ma troska mrzi,akoze mam auto,len chcela by som sa stretavat pravidelne aj viackrat za tyzden kludne, a to asi nie je realne potom ci😔

simona6660
27. aug 2020

@de_de kludne sa mozeme hocikedy stretnut okrem vikendov to chodi mala k svokre nech si oddychnem trochu 😂moja mala ma 17 m zivel neskutocny a miluje deti .

simona6660
27. aug 2020

@simona6660 ak nemas zajtra nic na plane a bude pekne pocasie mohli by sme dat ☕ na pesej nech nemusime lietat za detmi kvoli autam

de_de
autor
28. aug 2020

@simona6660 Ahoj, napiseme si radsej na messenger? 😊tam sa lepsie dohodneme a pokecame👌pod akym menom ta tam najdem?😊

maji1906
29. aug 2020

@de_de ahoj, ja mam 15mesacnu dcerku, mozme popisat

de_de
autor
3. sep 2020

@maji1906 ahoj napis mi na messenger resp FB - Denisa Suchankova

lucka613
29. sep 2020

@de_de ahoj ja mam skoro 2 rocneho synceka ak este stale hladas kamosku tak napis do tt chodim casto a byvam v Spacinciach

mysicka_23
7. okt 2020

@de_de ahoj ja mam tiez 15m synceka,rada ta spoznam ak mas zaujem 🙂