Hľadám mamičku v Trnave na kočíkovanie a prechádzky

gabulka15
9. jan 2012

ahoj , nedavno som sa prestahovala do Trnavy a hladam milu maminu (buducu maminu ) na kocikovanie , prechadzky , kavicku s ratolestami . 🙂 🙂 🙂

danjelca
9. jan 2012

ahoj , ja som z TT, ale ja mám termín až v Septembri🙂

gabulka15
autor
9. jan 2012

@danjelca ahoj , ja mam termin v marci 🙂 🙂 🙂 to mas este len zaciatky , ale aj tie su velmi pekne 🙂 🙂

danjelca
9. jan 2012

🙂 tak ja som to zistila vo štvrtok, takže ozaj začiatok🙂Ešte mi to ani nedochádza.

gabulka15
autor
9. jan 2012

gratulujem 🙂 ja som to zistila myslim v 7tt , a teda aj ked sme to planovali tak som si musela nato zvyknut , ze ked vsetko dobre dopadne budem mamina a budeme mat mimino 🙂

danjelca
10. jan 2012

a kam do TT ste sa prestahovali?

gabulka15
autor
10. jan 2012

na kopanku 🙂

ivinka86
6. mar 2017

Ahojte rada by som znovu otvorila tuto temu, je tu nejaka mamicka z okolia Kopanky? Mam 8 mesacnu dcerku a hladam mamicku na spolocne kocikovanie 🙂

vnika
12. máj 2017

@ivinka86 ahoj, ja mam 8 mesacneho chalana, sme z kopanky. Mozme sa skusit stretnut, aj ked ten moj velmi v kociku nevydrzi😉

kvetka7777777
23. apr 2020

Ahojte pozerám že príspevky sú už pekne staré tiež by som rada niekoho spoznala priala by som kamarátku,mamičku na pokec,kočikovanie ktorá nam trošku bude robiť spoločnosť pri prechádzke a trošku zabudneme na túto situáciu.som z Trnavy časť kopanka ozvi sa budem len rada 😊