Je tu nejaká mamička z Bieleho Kostola?

claire0611
17. jan 2021

Ahojte, nájde sa tu nejaká mamička/budúca mamička z Bieleho Kostola, ktorá by občas zašla niekde na prechádzku? 🙂 Do Bieleho Kostola sa momentálne ešte len sťahujeme, no v okolí nikoho nepoznáme, tak by bolo fajn občasné odreagovanie a pokec 🙂

domka1205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolina0303
19. jan 2021

Ja som z bieleho kostola 🤗 mám 8 mesačného drobca 🥰

orangea26
21. feb 2021

Ako sa zije v Bielom Kostole zienky? Dochadzanie do TT je bez problemov?

karolina0303
21. feb 2021

@orangea26 celkom fajn , doteraz tu chodila MHD čiže bez problémov , ale teraz ak osa zrušila som radšej ani nešla do TT autobusom 🤣🤣

orangea26
21. feb 2021

@karolina0303 Vdaka za info 😊 Ako sa tam celkovo zije? Je to ticha dedina ci to tam zije aj nejakymi akciami? Je tam kam ist ci kvoli vsetkemu treba cestovat do TT?

karolina0303
21. feb 2021

@orangea26 no žije sa tu super až na niektorých ľudí 🤣🤣 keďže v našej časti Parnas sa riešia sprostosti ako výkaly psov , smeti a večne plné smetiaky ako na osade 🤣🤣 dá sa tu kam ísť veru , je to veľká dedina , pošta otvorená leda bolo ale hlavné že je , lekáreň kaviareň detské ihrisko novinka aj manikúra pedikúra , kaderníctvo,kostol , veľkosklad alko nealko napojov , no pomerne dosť vecí,a na krásnu prechádzku pár krokov peši do kamenného mlynu .. keď bolo teplo som do tt chodila peši a spojila to krásnou prechádzkou

orangea26
22. feb 2021

@karolina0303 to znie fajn 😊 Takych ”zopar” ludi asi najdes vsade 😂 Skoda, ze sa nam nedari najst dom na predaj 🙈

karolina0303
22. feb 2021

@orangea26 ak byty sú tu celkom fajn , hlavne prízemné, máte aj krásny pozemok🥰 my sa teraz pravdepodobne sťahujeme odtiaľto z najmu do hornej krupej 😭