Kde kúpim topánky na širokú nohu, keď je dominantný palček v Trnave?

igabi
31. máj 2021

Maminky som zúfalá. Viete mi poradiť? Bola som už všade. Protetika, 4mama, Botky do robotky. Maly má širokú nohu, dominantný palce a ešte aj vysoký priehlavku. Sedia mu relatívne DD Step model 063 ale nemajú nikde jeho veľkosť, na nete som nenasla. Všade majú 2-3 kusy posledné veľkosti. V protetike sú všetky guľaté a tie čo by mali mat ten palcek, sú úzke. Skúšala som aj iné značky, fila, nike, ale to je všetko guľaté a úzke. Viete mi poradiť niekde niečo? Každé nové totoanky sú utrpenie a reťaz má take, ktoré sú mu neni dobre len aby nejaké mal

kristella
31. máj 2021

@igabi Ahoj, konkrétne v TT Ti neporadím ale ak by si sa odvážila z netu, na širokú nôžku a dominantný palček sú super boty Beda a BeLenka. Môj 3,5 ročný má fakt širokú “plutvičku”, skúšali sme kadečo ale tieto dvoje sú konečne to, čo mu sedí.

gbgb
31. máj 2021

@igabi ja som s DDstep asi posledne kusy 28 kupila. Este sedelo Froddo ale az tak velmi siroku nema,len ten palcek.. uz sa bojim ako budem zimne kupovat. 🤦🏼‍♀️ Minulu zimu sme prezili na Demaroch

evkamotka
31. máj 2021

Si dokonaly adept na barefoot. Daj sa do skupiny Stastne nozky na fb a vynikajuco ti poradia! Naozaj. Konecne si niekto vsimol, ze bezna obuv VOBEC nekoresponduje s realnym tvarom nohy.

ruzasipova
31. máj 2021

Treba prejst na barefoot. Tam najdes topanocky, ktore respektuju tvar nozky maleho. Na fb je skupina Bose nozky bez prekazky a tam ti poradia. Len si musis pomerat dlzku, sirku, velkost clenka, priehlavku. Na dominatny palcek sa toho najde viac, ale nie kazda znacka ma vsetky cisla.