Plávanie 15 týždňového bábätka v Trnave

simapincekova
6. júl 2020

Ahojte. Chceli by sme začať chodiť s malinkým plávať. Nevieme sa rozhodnúť ci klub kvapka alebo delfín. Viete niektorá poradit? Máme 15tyzdnov

anna310
6. júl 2020

@simapincekova ak môžem pripnem sa, tiež by ma to zaujimalo 😊

domccca68
6. júl 2020

@simapincekova my sme chodili do delfína. Za nás spokojnosť. Síce len jeden kurz lebo nám to stále nevychádzalo kvôli spánku ale mala vodu miluje nebála sa ani potápania. Mily personál.

marya2
6. júl 2020

My chodíme do Kvapky. Je to tam fajn, aj personál v pohode. Lenže Kvapka mala dve budovy a jednu teraz zrušili, namiesto toho vybavili bazén v blízkosti hotela Empire a tam to nie moc dobré. Malinké bábätká určite chodia do pôvodnej budovy, ale netuším, či všetky kutzy a do akého veku, lebo ten bazén je dosť malý. Takže to by bolo vhodné si zistiť. Empire pre bábätká určite neodporúčam.

ellaafi
6. júl 2020

@simapincekova
My sme chodili do Kvapky, hlavný dôvod bol možnosť kurzu v sobotu.
A spokojní sme určite boli. 😉

van_den_liv
7. júl 2020

Ahojte, ten druhy bazen co zatvorili na Kvapke (na ul. Slnecna) bude znova od septembra otvoreny, takze ja odporucam ten 🙂 oddelili sa od Kvapky a bude sa to volat Zlata rybka 🙂

marya2
8. júl 2020

@ellaafi Áno, ten sobotný kurz je super, aj my naňho chodíme.

ellaafi
8. júl 2020

@marya2 u nás bol dôvod ten aby sme sa pri malom vystriedali obidvaja rodičia, pretože cez týždeň by som chodila iba ja, muž v práci by bol o tento zážitok ukrateny 😉

alasea
9. júl 2020

@van_den_liv viete mi pls poslat aj viac info o zlatej rybke? Nikde som nenasla. Dakujem

van_den_liv
9. júl 2020

@alasea ani ja nemam podrobne info, viem len, ze maju otvarat v septembri, tu je link: http://zlatarybka.com/ ..a maju aj na fb stranku

minutka
12. júl 2020

do kvapky som chodila na tehu plavanie a do delfina s malym plavat.v delfine sa mi viac pacilo, vacsie sauny i bazen a cisty cas v bazene 1hodina. + teda prebalovacie pulty pre deti a jedalenske stolicky velkou vyhodou