icon

Recenzie na gymnázium Angely Merici. Čo povedali rodičia?

avatar
mariannax
15. jún 2026

Ahojte, syn je ôsmak a dáva predbežný záujem o stredné školy. Chcela by som vás poprosiť o recenzie na gymnázium Angely Merici. Ďakujem za každú informáciu.

anonym_2ecde7
15. jún 2026

Píšem nie ako rodič, ale ako bývalý absolvent. Na celej škole vládla doslova priateľská/rodinná atmosféra, o výlety a školské akcie nebola núdza. No bolo miestami cítiť zvýhodňovanie žiakov, ktorí boli pobožnejší/mali dobré vzťahy s učiteľmi. Na GAM-e sa zapájajú do rôznych mimoškoských aktivít čo je veľké plus. Čo sa týka výučby, veľmi záleží na akého učiteľa narazíte.

avatar
owecka
Autor odpoveď zmazal
avatar
1sally12
16. jún 2026

Tiež som kedysi chodila, ale to je už dávno. Za mňa veľké + boli omše počas vyučka😄 rovnako duchovné obnovy - taká jednodňová ulieváreň ;) za veľké - boli niektorí prepnutí profáci, ktorí si mysleli že NAD ICH predmet neni🙄