Recenzie na gymnázium Angely Merici. Čo povedali rodičia?
15. jún 2026
Ahojte, syn je ôsmak a dáva predbežný záujem o stredné školy. Chcela by som vás poprosiť o recenzie na gymnázium Angely Merici. Ďakujem za každú informáciu.
Tiež som kedysi chodila, ale to je už dávno. Za mňa veľké + boli omše počas vyučka😄 rovnako duchovné obnovy - taká jednodňová ulieváreň ;) za veľké - boli niektorí prepnutí profáci, ktorí si mysleli že NAD ICH predmet neni🙄

Píšem nie ako rodič, ale ako bývalý absolvent. Na celej škole vládla doslova priateľská/rodinná atmosféra, o výlety a školské akcie nebola núdza. No bolo miestami cítiť zvýhodňovanie žiakov, ktorí boli pobožnejší/mali dobré vzťahy s učiteľmi. Na GAM-e sa zapájajú do rôznych mimoškoských aktivít čo je veľké plus. Čo sa týka výučby, veľmi záleží na akého učiteľa narazíte.